BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

Bahçelievler Aka Koleji - 2.Okulistik Deneme sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak 700 tam puan alan ve Türkiye birincisi olan 5.sınıf öğrencilerimizden Elif Yılmaz, 6.sınıf öğrencilerimizden Emirhan Uygun ve 7.sınıf öğrencilerimizden Burak Emir Sezen'i kutlar başarılarının devamını dileriz.

Duygu Özdemir; Gençler 50m Kelebek ve Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler 100m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Fikrettin Bulut; Gençler 200m Serbest ve Gençler 100m Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler Kelebek İlçe 2.liği.
 
Damla Pınar Özdemir; Yıldızlar 100m ve 50m Kurbağa, 25m Kelebek İlçe Şampiyonluğu.
 
Ulaş Kaan Kaymakçı; Yıldızlar 25m Serbest İlçe 2.liği
 
Duru Güney; Yıldızlar 25m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Yaren Yılmaz; Yıldızlar 200m Serbest İlçe 2.liği.
 
Ahmet Yiğit Atlı; Yıldızlar 25m Kelebek İlçe 2.liği.
 
Azra Küçükdoğan; Küçükler 25m. Kelebek ve Serbest İlçe 2.liği.
 
4x50 Yıldızlar Karışık ve Serbest Bayrak Yarışı İlçe 2.liği Kupası.
 
Toplamda 23 Madalya ve 2 Kupa alan sporcularımızı kutlarız.

TEOG'DA TAM PUAN ALAN ŞAMPİYONLAR

Aka Okullarında; Zeynep Dağcı (Tekirdağ Yerleşkesi), Yiğit Durmuş (İstanbul Bahçelievler Ulvi Halim Kadıoğlu Yerleşkesi) ve İdil Sarıçam (Çorlu Yerleşkesi) TEOG sınavında tüm soruları doğru yanıtlamışlardır. Öğrencilerimizi yürekten kutluyor ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 

 

HANDENUR ŞAHİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ

 

SABİHA KAZ                                                       KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

METEHAN YÜKSELİR

AMERİKA MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY BOSTON (İŞLETME)

 

GÖZDE GÜLTEKİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BL.

ŞEVVAL HÜYÜKLÜ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETME

 

ÖYKÜ YILDIZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

ERAY AKSOY

PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNALARI İŞLT. MÜHENDİSLİĞİ BURSLU (%75 BURSLU)

 

NERGİZ AKBALIK

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)

ELİF EZGİ ALKAN

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI SİYASET BİL. BURSLU (%100)

 

H. BARIŞ SAÇIKARA

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

BİNNUR ÖZYÜKSEL

TİCARET ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ BURSLU (%50)

 

ŞEVKET EMRE ŞAHİN

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ BURSLU (%25)

NESLİ HACILAR

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOLOJİ MÜH. BURSLU (%70)

 

CANSU ŞENKUL

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

 

İPEK ŞENKUL

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK  (%25 BURSLU)

 

BUSE YAKARIŞIK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

ALPER CENİK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İKTİSAT FAKÜLTESİ

 

ESLEM YETER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ

SEVDA SORKUN

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ %25 BURSLU

 

BEGÜM KISMET

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BURSLU (%75)

YAĞMUR TEZER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK

 

ULYANA POLAT

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM

TERCÜMANLIK % 50 BURSLU

PERİHAN SARI

BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ BURSLU (%100)

 

HAZAL KOÇ

TRAKYA ÜNVERSİTESİ İKTİSADİ BİL. FAKÜLTESİ

ALİ GENÇ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ RADYO TELEVİZYON BURSLU (%50+%20)

 

BATUHAN UZUN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İNG. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BURSLU (%50)

MERVE KARABIYIK

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BURSLU (%50)

 

ZİHNİ DEVELİ

İST TİCARET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANSMAN BURSLU (%50 )

M. SELÇUKHAN GEÇKİL

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

 

ERİN ŞENSÖZ

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BURSLU (%75)

ARAL SÖZEN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ENFORMATİĞİ  %70 BURSLU

 

UZAY TORAMAN

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (%50)

RAŞİT SARI

BİLGİ ÜNVİVERSİTESİ LOJİSTİK BURSLU (%50)

 

TARIK ZOR

AYDIN ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER BURSLU (%50)

ÇINAR SARI

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ BURSLU(%30)

 

SÜLEYMAN MURAT SARI

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS BURSLU (%30)

ALİHAN KAÇAR

BİLGİ UNİVERSİTESİ UÇAK TEKNOLOJİSİ

 

YAŞAR GÖKTUĞ ATANKAZANIR

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

DOĞUKAN MUSTAFA KAYA

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

BURSLU (%50)

 

ECEM ÜNAL

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

BERKAY KUYUMCU

BİRUNİ ÜNVİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ BURSLU (%25)

 

BERKAY AYAN

NİŞANTAŞI UNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

OĞUZ CAN YILMAZ

BİLGİ ÜNVİVERSİTESİ  LOJİSTİK

 

ELİF CİHANOĞLU 

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)

DİLARA HASBAL

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNEMA TV BURSLU (%25)

 

NİDA ERSOY

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ

SERHAS ÖZTÜRK

BİLGİ ÜNV. İŞLETME BL. BURSLU (%25+20)

 

CİHAN KİNİN

B.ŞEHİR ÜNV. ULUSLARARASI DIŞ TİCARET

UĞUR KOYUNCUOĞLU

BİLGİ ÜNV. GASTRONOMİ BL. BURSLU (%50+20)

 

SELEN SEMİZ

B.ŞEHİR ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ BURSLU (%50)

EDA SELİMOĞLU

BİLGİ ÜNV. LOJİSTİK BURSLU (%50)

 

MESUT SERTKAYA

AYDIN ÜNV. İŞLETME FAKÜLTESİ BURSLU (%50)

DOĞA TÜRKSEL

AYDIN ÜNV. TV PROGRAMCILIĞI BURSLU (%50

 

BARTU ÜNLÜ

AYDIN ÜNV. RADYO TV BURSLU (%50)

A.TEVFİK TÜRKMENOĞLU

BİLGİ ÜNV. LOJİSTİK BURSLU (%20)

 

M.YİĞİT EYİDEMİR

BİLGİ ÜNV. İŞLETME BURSLU (%25+20)

UFUK TEMİZ

YENİYÜZYIL ÜNV. RADYO TELEVİZYON BURSLU (%25)

 

CANSU TURUNÇ

NİŞANTAŞI ÜNV. İÇ MİMARLIK BURSLU (%50)

FATİH AKPINAR

BAHÇEŞEHİR UNİVERSİTESİ MEKATRONİK

 

HATİCE BEYZA KAR

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI %50 BURSLU

AHMET UĞURKAN KARAYAKA

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK BÖLÜMÜ

 

SENA DEMİREZEN

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER BURSLU(%35)

AYBERK KILAVUZ

NİŞANTAŞI İÇ MİMARLIK

 

BATUHAN ELDEM

KÜLTÜR ÜNV. TURİZM BURSLU (%50)

RABİA İREM TAŞ

HALİÇ ÜNV. İÇ MİMARLIK

 

SİBEL ÜŞÜMÜŞ

AYDIN ÜNV. İÇ MİMARLIK

OZAN ERKAYA

BİLGİ ÜNV. TURİZM OTELCİLİK BURSLU (%50+20)

 

 

Okul Sporları İstanbul İl Birinciliği Yüzme Yarışlarında okulumuz öğrencilerinden Duygu Özdemir, 100 m Kurbağalama'da İstanbul Şampiyonu oldu. Ayrıca 50 ve 200 m Kurbağalama'da İstanbul 2.si olan öğrencimiz 400 m Ferdi Karışık yarşında da İstanbul 4.sü oldu. Öğrencilerimizden Fikrettin Bulut 50 m ve 200 m Kurbağalama'da İstanbul 3. sü olurken 100 m Kurbağalama'da da İstanbul 4. sü olmuştur. Toplam 8 yarışmadan 7 madalya alan gurur tablomuz olan öğrencilerimizi tebrik ederiz. Ayrıca öğrecilerimizin eğitimine emeği geçen okul öğretmenlerimize ve kulüp antrenörümüze de teşekkür ederiz.

 

ASLI ÇİDEM


GALATASARAY LİSESİ

 

SEVGİ ÇOLAK


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DURU ÖZYAPICIEL


İSTANBUL ERKEK LİSESİ

 

DAMLA SU ÖZCAN


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

ALPEREN BUĞRA ÖZKÖK


BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

 

YAĞMUR ORHAN


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

NEYRAN EROL


İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ

 

ARZU SELİN YAŞAR


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DUYGU BAYSU


FATİH ÇAPA FEN LİSESİ

 

YAGUD MOHAMED ALBASIR


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DUYGU ÖZDEMİR


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

BARIŞ YÜCEL MUTLU


ÖZEL TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

BEGÜM TONBUL


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

AHMET SİNAN


ÖZEL TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

SELİN DEFNE SERTER


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

AHMET BARAN GÜLŞEN


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

HASAN ARDA PORSUK


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

SUDE BARUTÇULAR


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

EMRE HAYATİ BEKİROĞLU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

HÜSNÜ CAN HOCAOĞLU


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

AHMET YETKİN YOLCU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

AHMET EMİRHAN BAYRAM


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

ZEYNEP AKDENİZOĞLU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

SUDE ÇİVİ


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

DOĞA ÖZMAN


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

METE GİRİT


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

ZEYNEP SAVAŞ


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

SEVİM GÜLAY


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

İREM DURUSOY


BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ

 

OZAN CİNCİ


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

MAHMUT DABAKOĞLU


YAŞAR ACAR FEN LİSESİ

 

IŞIL NUR BAHADIR


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

FULYA UÇAR


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

AHMET NUSRET AVCI


ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ

ARDA GÜLERSOY


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

BEGÜM ESER


YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

KUMRU KALELİ


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

ELİF SUDE TORLAK


YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

SELİN SEFER


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

ALİ YAZGAN SEVİNÇ


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

MERT ATMACA


BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ

 

YAĞMUR ALTINKAYNAK


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

ALTAY ATEŞYAKAN


NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ

 

BERTUĞ BÜYÜKEREN


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

FUNDA GÜNGÖRMEZ


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

DAMLA KIRCI


BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ESMA KULAK


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

AHMET OZAN COŞKUNSU


BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

LÜTFİ CANBERK ILISAL


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

EMİNE SENA SARAÇOĞLU


DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

BEYZA SERBEST


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

DİDEM KAPLAN


DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

ALİ ENGİN KARADERE

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

IRMAK DEMİR


FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ

ŞEVVAL ERDÜN


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

PELİN YILMAZ

ATATÜRK CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

ATA ERDİM EROL


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

KEREM GENÇOĞLU


ERGÜN ÖNER – MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ

OĞUZHAN YILMAZER


HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ

 

SELİN EKİZLER


ERGÜN ÖNER – MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ

ALPER YÖNDEN


LÜLEBURGAZ RAMAZAN YAMAN FEN LİSESİ

 

METİN ARDA AKDEMİR

KAĞITHANE ANADOLU LİSESİ

BİLGEHAN CELİL TAŞKALE


SEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ

 

KEVSER KAZ


GÜRLEK - NAKİPOĞLU ANADOLU LİSESİ

AYLİN ALİNA TÜFEKÇİ


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

CAN AYDIN


BEŞİR BALCIOĞLU ANADOLU LİSESİ

BERKE ÖZSEZER


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

ZEYNEP SENA KÖSE


BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

ALPEREN US


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

TUĞÇE GÜZEL


ÇERKEZKÖY HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ

ZEHRA NUR ŞİŞMAN


PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

İBRAHİM ÖZEN


TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİ

İLAYDA YILMAZ


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

HAZAL SAĞDIÇ


TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİ

NURETTİN ÇEBİ


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

EREN ALKIŞ


ÇORLU CEMİLE YEŞİL ANADOLU LİSESİ

ECE NUR KIZILIRMAKLI


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

BARTU AYDIN


MERKEZ ÇANAKKALE ANADOLU LİSESİ

SELİNA SEZA ECE


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

SEFER DORUK KANIK


TEKİRDAĞ MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ

OLGUN ÇIRA


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

ZEYNEP SADIÇ


TEKİRDAĞ GÜZEL SANATLAR LİSESİ

ABDULLAH KARDAŞ


DURUSU HÜSEYİN ÖKTEN ANADOLU LİSESİ

 

CESİM BOZTOPRAK


ERGENE ANADOLU LİSESİ

İREM NUR ŞİMŞEK


TUĞLACILAR ANADOLU LİSESİ

 

 

5-6 Aralık 2015 tarihlerinde Macaristan'da yapılan "Santa Claus Cup 2015" Buz Hokeyi Turnuvasına minikler kategorisinde katılan Türk Minik Buz Hokeyi Takımı 5. olmuştur. Takımda yer alan 4. sınıf öğrencimiz Eray Akbulut'u ve takım arkadaşlarını kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Resim Galerisi

3. Sınıf öğrencilerimizden Mehmet Efe Al İstanbul Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği “Suya Adını Yaz” yüzme yarışmasında Sırtta 3. ve Kurbağada 4. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılar dileriz.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ