TR EN

BAŞARILARIMIZ

Öğrencilerin yaratıcılık  ,bilimsel araştırma faaliyetlerine ilgi ve yeteneğini ortaya çıkarmak   uluslararası  kültürler arası iletişimi, gelişimi sağlamak amacı ile düzenlenen  11 ülkenin katılımıyla gerçekleşen 14.Uluslararası Bilim Temelleri (URFODU) Matematik olimpiyatlarında Moskova da düzenlenen yarışmaya  katılan öğrencilerimizden

Emirhan Uygun  1.LİK VE GÜMÜŞ MADALYA

Kaan Kemal Başkan
Zeynep Sıla Karahan
Osman Yahya Akıncı
Mehmet Tuna Albayrak 

3. lük derecesi alarak ülkemizi ve okulumuzu en güzel şekilde temsil etmişlerdir.

Sınava Türkiye de katılan öğrencilerimiz

75 – 89 ARALIĞINDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZ

Mehmet Akif  Demirel

Muhammed Kaan Temel

Efe Tamcahan

Beyza Yarım

Elif Yılmaz

Arda Elbir  

 İKİNCİ DERECE DİPLOMA;

55 – 74 aralığındaki öğrencilerimiz de

Murat Arda DAMA

Ekin GÖKER

Muhammet Musab BAUŞ

Asude Bahar YAŞAR

Muhammet Baydarman Taha

Yağmur Tercüman

Melodi DOĞRU

Cenk Akın        

Sevim Gürcüm

Egemen Küçük

Eylül Okan

Hasan Turan   

ÜÇÜNCÜ DERECE DİPLOMA ile ödüllendirilmişlerdir.

Tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlarız. Öğrencilerimizi sınavlara hazırlayan matematik olimpiyat öğretmenlerimiz Didem Us Ceylan ve Duygu Çakır'a çok teşekkür ederiz.

28 Şubat 2018 Tarihinde Yapılan İlkokullar Arası Satranç Turnuvası Atlar Kategorisinde öğrencimiz Poyraz Taş 1.liği elde ederek Satranç Şampiyonu olmuştur. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz. 
 
 
2017-2018 Paletli yüzme Bireysel Genç B, Yıldız ve Küçükler Kış Şampiyonasında, 800M Suüstü yıldızlar 2.si, 400M Suüstü Yıldızlar 2.si, 200M Suüstü Yıldızlar 2.si, 100M Suüstü Yıldızlar 3.sü ve 50M Suüstü Yıldızlar 2.si olarak toplamda 5 madalya kazanan öğrencimiz Emir Turhan'ı kutlar başarılarının devamını dileriz. 

2018 Bedensel Engelliler Yüzme Paralimpik Türkiye Şampiyonasında öğrencimiz Koral Berkin Kutlu 150M Ferdi - 50M Sırt  ve 50M-100M-200M Serbest Yüzme yarışmalarında Türkiye Şampiyonu olarak 5 Altın madalya kazanmıştır. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Yüzme yarışlarında göstermiş olduğu başarılardan dolayı öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

2017-2018 İstanbul Gençler Yüzme Yarışmasında 50M Sırt İstanbul 1.si - 50M Kelebek İstanbul 3.sü öğrencimiz Mustafa Arda Dağdeviren'i kutlar başarılarının devamını dileriz.  

Microsoft Türkiye Kodlama Yarışmasında Tekirdağ Aka Koleji Türkiye Birincisi Oldu.

 

Microsoft Türkiye, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü işbirliği ile Dünyada ilk kez düzenlenen “Yeni Yıla Yeni Bir Dünyada Gir: Minecraft ile Kendi Dünyanı Yarat” kodlama ve tasarım yarışmasında 58 ilden 571 nitelikli proje arasından Tekirdağ AKA Koleji Code Team olarak Türkiye 1.si seçildik. 21 Aralık Perşembe günü Microsoft Türkiye’de yapılan ödül töreninde ödüllerini YEĞİTEK Genel Müdürü Sayın Bilal Tırnakçı’nın elinden aldılar. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ersan Ulusan Aka Koleji Ortaokul Müdürü Aşkın Lofçalı, Bilişim Teknolojileri öğretmeni İlker Göler ve öğrencilerimiz Fatih Serdaroğlu, Tuna Kartal, Yüksel Emre Irmak’ı makamında kabul ederek tebrik etti.

 

2017-2018 TYF Açık Yüzme Test Müsabakasında Emre Aktaş 2000M Erkekler Türkiye 1.si. 7500m Bayanlarda Zeynep Nur Büyükçelen Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
ATABERK ÖZÇELİK 500,00 İSTANBUL LİSESİ
MELİS MAT 500,00 İSTANBUL LİSESİ
AHMET YALIM KIRAL 499,94 ÖZEL OKUL
İREM KARANİS 498,49 ÖZEL AMERİKAN ROBERT LİSESİ
İLKE PELİN AYAZ 498,03 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÖKBERK YAVUZ 496,93 BANDIRMA ENERJİSA FEN LİSESİ
DURU URMAK SEVİNÇ 496,55 ÖZEL OKUL
SILA BAŞPINAR 494,00 TEKİRDAĞ EBRU NAİM FEN LİSESİ
ALPEREN BAYRAK 491,40 ÖZEL OKUL
CEREN ESEN 491,19 ÖZEL OKUL
BERKEM ÖKTEM 490,06 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
EFE ÖZGÜR 490,04 SİLİVRİ FUAT SEZGİN FEN LİSESİ
ECE PINAR KAYAN 489,63 ÇORLU IMKB FEN LİSESİ
VEDAT UTKU NAS 489,09 ÇORLU IMKB FEN LİSESİ
FARUK TAYYİP ÇİL 488,26 BAŞAKŞEHİR M.EMİN SARAÇ AND. İ.H.L.
ZEYNEP ECEM HASANOĞLU 486,68 ÖZEL OKUL
NİHAN DEMİRCİOĞULLARI 486,35 ÖZEL OKUL
ASYA ÖNAY 485,68 KIRKLARELİ FEN LİSESİ
DURU BAĞCI 484,69 BAHÇELİEVLER MÜMTAZ TURHAN SOS.BİL.LİSESİ
ÖYKÜ CEYHAN 481,99 ÇERKEZKÖY SEVAL AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
FURKAN DEMİRDÖKEN 468,84 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
ALİ YİĞİT BARUT 464,06 ÖZEL OKUL
NAMIK BATIN GAMBAZ 460,08 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
SUDE ÇALIŞKAN 447,93 ÖZEL OKUL
BERFİN ILGIN ÇAMUR 432,77 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA ANADOLU LİSESİ
OĞUZ MERT ÖZÇELİK 419,98 ÖZEL OKUL
TUĞBERK EROĞLU 412,72 ÖZEL OKUL
KEREM CAN BAHADIR 405,24 ÖZEL OKUL
ÇAĞLAYAN KAYA 382,18 ÖZEL OKUL

 

 

İSMAİL ATALAR 500.0000 İSTANBUL LİSESİ
ASLI ULUOCAK 497.2159 ÖZEL OKUL
DURU GÜNEY 496.4156 ÖZEL OKUL
ENES SENCER POLAT 494.2336 AKA KOLEJİ
DİDAR NUR DABAKOĞLU 493.5465 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
EFE ORHAN 493.5119 ÖZEL OKUL
CEREN CEYLAN 493.4167 AKA KOLEJİ
İPEK ÖZEN 492.8410 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
ARMİN ŞAHİN 492.4595 ÖZEL OKUL
ECEM BAYRAM 492.3740 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
EFSANE YILDIZ 492.0835 ÖZEL SAİNT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ
SELEN AKTAŞ 492.0069 VEFA LİSESİ
ATAHAN ALGÜL 491.5034 ÖZEL SAİNT BENOİT FRANSIZ LİSESİ
ATAKAN ULUOCAK 490.9822 ÖZEL OKUL
AHMET YİĞİT ATLI 489.8594 ŞEHİT MÜNİR ALKAN FEN LİSESİ
KORAY GÜL 489.6207 AKA KOLEJİ
BEKİR KAAN KAVAFOĞLU 489.4397 VEFA LİSESİ
YUSUF DEDE 489.1065 VEFA LİSESİ
SERHAN EMİR KOL 489.0784 AKA KOLEJİ
MUSTAFA EMİR BIÇAKLI 488.8724 PERTEVNİYAL LİSESİ
MERT CENGİZ 488.8662 AKA KOLEJİ
CANER BARAN 488.4191 ÖZEL OKUL
ELİF SARIOĞLU 488.1823 AKA KOLEJİ
ÖYKÜ ERDOĞAN 487.1912 ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ
YILDIRIM ULAŞ HÜNEROĞLU 486.5369 AKA KOLEJİ
ALPEREN ÜNLÜ 484.5161 ÖZEL OKUL
ÖYKÜ NUR ÖNEN 483.5083 AKA KOLEJİ
SUDE YILMAZ 482.3765 AKA KOLEJİ
ESRA KARADAŞ 481.6540 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
CEREN ÖZLEMEK 480.6711 AKA KOLEJİ
ŞİMAL KÜÇÜK 480.4956 AKA KOLEJİ
FURKAN FİDAN 478.4201 AKA KOLEJİ
HAYRUNNİSA ZEYNEP OKUYUCU 478.2812 Dede Korkut Anadolu Lisesi
ALİHAN SARIALTUN 478.1696 AKA KOLEJİ
BİLGE GÜLİN TANRIVERDİ 475.5865 FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIK OKULLARI
ALAADDİN METEHAN TAŞKALE 474.4816 PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
İREM BAYRAM 471.9342 ERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
ALİ İHSAN BAYRAM 469.8576 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BURAK BERK 469.4177 AKA KOLEJİ
MEHMET SELİM BALCI 468.5603 AKA KOLEJİ
AYBÜKE DEMİREL 465.1255 GÜRLEK-NAKİPOĞLU ANADOLU LİSESİ
ENES GÜNAY 465.0568 AKA KOLEJİ
EREN GENÇ 464.1197 AKA KOLEJİ
BAHAR KUZU 462.4202 YEŞİLKÖY 50. YIL ANADOLU LİSESİ
EYÜPCAN SEKMAN 462.2374 BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
EREN FURKAN AKSU 460.1378 BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
NİDA AKGÜN 444.6357 ÖZEL OKUL
ZİŞAN YAĞIZ 444.5288 AKA KOLEJİ
ALTUĞ GENÇ 444.3144 AKA KOLEJİ
EMİR TÜRKEL 441.7305 AKA KOLEJİ
ALEYNA AKDUMAN 441.2225 AKA KOLEJİ
DAMLA PINAR ÖZDEMİR 438.8728 SINAV TEMEL LİSESİ
ELİFNAZ BOYNUEĞRİ 435.5743 AKA KOLEJİ
BERK DUMAN 432.7408 GÜNGÖREN ERDEM BAYAZIT ANADOLU LİSESİ
EREN BİLGEN 427.5144 ÖZEL OKUL
AYBEN TUĞÇE AYTEKİN 420.9782 BAHÇELİEVLER AYDIN DOĞAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
EKREM YAĞIZ AYDIN 420.8916 AKA KOLEJİ
NURGÜL ALAKUŞ 412.7351 AÇIK ÖĞRETİM
ALİ KAYA 401.1878 ÖZEL OKUL
SERHAT ERTUNÇ 394.7324 ZİYA KALKAVAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
MEHMET HAMZA GÜNEY 383.1253 ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
MİHSAN AK 376.3846 AÇIK ÖĞRETİM 
EMİN YAĞIZ BAYVAÇÇA 362.0608 AKA KOLEJİ
EFE ÖZKAN 340.9008 ÖZEL OKUL
ZEYNEP EKİN AKDEMİR 500.0000 GALATASARAY LİSESİ
MELİH KAAN AYHAN 499.7601 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
ONUR ORMAN 498.0249 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEREN DÜŞÜNEN 495.8820 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
UTKU KAAN TÜFEKÇİ 494.8864 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMRAR ÇIVGIN 494.6531 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
GÜNSU DURU MUTLU 493.9023 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AYÇA IŞIKER 493.8751 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
DİLARA ESENKAL 493.5730 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SENA NİLÜFER GÖÇER 492.1022 ÇANAKKALE FEN LİSESİ
CEMRE NAZLI AYKANAT 491.9922 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
BEDRİ CAN ÇALIŞKAN 491.5616 EDİRNE SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ
BEYZA SERİN 490.6934 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
BARKIN KOÇER 489.6929 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ÇAĞAN YANGÖZ 489.3612 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
BARKIN GÖROĞLU 488.7364 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
AYŞE NESLİŞAH ÇOŞKUN 487.7707 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ARDA AYYILDIZBAYRAKTAR 486.6785 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
MUHAMMET ERTUĞRUL GÜL 484.6974 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
MUAMMER ERDEM MERGEN 484.5904 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AYŞENAZ UZUN 484.0690 ÖZEL OKUL
UMUT YAŞAR ERGÜN 483.9945 ÖZEL OKUL
KAMİL MECİT GÜVEN 480.6846 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
BAŞAK ÇARMIK 477.1133 ÖZEL OKUL
ZEHRA ARIKAN 476.4218 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
PINAR İSKİTKAN  476.1406 ÖZEL OKUL
TOLGA KAAN MAYADAĞLI 476.0301 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
HAYRİ ERKİN EKİCİ 471.7276 NAMIK KEMAL LİSESİ
RECEPCAN KIZILIRMAKLI 471.1960 NAMIK KEMAL LİSESİ
SİNEM ÇALIŞ 457.1065 NAMIK KEMAL LİSESİ
EREN YILDIRIM 457.0375 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
OSMAN BURAK DURGUT 456.3069 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
CANSU DENİZ ECERTAŞTAN 456.1319 NAMIK KEMAL LİSESİ
GÜNSU GÜNEŞ 448.4139 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
ATA UĞUR GÜRKAŞ 447.5645 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
BERKCAN BAYRAM 437.4790 TUĞLACILAR ANADOLU LİSESİ
KAAN İŞBİLEN 434.6821 TUĞLACILAR ANADOLU LİSESİ
KARHAN KULELİ 391.7066 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA ANADOLU LİSESİ
EFE BOZKURT 365.0607 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA ANADOLU LİSESİ
ALPEREN GÜNDÜZ 320.9555 ŞARKÖY ANADOLU LİSESİ

KEREM ÖZCAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

 

ŞEVVAL HÜYÜKLÜ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNG)

MUHAMMET FATİH ÖZEL

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

TIP

 

CANSIN BİRSEN BULDUM

İTÜ

KİMYA

BERK DİLEK

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

 

BURAK KAÇAR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

TAHA SANTALU

ODTÜ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

 

ALPER CANİK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT (İNG.)

FAHRETTİN KARABAŞ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK

 

ATAKAN ÇETİNEL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ

EMİR JURBAN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

TIP

 

ALİ CAN ATICI

İTÜ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

CANBERK EŞMELİLER

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

 

HANDE NUR ŞAHİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

SİYASET BİLİMİ

MEHMET RIZA KADIOĞLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (İNGİLİZCE)

 

ALİ FARUK KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK MÜH. (BURSLU)

TOLGA ERKAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

EKONOMETRİ

 

GÖZDE GÜLTEKİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

MATEMATİK

METEHAN YÜKSELİR

MIT. MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY (ABD)

 

GÖKHAN GÖKALP

ODTÜ

İŞLETME

ALİ ÖZDURNA

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK FAKÜLTESİ

 

ORHAN SİNAN SEKMAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

UTKUCAN AKTAŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ

 

BUSE YALÇIN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

EMRE ŞEN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

MATEMATİK (BURSLU)

 

BURAK GÜLER

İTÜ

MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ

NECAT IŞIK

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

MELİSA SEZEN

İTÜ

İÇ MİMARLIK

TUĞBA ULAŞAN

İTÜ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

 

HAZAL GÜREL

MİMAR SİNAN ÜVİVERSİTESİ

KONSERVATUVAR

HÜSEYİN ŞÜKRÜ UZUNÖZ

ODTÜ

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

CEMRE NAZ ERSAL

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)

İBRAHİM KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME (BURSLU)
 

AHMET FATİH CEYHAN

F.S.M. ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH (TAM BURSLU)

FURKAN KALYONCU

İSTANBUL TEKNİK ÜNV. GEMİ DENİZ TEKN. MÜH.

 

BUSE YAKARIŞIK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

KASIM SARSILMAZ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

GASTRONOMİ (TAM BURSLU)

 

KÜBRA NUR VARDAL

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜH.

BÜŞRA CEYLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

MOLEKÜLER BİYOLOJİ / GENETİK

 

ŞEVVAL KÜÇÜK

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (TAM BURSLU)

PERİHAN SARI

BİLİM ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK BİLİMLERİ (TAM BURSLU)

 

AHMET KARADUMAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

RADYO TELEVİZYON

UĞUR KARAHAN

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

 

ERDİ BALCI

PAMUKKLE ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

AHMED DARP JAMAHİR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

FAHRETTİN DEMİR

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

NAİL SERHAN ÜREK

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜH

 

UĞUR KOYUNCUOĞLU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

GASTRONOMİ BURSLU

M. SELÇUKHAN GEÇGİL

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

 

NEFİSE ARBUT

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM (TAM BURSLU)

ALEYNA TEKDAL

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

MALİYE

 

BARIŞ TÖRÜN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

SEMİH ATAKAN ERİNÇ

İTÜ

OTOMOSYON MÜHENDİSLİĞİ

 

ESLEM YETER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

ŞÜKRAN SEFA SERİN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

SOSYOLOJİ

 

GÖKAY GÖRKEM KOCATÜRK

HAVA HARP OKULU

BEYZA YAVUZYILMAZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

 

BERKE ERCAN

YALOVA ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

EMİRE TUĞÇE SÜMER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ

 

CENK KORKMAZ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

ALİ NACİ KÜÇÜKÇOLAK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ULAŞTIRMA VE LOJİSTİK

 

DEVRAN YALÇINKAYA

KATÜ

İŞLETME

OSMAN ÇETİNKAYA

ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İSTATİSTİK

 

ELÇİN TONBUL

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

HÜSEYİN ASLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

FELSEFE

 

BURAK BOZAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

CAN ÖZDAMAR

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

 

NİLAY KONUR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ

KEREM AYDINLI

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

BÜŞRA ARLI

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ

EMRE BAL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

GAMZE ERKAYA

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ

FELSEFE

BUKET TÜRKMEN

IB PROGRAMI İLE SURREY ÜNİVERSİTESİ(İNGİLTERE)

 

SENA ŞAHAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ (TAM BURSLU)

FURKAN SEMİH UZUNÖZ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

 

GÖKCAN YÜKSEL

GİRNE ÜNİVERSİTESİ

MUHASEBE İNG. (TAM BURSLU)

EZGİ ALTUN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

 

ANIL BALIKÇI

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİRESİ

İŞLETME (İNG) (TAM BURSLU)

GİZEM ÖZDEM

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

DİL BİLİMİ

 

DENİZ BEKTAŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İSPANYOL DİLİ VE EDEBİYATI

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ