Başarılarımız


 

MATEMATİK BAŞARILARIMIZ

2020 İSTANBUL BİLİM OLİMPİYATLARI

MEHMET ERDOĞAN BRONZ MADALYA

 

TÜRKİYE MATEMATİK YARIŞMASI

 

ALTIN MADALYA

MEHMET ERDOĞAN TÜRKİYE 1.Sİ

MUHAMMET KAAN TEMEL TÜRKİYE 8.Sİ

 

GÜMÜŞ MADALYA

AHMET MELİH AKTAŞ TÜRKİYE 11.Sİ

ERKAM TUNA BAYOĞLU TÜRKİYE 11.Sİ

BERAT EKİN ÖZEGEN TÜRKİYE 17.Sİ

MEHMET AKİF DEMİREL TÜRKİYE 20.Sİ

BAYRAM OZAN ERMİŞ TÜRKİYE 27.Sİ

 

BRONZ MADALYA

ZEYNEP SERRA TERZİ TÜRKİYE 46.SI

ALİ TALHA ERGÜNEŞ TÜRKİYE 37.Sİ

 

 

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 1.DERECE DİPLOMA

5.SINIF

YEŞİL ALİ YİĞİT
SARIYAR BUĞLEM

GÖKSAL ÖMER

6.SINIF

BAYRAM OZAN ERMİŞ

7.SINIF

ERDOĞAN MEHMET

TERZİ ZEYNEP SERRA

YALÇIN ÖMER BURAK

MENGİ İBRAHİM ALPARSLAN EFE

YEMENCİOĞLU ELİF ESİLA

BAY AYŞE

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 2.DERECE DİPLOMA

5.SINIF

CİVELEK EREN  
SAHİN KİVANÇ
KISAOĞLU KAĞAN

ŞAHİN KORAY
DURAN AHMET ALPEREN

6.SINIF

DURMUŞ MUHAMMED KEREM
DEFNE ARSLAN               
MEHMET HARUN YAMANOĞLU

TALHA ŞAHİN

7.SINIF

AKTAŞ AHMET MELİH

BAYOĞLU ERKAM TUNA

PARLAK MEHMET BATU
ÖDEMİŞ MELDA
ÖZEGEN BERAT EKİN
ÇELİK EMİR ALP

9.SINIF

BAŞKAN ECE

10.SINIF

BEYZA HAMZA
ZEYNEP NAZ ESEN
EDA ZEYNEP DEMİREL
YAVUZ ÇAKMAK SELİM

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 3.DERECE DİPLOMA

5.SINIF

KARAMAN AZİZ
DAŞTAN NİSA NUR
KARAKAŞ KAAN KARTAL
ADALETLİ AYŞE NEVA

6.SINIF

ALİ TALHA ERGÜNEŞ

REYHAN KARGIN

EFE YILMAZ

YAĞIZ EL

 

FEN BİLİMLERİ - BİYOLOJİ

 

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 1.DERECE DİPLOMA

6.SINIF

ÖMER ERAY

7.SINIF

TAHA DOĞAN

ŞEVVAL BEYZA TEKİN

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 2.DERECE DİPLOMA

6.SINIF

TOPRAK SAĞLAM

AZRA AKIN

ÖYKÜ GİZEM AKTAN

7.SINIF

SUDE GÜLEN

BERK BİLGE

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 3.DERECE DİPLOMA

6.SINIF

YUNUS EMRE KUŞ

BUĞRA KAAN KAYA

KEMAL EFE KOÇİNTAR

NİL ESEN

ALİ EFE SAYGÜN

7.SINIF

AYŞENAZ ÖZBEK

 

 

ADI SOYADI

PUANI

YÜZDELİK DİLİMİ

YERLEŞTİĞİ OKUL

MEHMET AKİF DEMİREL

500,00

0,01

İSTANBUL ERKEK LİSESİ

MELİHA CANDAN APAYDIN

497,87

0,01

GALATASARAY LİSESİ

GÜNAY AYGÜN

490,65

0,05

GALATASARAY LİSESİ

ENES ZAHİD TUĞCU

490,50

0,05

İSTANBUL ERKEK LİSESİ

ARDA CUMHUR YILMAZ

488,86

0,06

İSTANBUL ERKEK LİSESİ

MUHAMMED KAAN TEMEL

488,69

0,06

İSTANBUL ERKEK LİSESİ

FURKAN YAVAŞ

488,53

0,06

KABATAŞ ERKEK LİSESİ

SELAY ERCİLİ

488,03

0,06

KABATAŞ ERKEK LİSESİ

MEHMET TUNA ALBAYRAK

487,53

0,08

KABATAŞ ERKEK LİSESİ

HÜSNÜ EREN AKDAŞ

485,57

0,10

KABATAŞ ERKEK LİSESİ

FATİH AKINCI

482,94

0,13

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

MURAT ARDA DAMA

482,94

0,13

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

BORA IRICI

482,78

0,13

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

MUSTAFA ARDA TANRIKULU

480,66

0,16

ÇAPA FEN LİSESİ

ELA ÇOLTU

478,19

0,20

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

TARIK EMRE ÇALIŞKAN

475,07

0,26

ÇAPA FEN LİSESİ

YİĞİT GÜRARSLAN

474,78

0,27

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

EKİN GÖKER

472,71

0,31

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

ARİF YILMAZ

472,25

0,32

ÇAPA FEN LİSESİ

SELİN KORKMAZ

472,10

0,33

BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ

YUSUF EFE ORHAN

469,16

0,41

AVUSTURYA LİSESİ

NURSEL ÖZTÜRK 

468,69

0,42

Ö.TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

EYLÜL EROL

468,24

0,43

HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ

EYMEN AKSOY

465,23

0,52

BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ

ALİ METE

464,48

0,55

ÖZEL OKUL

EREN TANRIKUT

458,16

0,77

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

NEHİR KOCAGİL

455,00

0,90

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

LİVANUR DEMİREL

453,79

0,96

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

ŞAHİN ERGİN

452,68

1,00

EBRU NAYİM FEN LİSESİ

YUSUF TAHA KAPICIOĞLU

452,22

1,02

VEFA LİSESİ

BATUHAN BAĞCI

451,02

1,08

EBRU NAYİM FEN LİSESİ

MUHAMMED MUSAB BAUŞ

450,60

1,10

BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ

BEHZAT EREN CEYLAN

447,32

1,26

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

EMİR TOKGÖZ  

447,28

1,27

Ö.TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

BAHAR SERTER

447,28

1,27

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

ARDA EGE TUNCA

446,55

1,30

ŞEHİT MÜNİR ALKAN FEN LİSESİ

İSMAİL CEM ÇAKMAK

444,654

1,40

ÖZEL OKUL

BEYZA ÇETİNTAŞ

443,45

1,47

EBRU NAYİM FEN LİSESİ

HAKTAN BAŞARAN

441,83

1,56

KÜÇÜKÇEKMECE DOĞAN CÜCELOĞLU FEN LİSESİ

ARDA ÖZGÜR DURSUN

441,82

1,56

EBRU NAYİM FEN LİSESİ

RAŞİT EFE AVŞAR

441,19

1,61

EBRU NAYİM FEN LİSESİ

GÜLCE ERTEKİN

440,75

1,63

SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ

TARIK SİNAN

439,60

1,71

ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ

İNCİ SERİN

439,40

1,72

SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ

SELİN KÜÇÜK

439,37

1,72

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

KAAN ALİ DURMUŞ

438,86

1,75

SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ

AHMET TARIK TAŞ 

437,81

1,82

TEKİRDAĞ FEN LİSESİ

ELİF GÜLCE ALBAYRAK

437,18

1,87

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

AYŞE İPEK HİÇYILMAZ

435,11

2,00

Ö.TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

FATİH ARSLAN

434,85

2,03

ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

BARIŞ CANPOLAT

434,81

2,03

SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ

HASAN SALİH GÜLER

433,51

2,13

ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

BERKE SAKARYA

432,72

2,19

ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

ZEYNEP TEPELER

431,89

2,25

SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİ

ÇINAR SALİH KARTOĞLU

430,76

2,34

ÖZEL OKUL

YİĞİT SERCAN AYDIN

430,55

2,36

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ARDA ANIL ÇOLAK

430,41

2,37

ÖZEL OKUL

İLBER TAHA COŞKUN

429,91

2,41

ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

SERRA BAYRAKTAR

428,90

2,50

ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

FATMA ZEHRA GÜLTEKİN

428,76

2,51

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ARDA USLU

428,59

2,52

ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

AHMET YAĞIZ BAYINDIR

426,24

2,72

LÜLEBURGAZ RAMAZAN YAMAN FEN LİSESİ

CEREN HİSAR

426,19

2,73

SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ

EFE AKINCI

425,04

2,82

ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

ÖYKÜ GÜLMEZ

424,99

2,83

SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ

TOLUNAY ADIGÜZEL

424,43

2,88

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

BERKE ÖZTUFAN

422,81

3,03

TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

YAVUZ SELİM ALBAYRAK

421,89

3,12

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

EGEHAN GÜNEY

421,50

3,15

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ILGAZ ARISOY

421,49

3,15

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

İHSAN EFE ŞAHİN

419,88

3,32

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

YAĞIZ BERAT MEMİŞOĞLU

419,72

3,33

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ZEYNEP GÜLTEKİN

419,42

3,36

MALTEPE KADİR HAS ANADOLU LİSESİ

UTKU ÖZGÜR MOLLA

414,00

3,92

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ZEYNEP IRMAK ŞEN

413,89

3,94

TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

ARDA EFE NAR

410,30

4,33

FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ

HAMZA GÖMLEKSİZ

405,81

4,87

DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

BEGÜM BERKÖZ

405,74

4,88

İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

SİNA ERİM ASBAŞ

402,79

5,24

ÖZEL OKUL

NİL SEBLA YULAF

400,12

5,60

ÖZEL OKUL

İREM ARABACIGİL

395,00

6,30

ÖZEL OKUL

BARTU ÇELEBİ

394,45

6,38

TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

NİSAN KARAMAN

394,16

6,41

YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

EKİN NAZ ÜÇBUDAK

394,07

6,43

ADİLE MERMERCİ ANADOLU LİSESİ

AHMET EDİZ HAREM

393,56

6,50

NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ

MELİS MACİT

390,44

6,96

DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

ALİ BORAN KAYHAN

390,01

7,02

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

GÜLBEN ÇAKIR

389,88

7,04

NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ

YİĞİTHAN KÜÇÜK

388,79

7,21

ÖZEL OKUL

EMİR EFE BAŞARAN

388,01

7,33

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

ELİF KUMAŞOĞLU

387,81

7,36

ÖZEL OKUL

İNCİ BALCI

387,11

7,47

YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

FATİH ARDA ESEN

386,54

7,56

HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ

MERT KÜÇÜKUĞURLUOĞLU

386,22

7,61

YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

SARP TUNA HAFIZOĞLU

385,36

7,74

ÖZEL OKUL

BERAT ELİF GÜNEŞ

384,37

7,90

Ö.TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

TOLGA TABAK

383,17

8,10

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

SİNAN TOPRAK KETENCİ

382,17

8,26

MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

NAZIM ATA TANRIVERDİ

382,14

8,26

BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ

GÜZ SERDAROĞLU

381,98

8,29

YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

YAREN TUĞCU

380,66

8,50

ERGÜN ÖNER-MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ

NİSAN ÖZGÜR

377,85

8,97

BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ

DENİZ EREN BAŞARAN

374,34

9,58

HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ

MEHMET EFE AL

373,08

9,79

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

DURU NAZ  ŞİNEL

372,93

9,81

Ö.TEKİRDAĞ AKA ANADOLU LİSESİ

MEHMET EMİR UĞUR

372,30

9,92

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

EREN DURGUT

371,72

10,02

Ö.TEKİRDAĞ AKA ANADOLU LİSESİ

BERİL DAVULCU

367,34

10,81

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

YASEMİN YANIK

367,28

10,82

MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

SELİN İREM SAĞLAM

363,55

11,52

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

SENA EKEN

363,25

11,57

MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

FAİK BEKHAN

362,52

11,71

DR.KEMAL NACİ EKŞİ ANADOLU LİSESİ

 

ADI SOYADI

PUANI

YÜZDELİK DİLİMİ

YERLEŞTİĞİ OKUL

MEHMET AKİF DEMİREL

500,00

0,01

İSTANBUL ERKEK LİSESİ

ENES ZAHİD TUĞCU

490,50

0,05

İSTANBUL ERKEK LİSESİ

MUHAMMED KAAN TEMEL

488,69

0,06

İSTANBUL ERKEK LİSESİ

MEHMET TUNA ALBAYRAK

487,53

0,08

KABATAŞ ERKEK LİSESİ

HÜSNÜ EREN AKDAŞ

485,57

0,10

KABATAŞ ERKEK LİSESİ

FATİH AKINCI

482,94

0,13

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

MURAT ARDA DAMA

482,94

0,13

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

MUSTAFA ARDA TANRIKULU

480,66

0,16

ÇAPA FEN LİSESİ

ELA ÇOLTU

478,19

0,20

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

TARIK EMRE ÇALIŞKAN

475,07

0,26

ÇAPA FEN LİSESİ

YİĞİT GÜRARSLAN

474,78

0,27

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

EKİN GÖKER

472,71

0,31

CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

ARİF YILMAZ

472,25

0,32

ÇAPA FEN LİSESİ

SELİN KORKMAZ

472,10

0,33

BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ

YUSUF EFE ORHAN

469,16

0,41

AVUSTURYA LİSESİ

EYLÜL EROL

468,24

0,43

HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ

EYMEN AKSOY

465,23

0,52

BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ

EREN TANRIKUT

458,16

0,77

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

NEHİR KOCAGİL

455,00

0,90

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

LİVANUR DEMİREL

453,79

0,96

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

YUSUF TAHA KAPICIOĞLU

452,22

1,02

VEFA LİSESİ

MUHAMMED MUSAB BAUŞ

450,60

1,10

BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ

BEHZAT EREN CEYLAN

447,32

1,26

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

BAHAR SERTER

447,28

1,27

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

ARDA EGE TUNCA

446,55

1,30

ŞEHİT MÜNİR ALKAN FEN LİSESİ

SELİN KÜÇÜK

439,37

1,72

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

ELİF GÜLCE ALBAYRAK

437,18

1,87

PROF. DR. MMÜMTAZ TURHAN SOS. BİL. LİSESİ

ZEYNEP TEPELER

431,89

2,25

SAINT BENOIT FRANSIZ LİSESİ

YİĞİT SERCAN AYDIN

430,55

2,36

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ARDA ANIL ÇOLAK

430,41

2,37

ÖZEL OKUL

FATMA ZEHRA GÜLTEKİN

428,76

2,51

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

TOLUNAY ADIGÜZEL

424,43

2,88

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

YAVUZ SELİM ALBAYRAK

421,89

3,12

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

EGEHAN GÜNEY

421,50

3,15

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ILGAZ ARISOY

421,49

3,15

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

İHSAN EFE ŞAHİN

419,88

3,32

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

YAĞIZ BERAT MEMİŞOĞLU

419,72

3,33

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ZEYNEP GÜLTEKİN

419,42

3,36

MALTEPE KADİR HAS ANADOLU LİSESİ

UTKU ÖZGÜR MOLLA

414,00

3,92

BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ARDA EFE NAR

410,30

4,33

FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ

HAMZA GÖMLEKSİZ

405,81

4,87

DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

BEGÜM BERKÖZ

405,74

4,88

İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

NİSAN KARAMAN

394,16

6,41

YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

EKİN NAZ ÜÇBUDAK

394,07

6,43

ADİLE MERMERCİ ANADOLU LİSESİ

MELİS MACİT

390,44

6,96

DEDE KORKUTANADOLU LİSESİ

ALİ BORAN KAYHAN

390,01

7,02

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

YİĞİTHAN KÜÇÜK

388,79

7,21

ÖZEL OKUL

EMİR EFE BAŞARAN

388,01

7,33

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

İNCİ BALCI

387,11

7,47

YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

MERT KÜÇÜKUĞURLUOĞLU

386,22

7,61

YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

TOLGA TABAK

383,17

8,10

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

NAZIM ATA TANRIVERDİ

382,14

8,26

BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ

GÜZ SERDAROĞLU

381,98

8,29

YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

YAREN TUĞCU

380,66

8,50

ERGÜN ÖNER-MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ

NİSAN ÖZGÜR

377,85

8,97

BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ

MEHMET EFE AL

373,08

9,79

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

MEHMET EMİR UĞUR

372,30

9,92

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

BERİL DAVULCU

367,34

10,81

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

SELİN İREM SAĞLAM

363,55

11,52

ÖZEL B.EVLER AKA ANADOLU LİSESİ

FAİK BEKHAN

362,52

11,71

DR.KEMAL NACİ EKŞİ ANADOLU LİSESİ

ASI SOYADI

KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE

EZGİSU YILMAZ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ

ALPEREN ÜNLÜ

BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ %50 BURSLU

YİĞİT DURMUŞ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

ALİ İHSAN BAYRAM

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

ZEYNEP YILDIRIM

ODTÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

ENES SENCER POLAT

ODTÜ FİZİK

ALİHAN SARIALTUN

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK TAM BURSLU

SUDE NUR GÜLCAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

CEREN ÖZLEMEK

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ZEHRA KOÇ

BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ %25 BURSLU

ZEHRA ARIKAN

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

OSMAN BURAK DURGUT

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

EREN GENÇ

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVRSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

SİNEM UĞUR

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

BURAK BERK

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ %75 BURSLU

MERT CENGİZ

MEF ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

ENES GÜNAY

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME İNGİLİZCE

BATUHAN HÜSEYİN UÇAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

M. BERAT POLAT

OSMANGAZİ ÜNİVERSTESİ MİMARLIK

KAAN ÇAVDAR

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

YILDIRIM ULAŞ HÜNEROĞLU

MEF ÜNİVERSİTESİ HUKUK % 50 BURSLU

AZRA SUDE GÜRER

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR-BÖLGE PLANLAMA

BAŞAK BULUT

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

MERVE YURTSEVER

AYDIN ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ TAM BURSLU

RECEP CAN KIZILIRMAKLI

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK

KORAY GÜL

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

BEYZA YALVAÇ

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

EYÜPCAN SEKMAN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

ZEYNEP DOĞA ALANTOR

VARŞOVA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

ONURHAN ALKIR

EGE ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MÜHENDİSLİĞİ

KUBİLAY GÜL

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

MEHMET BERK MUSLU

AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

EMRE ÖZTÜRK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ

SERHİİ KOSA

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

ŞİMAL SÜMEYYE BAŞ

ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

ALTUĞ GENÇ

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVRSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

ALPEREN GÜLŞEN

MEF ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ %50 BURSLU

ALPEREN TÜRK

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI

ZEYNEP TOPAY

YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK

ŞİMAL KÜÇÜK

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK % 50 BURSLU

SUDE YILMAZ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK % 50 BURSLU

ÖYKÜ NUR ÖNEN

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK % 50 BURSLU

ALEYNA AKDUMAN

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK İNGİLİZCE % 75 BURSLU

ŞEVVAL ÖZDEMİR

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ %50 BURSLU

ZEYNEP SUDE SAĞLAM

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

EREN EVCİL

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ

CEMAL EMİRKAN YÜKSEL

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TARİH

EMİR TÜRKEL

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ İNGİLİZCE %50 BURSLU

EMİR KADER

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ

ERTUĞRUL GÜL

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

ŞİRAZ ÇETİNTAŞ

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ

SENEM TELEK

GOCE DELCEV ÜNİVERSİTESİ TIP

MUHAMMED KAYA

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK % 50 BURSLU

BAŞAR FIRAT UĞURLU

ATLAS ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE PSİKOLOJİ %50 BURSLU

İREM OĞUZ

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET %50 BURSLU

AHMET YUSUF İSTEMİ

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ İŞLETME %50 BURSLU

GÜNSU GÜNEŞ

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

SARE ÖZGEDİK

MEF ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

GÖZDE LAFCI

AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİŞ PROTEZ TAM BURSLU

ARDA ALIŞKAN

BANDIRMA ÜNİVERSİTESİ REKLAMCILIK

EMİR CAN GÖKDUMAN

MERSİN ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VERGİ UYGULAMALARI

CANSU ÖYKÜ KARA

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ

DOĞUKAN DÜLGER

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK (ÖNLİSANS)

KARHAN CELALETTİN KULELİ

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK EĞİTİM BÖLÜMÜ

 

ADI SOYADIKAZANDIĞI OKUL
İREMNUR YENİGÜNODTÜ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ELİBOLKOÇ ÜNİVERSİTESİ İNG.ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TAM BURSLU)
MİRAY AKPINARBEZMİ ALEM TIP FAKÜLTESİ %50 BURSLU
ÇAĞLA GENÇYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
BERRA ÖZTOPBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
EFE CEYLANDOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
YAĞMUR  ECE ARSLANODTÜ ENDÜSTRİYEL TASARIM
ZEYNEP NUR BÜYÜKÇELENYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50 BURSLU)
YASEM YILMAZARABOĞLUMEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50 BURSLU)
ENBİYA EREZLEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%25 BURSLU)
IRMAK KAPTANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEKİR ULAŞ KOÇYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
BERK ÖZDOĞANBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH. (TAM BURSLU)
KAYRA CAN FİDANANKARA ÜNİ. İNG.ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜH.
BATUHAN BİLİRİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
BAŞAR BAYAZİTİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
AYBERK UÇARIŞIK ÜNİVERSİTESİ İNG.BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
NİHAN KAZARİSTİNYE ÜNİVERSİTESİ İNG. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (TAM BURSLU)
FATMANUR ABİKYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNG. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
MİRAY YILMAZMARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
FARİS BAYKAKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ KAYMAKCIULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN ALP ALTINKAYAKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
ATABERK BAHTİYARDUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜH.
YAĞMUR BAYDEMİRİZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ İNG.GIDA MÜHENDİSLİĞİ
DİLHAN AYSELDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
TAYLAN METEİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SEZİN ERENMARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
NECLA YAREN ARIKOĞLU KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
KEMAL IŞIKANKARA ÜNİVERSİTESİ TARİH
YİĞİT CEM BİLMEMSAKARYA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
EDA ORUNÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
DEFNE VERTÖRÜNİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MELİS BABAYİĞİTNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MALİYE
BERİL DABANNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CANSU NAZ EŞİTNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
ERAY ARSLANNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TOPRAL BİLİMİ VE BİTKİ BESLEME
GÖNÜL GÜNGÖRDÜBARTIN ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ZEHRA BAŞOLTRAKYA ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ
MEHMET ÇETİNBİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
ALEYNA ENGİNTRAKYA ÜNİVERSİTESİ ALMANCA MÜTERCİM VE TERCÜMANLIK
FATİH ÖMER GÜNEŞİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (UZAKTAN EĞİTİM)
YAREN YILMAZBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (%75 BURSLU)
ECE TUNCAYÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%75 BURSLU)
YAĞMUR CEYLANBİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
BERİL NALINCILARDOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%75 BURSLU)
SERRA ÖZTOPBİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER (%75 BURSLU)
ZEHRA MİNA SEKKİNBİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%75 BURSLU)
UYGAR GÖRMEZOĞLUAYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (%75 BURSLU)
DUYGU SALİHOĞLUBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK %50 BURSLU
ASLI SENA ÖNENBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ (%50 BURSLU)
SELİN ILGIN TÜMERYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50 BURSLU)
EREN EMANETBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
SÜMEYYE ÇINARPİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNALARI MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
OZAN KARABAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
OĞUZHAN KORKMAZYÜREKMEF ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%50 BURSLU)
SANEM SAĞLAMÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL KARAŞENİSTİNYE ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)
VATAN TAHA SILDIROĞLUİSTANBUL SABAHATTİM ZAİM ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (%50 BURSLU)
KORAY AYTAÇ MERİÇYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%50 BURSLU)
SANEM SUDE ASLANBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50 BURSLU)
İREM DEMİREĞENBEYKENT ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
MEHMET YILMAZBİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNG. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
EMİNE CANAZYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİVE ULUSLARLARASI İLİŞKİLER
YAREN AKGENÇMALTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
MELİKE GÜLÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %25 BURSLU
AYŞEGÜL KAYNAKABAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %25 BURSLU
BERRA İDUĞÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK %25 BURSLU
SAMET GÖKSALÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
ONUR YILMAZ KAYALARGELİŞİM ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM VE ANİMASYON (%75 BURSLU)
ŞEYMANUR AKGÜNAYDIN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET
YİĞİT ŞAHİNULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
DENİZHAN TOPRAKULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
CEREN ÇİÇEKULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖMÜR BARAN UZUNIGOR SİKORSKY KİEV POLİTEKNİK ENSTİTÜSÜ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE SİRKECİOĞLUBİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)


ADI SOYADI
TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİM YERLEŞTİĞİ OKUL
ELİF YILMAZ 0,01 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
CENK AKIN 0,02 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
EFE TAMCAHAN 0,02 GALATASARAY LİSESİ
SEVİM GÜRCÜM 0,02 GALATASARAY LİSESİ
ÖMER AKIN OFLAZCA 0,02 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
BORAN CAN DUMAN 0,04 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
KAAN ÇALIŞKAN 0,06 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
BERRA YALÇIN 0,07 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
DEFNE GÜRCÜ 0,07 ÖZEL OKUL
YAĞMUR YILDIRIM 0,09 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ASUDE BAHAR YAŞAR 0,10 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR TERCUMAN 0,10 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
SELİN ÖZ 0,10 ROBERT KOLEJİ
ÇAĞAN ARDA ALAY 0,13 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
BEYZA YARIM 0,15 ÇAPA FEN LİSESİ
HASAN MERT SOYCAN 0,15 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÖRKEM SARP GÜREL 0,15 ÖZEL OKUL
ZAHİT EREN TERZİ 0,26 VEFA LİSESİ
MEHMET ALİ YILMAZ 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
AHMET EMRE KURANOĞLU 0,29 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SELENAY KINALI 0,30 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN BORAN KIZILCI 0,36 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ARSLANTAŞ 0,36 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
PERA ATEŞALAN 0,38 ÖZEL OKUL
CANBERK ÖZBUDAK 0,38 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ELİF EBRAR ÜLGEN 0,41 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
TAHA BAYDARMAN 0,41 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
DENİZ BORA MARALCAN 0,41 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ELİF GÜNEY 0,41 ÖZEL OKUL
UFUK TALHACAN GÜNGÖR 0,47 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TÜRKER AKIN 0,50 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
AYBARS FURKAN ŞAHİN 0,67 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
YUSUF POLAT GÜN 0,70 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
DENİZ TURAN 0,74 ÖZEL OKUL
METEHAN AYDIN 0,85 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
EBRU SAYAN 0,93 VEFA LİSESİ
HALİL EMRE YAVER 0,99 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ÖMER DOĞAN 1,04 ÖZEL OKUL
MURAT MERT AKOĞLU 1,09 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BARTU TUNA 1,09 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
IRMAK OSMA 1,09 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
BUSENAZ BİYİK 1,12 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ERAY AKBULUT 1,15 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
KAAN ŞAHİN 1,16 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
SUDENAZ YÜKSEL 1,16 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ADA GEMİCİ 1,35 ÖZEL OKUL
ÖMER ARDA SEVİM 1,42 AKA FEN LİSESİ
ZEYNEP FULYA KAYA 1,46 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
MERT BULUT 1,59 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
ÇAĞAN EGE EROL 1,64 PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
MUHAMMET IŞIK POLAT 1,77 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
MERT PEKMEZCİ 1,90 PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
TAHA B. ÇAKIR 1,93 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ARDA AKİN 1,94 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
AZRA DOĞANCOŞKUN 2,01 NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ
ERTÜRK VİDİNEL 2,06 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
DUYGU SÜLÜŞ 2,33 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ŞEVVAL SU KURT 2,47 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ABDULLAH KEREM ÖZER 2,49 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
YUSUF DOĞU PAŞAOĞLU 2,62 PROF.DR.NECMETTİN ERBEKAN FEN LİSESİ
EMİNE ERTAŞ 2,64 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ASLAN ATABEY ÜSTÜN 2,68 SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
EYLÜL NAZ ARIN 2,84 ÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
MEHMET SEFA BAYRAKTAR 2,86 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
AYLİN TUANA ÖZDEMİR 2,98 ÖZEL OKUL
DURU YANAR 3,12 ÖZEL OKUL
F.CANBERK USLU 3,27 SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
IŞIL KORKMAZ 3,28 ÖZEL OKUL
ARDA TAŞ 3,36 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ALİ ÇAĞLAYAN 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENİHA SERRA ERGÜNEŞ 3,54 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENA RÜZGAR ÇER 3,87 İTALYAN LİSESİ
MELİKE ÇELİK 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR BİÇİCİ 4,34 AKA FEN LİSESİ
A.ALPEREN AYDIN 4,42 AYHAN KORKMAZ FEN LİSESİ
ECE BAŞKAN 4,77 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
EMRE ERSOYLU 5,02 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
GÖKAY POLAT 5,24 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
DİLARA CUMALI 5,27 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
EMRE SAVAŞ 5,54 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
EGE ERDOĞAN 5,59 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
YUSUF EREN ÖZLEMEK 5,60 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
REHA TÜRKEL 5,60 ÖZEL OKUL
MELİKE NUR ANAR 5,70 ADİLE MERMERCİ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN OZAN ETEKE 5,71 ÖZEL OKUL
MERYEM EBRU AKINCI 5,74 ÖZEL OKUL
ZEYNEP MÜBERRA ÇALIK 5,88 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
YAĞIZHAN YILMAZ 5,89 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
DOĞA UZUNER 6,19 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
CEREN YILMAZ 6,19 AKA FEN LİSESİ
MEHMET ALİ ÖZDEMİR 6,36 ÖZEL OKUL
SARP ÖZGÜR 6,58 ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ
ÖZGÜ DENİZ DÖRTTEPE 6,82 AKA FEN LİSESİ
SİMAY BAYTAŞ 6,89 ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ
ENVER KARABULUT 7,07 TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ŞEVVAL ŞİŞMAN 7,33 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ERVA ERTAŞ 7,40  ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BEREN DİRMENCİ 7,40 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ÇINAR GÖZCÜ 7,62 ERGÜN-MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
EFE ÇAKMAN 7,68 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
BURAK TÜRKEL 7,72 ÖZEL OKUL
ZEYNEP TEKİN 7,96 AKA FEN LİSESİ
EMİR KAAN KÜÇÜK 8,02 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BEYZANUR AKKAYA 8,06 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
IRMAK ATEŞOĞLU 8,08 BEYOĞLU ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP ERDOĞAN 8,22 ÖZEL OKUL
SALİH YAĞIZ YILMAZ 8,25 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
MEHMET EMİR AKDAŞ 8,28 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
TUANA ÖZDEN 8,44 ÖZEL OKUL
MERYEM GÜLCE ÖZTÜRK 8,67 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
BİRCE SU ÇOBAN 8,81 ÖZEL OKUL
BENGÜSU TUNCULAR 8,89 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ELİF NAZ YAMAN 9,49 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
ELİF GÖKÇE SARSILMAZ 9,53 HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP SUDE BAYCAN 9,87 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
TALAT OĞUZ ÖZDEMİR 10,32 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
MEHMET FATİH YALÇIN 10,46 ULUSLARARASI KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
EMİR ADNAN TOPÇU 10,63 MUSTAFA ELMAS ARICI ANADOLU LİSESİ
TUBA BOLAT 10,65 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
KAAN ÇALIK 10,68 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
OSMAN KARADENİZ 10,87 AKA FEN LİSESİ
DİDEM DEMİRKOL 10,98 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

ADI SOYADI
TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİMYERLEŞTİĞİ OKUL
ELİF YILMAZ0,01İSTANBUL ERKEK LİSESİ
CENK AKIN0,02İSTANBUL ERKEK LİSESİ
EFE TAMCAHAN0,02GALATASARAY LİSESİ
SEVİM GÜRCÜM0,02GALATASARAY LİSESİ
BORAN CAN DUMAN0,04BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
YAĞMUR YILDIRIM0,09CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ASUDE BAHAR YAŞAR0,1CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR TERCUMAN0,1CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
SELİN ÖZ0,1ROBERT KOLEJİ
BEYZA YARIM0,15ÇAPA FEN LİSESİ
HASAN MERT SOYCAN0,15İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÖRKEM SARP GÜREL0,15ÖZEL OKUL
ZAHİT EREN TERZİ0,26VEFA LİSESİ
MEHMET ALİ YILMAZ0,26CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
AHMET EMRE KURANOĞLU0,29TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SELENAY KINALI0,3BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN BORAN KIZILCI0,36BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ARSLANTAŞ0,36KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
PERA ATEŞALAN0,38ÖZEL OKUL
ELİF EBRAR ÜLGEN0,41YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
TAHA BAYDARMAN0,41YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
AYBARS FURKAN ŞAHİN0,67ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
YUSUF POLAT GÜN0,7BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
ÖMER DOĞAN1,04ÖZEL OKUL
MURAT MERT AKOĞLU1,09ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BUSENAZ BİYİK1,12ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ERAY AKBULUT1,15ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
KAAN ŞAHİN1,16ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP FULYA KAYA1,46YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
MERT BULUT1,59ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
ÇAĞAN EGE EROL1,64PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
MERT PEKMEZCİ1,9PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
AZRA DOĞANCOŞKUN2,01NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ
ABDULLAH KEREM ÖZER2,49YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
YUSUF DOĞU PAŞAOĞLU2,62PROF.DR.NECMETTİN ERBEKAN FEN LİSESİ
AYLİN TUANA ÖZDEMİR2,98ÖZEL OKUL
ALİ ÇAĞLAYAN3,52BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENİHA SERRA ERGÜNEŞ3,54BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENA RÜZGAR ÇER3,87İTALYAN LİSESİ
MELİKE ÇELİK4FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
ECE BAŞKAN4,77ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
GÖKAY POLAT5,24ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
YUSUF EREN ÖZLEMEK5,6ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
REHA TÜRKEL5,6ÖZEL OKUL
MELİKE NUR ANAR5,7ADİLE MERMERCİ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN OZAN ETEKE5,71ÖZEL OKUL
MERYEM EBRU AKINCI5,74ÖZEL OKUL
ZEYNEP MÜBERRA ÇALIK5,88ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
MEHMET ALİ ÖZDEMİR6,36ÖZEL OKUL
SİMAY BAYTAŞ6,89ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ
ERVA ERTAŞ7,4 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
ÇINAR GÖZCÜ7,62ERGÜN-MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
EFE ÇAKMAN7,68ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
BURAK TÜRKEL7,72ÖZEL OKUL
EMİR KAAN KÜÇÜK8,02ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
IRMAK ATEŞOĞLU8,08BEYOĞLU ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP ERDOĞAN8,22ÖZEL OKUL
SALİH YAĞIZ YILMAZ8,25ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
MEHMET EMİR AKDAŞ8,28ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
ELİF GÖKÇE SARSILMAZ9,53HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU LİSESİ
MEHMET FATİH YALÇIN10,46ULUSLARARASI KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ


ULUSLARARASI CARIBOU CONTEST İNGİLİZCE MATEMATİK SINAVINDA DÜNYA BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ MEHMET ERDOĞAN, AHMET MELİH AKTAŞ VE ERKAM TUNA BAYOĞLU'NU TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

SELİN SEFER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ÖMER SERHAT TURAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

İREM DURUSOY

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

ŞEVVAL ERDÜN

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

TUĞRUL SEZER YÜCEUR

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

İBRAHİM MERT TURHAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

ŞEVVAL NESLİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK

BARIŞ YÜCEL MUTLU

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

SELİN YUNUS

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

MELİKE SUDE MERİÇ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ