BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

2017-2018 Paletli yüzme Bireysel Genç B, Yıldız ve Küçükler Kış Şampiyonasında, 800M Suüstü yıldızlar 2.si, 400M Suüstü Yıldızlar 2.si, 200M Suüstü Yıldızlar 2.si, 100M Suüstü Yıldızlar 3.sü ve 50M Suüstü Yıldızlar 2.si olarak toplamda 5 madalya kazanan öğrencimiz Emir Turhan'ı kutlar başarılarının devamını dileriz. 

2018 Bedensel Engelliler Yüzme Paralimpik Türkiye Şampiyonasında öğrencimiz Koral Berkin Kutlu 150M Ferdi - 50M Sırt  ve 50M-100M-200M Serbest Yüzme yarışmalarında Türkiye Şampiyonu olarak 5 Altın madalya kazanmıştır. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Bahçelievler Aka Koleji - 2.Okulistik Deneme sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak 700 tam puan alan ve Türkiye birincisi olan 5.sınıf öğrencilerimizden Elif Yılmaz, 6.sınıf öğrencilerimizden Emirhan Uygun ve 7.sınıf öğrencilerimizden Burak Emir Sezen'i kutlar başarılarının devamını dileriz.

Duygu Özdemir; Gençler 50m Kelebek ve Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler 100m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Fikrettin Bulut; Gençler 200m Serbest ve Gençler 100m Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler Kelebek İlçe 2.liği.
 
Damla Pınar Özdemir; Yıldızlar 100m ve 50m Kurbağa, 25m Kelebek İlçe Şampiyonluğu.
 
Ulaş Kaan Kaymakçı; Yıldızlar 25m Serbest İlçe 2.liği
 
Duru Güney; Yıldızlar 25m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Yaren Yılmaz; Yıldızlar 200m Serbest İlçe 2.liği.
 
Ahmet Yiğit Atlı; Yıldızlar 25m Kelebek İlçe 2.liği.
 
Azra Küçükdoğan; Küçükler 25m. Kelebek ve Serbest İlçe 2.liği.
 
4x50 Yıldızlar Karışık ve Serbest Bayrak Yarışı İlçe 2.liği Kupası.
 
Toplamda 23 Madalya ve 2 Kupa alan sporcularımızı kutlarız.
Bahçelievler İlçe Milli Müdürlüğü Spor Şenlikleri kapsamında yapılan müsabakalarda Genç Kız Voleybol Takımımız ilçe 3.sü oldu.Tüm sporcularımızı tebrik ederiz.
Okulistik sınavında Türkiye birincileri olan 2-B sınıfından Nilda Gülay adlı öğrencimizi ve 2-A sınıfından Mertcan Dağ, Nehir Bozkurt, Asya Akbulut öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
2017-2018 TYF Açık Yüzme Test Müsabakasında Emre Aktaş 2000M Erkekler Türkiye 1.si. 7500m Bayanlarda Zeynep Nur Büyükçelen Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
2016-2017 MEB Bedensel Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonu olan Koral Berkin Kutlu ve Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Bahçelievler İlçe Yüzme Yarışlarında Gençler, Yıldızlar, Küçükler kategorisinde toplam 36 madalya 4 kupa kazanan öğrencilerimiz Duygu Özdemir, Fikrettin Bulut, Arda Dağdeviren, Yaren Yılmaz, Zeynep Nur Büyükçelen, Ozan Türk, Yaren Küçükçavdar, Yiğit Durmuş, Yiğit Emre Sabıkma, Salih Yağız Yılmaz, Elif Papakçı ve Emre Aktaş'ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

HANDENUR ŞAHİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ

 

SABİHA KAZ                                                       KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

METEHAN YÜKSELİR

AMERİKA MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY BOSTON (İŞLETME)

 

GÖZDE GÜLTEKİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BL.

ŞEVVAL HÜYÜKLÜ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETME

 

ÖYKÜ YILDIZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

ERAY AKSOY

PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ GEMİ MAKİNALARI İŞLT. MÜHENDİSLİĞİ BURSLU (%75 BURSLU)

 

NERGİZ AKBALIK

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)

ELİF EZGİ ALKAN

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI SİYASET BİL. BURSLU (%100)

 

H. BARIŞ SAÇIKARA

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

BİNNUR ÖZYÜKSEL

TİCARET ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ BURSLU (%50)

 

ŞEVKET EMRE ŞAHİN

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ BURSLU (%25)

NESLİ HACILAR

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOLOJİ MÜH. BURSLU (%70)

 

CANSU ŞENKUL

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

 

İPEK ŞENKUL

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK  (%25 BURSLU)

 

BUSE YAKARIŞIK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

ALPER CENİK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İKTİSAT FAKÜLTESİ

 

ESLEM YETER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ

SEVDA SORKUN

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ %25 BURSLU

 

BEGÜM KISMET

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BURSLU (%75)

YAĞMUR TEZER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK

 

ULYANA POLAT

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM

TERCÜMANLIK % 50 BURSLU

PERİHAN SARI

BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ BURSLU (%100)

 

HAZAL KOÇ

TRAKYA ÜNVERSİTESİ İKTİSADİ BİL. FAKÜLTESİ

ALİ GENÇ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ RADYO TELEVİZYON BURSLU (%50+%20)

 

BATUHAN UZUN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İNG. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BURSLU (%50)

MERVE KARABIYIK

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BURSLU (%50)

 

ZİHNİ DEVELİ

İST TİCARET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANSMAN BURSLU (%50 )

M. SELÇUKHAN GEÇKİL

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

 

ERİN ŞENSÖZ

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BURSLU (%75)

ARAL SÖZEN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ENFORMATİĞİ  %70 BURSLU

 

UZAY TORAMAN

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ (%50)

RAŞİT SARI

BİLGİ ÜNVİVERSİTESİ LOJİSTİK BURSLU (%50)

 

TARIK ZOR

AYDIN ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER BURSLU (%50)

ÇINAR SARI

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ BURSLU(%30)

 

SÜLEYMAN MURAT SARI

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS BURSLU (%30)

ALİHAN KAÇAR

BİLGİ UNİVERSİTESİ UÇAK TEKNOLOJİSİ

 

YAŞAR GÖKTUĞ ATANKAZANIR

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

DOĞUKAN MUSTAFA KAYA

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

BURSLU (%50)

 

ECEM ÜNAL

KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

BERKAY KUYUMCU

BİRUNİ ÜNVİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ BURSLU (%25)

 

BERKAY AYAN

NİŞANTAŞI UNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

OĞUZ CAN YILMAZ

BİLGİ ÜNVİVERSİTESİ  LOJİSTİK

 

ELİF CİHANOĞLU 

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)

DİLARA HASBAL

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ SİNEMA TV BURSLU (%25)

 

NİDA ERSOY

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ

SERHAS ÖZTÜRK

BİLGİ ÜNV. İŞLETME BL. BURSLU (%25+20)

 

CİHAN KİNİN

B.ŞEHİR ÜNV. ULUSLARARASI DIŞ TİCARET

UĞUR KOYUNCUOĞLU

BİLGİ ÜNV. GASTRONOMİ BL. BURSLU (%50+20)

 

SELEN SEMİZ

B.ŞEHİR ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ BURSLU (%50)

EDA SELİMOĞLU

BİLGİ ÜNV. LOJİSTİK BURSLU (%50)

 

MESUT SERTKAYA

AYDIN ÜNV. İŞLETME FAKÜLTESİ BURSLU (%50)

DOĞA TÜRKSEL

AYDIN ÜNV. TV PROGRAMCILIĞI BURSLU (%50

 

BARTU ÜNLÜ

AYDIN ÜNV. RADYO TV BURSLU (%50)

A.TEVFİK TÜRKMENOĞLU

BİLGİ ÜNV. LOJİSTİK BURSLU (%20)

 

M.YİĞİT EYİDEMİR

BİLGİ ÜNV. İŞLETME BURSLU (%25+20)

UFUK TEMİZ

YENİYÜZYIL ÜNV. RADYO TELEVİZYON BURSLU (%25)

 

CANSU TURUNÇ

NİŞANTAŞI ÜNV. İÇ MİMARLIK BURSLU (%50)

FATİH AKPINAR

BAHÇEŞEHİR UNİVERSİTESİ MEKATRONİK

 

HATİCE BEYZA KAR

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI %50 BURSLU

AHMET UĞURKAN KARAYAKA

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK BÖLÜMÜ

 

SENA DEMİREZEN

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER BURSLU(%35)

AYBERK KILAVUZ

NİŞANTAŞI İÇ MİMARLIK

 

BATUHAN ELDEM

KÜLTÜR ÜNV. TURİZM BURSLU (%50)

RABİA İREM TAŞ

HALİÇ ÜNV. İÇ MİMARLIK

 

SİBEL ÜŞÜMÜŞ

AYDIN ÜNV. İÇ MİMARLIK

OZAN ERKAYA

BİLGİ ÜNV. TURİZM OTELCİLİK BURSLU (%50+20)

 

 

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ