TR EN

BAŞARILARIMIZ

CARIBOU İNGİLİZCE MATEMATİK YARIŞMASINDA EFE TAMCAHAN TÜRKİYE 1.Sİ OLMUŞTUR. CARIBOU CONTEST - MAYIS 2019

3 NİSAN 2019 TARİHİNDE DÜZENLENEN ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA AKA KOLEJİ TÜRKİYE 1.Sİ DÜNYA 25.Sİ - MUHAMMED KAAN TEMEL - https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=265

Top 50 Students

Rank Name School City
1st Ryan Wang Collingwood School West Vancouver, BC
2nd Maria Mihai Holland Road Elementary School Fletchers Lake, NS
3rd Leonardo Luo Westmount Public School Peterborough, ON
4th Simba Fang John G. Althouse M.S. Toronto, ON
5th Weiwei Luo Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
6th Katie M Dolphin Senior P.S. Mississauga, ON
7th Daniel Zhong Orchard Park PS London, ON
8th Andrew Zheng Donald Cousens P.S. Markham, ON
9th Connor McCallum Oxbow Public School Ilderton, ON
10th Kees Alcantara W. Sherwood Fox P.S. London, ON
11th Albert Li Earl Buxton School Edmonton, AB
12th N K Crossroads Home School North York, ON
13th Adrian Chan John G Diefenbaker Elementary Richmond, BC
14th Dora Han W. H. Morden P.S. Oakville, ON
15th Jerry Wang Laurelwood P.S. Waterloo, ON
16th Amber Chen Earl Buxton School Edmonton, AB
17th Amos zhang River Oaks P.S. Oakville, ON
18th Ryan Yu Charles R. Beaudoin P.S. Burlington, ON
19th Legolas Z Southwood P.S. Windsor, ON
20th Antian J Donald Cousens P.S. Markham, ON
21st Grace Ming Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
22nd Vincent Bei Pilgrim Wood P.S. Oakville, ON
23rd Elena Shaw Barrys Bay Barrys Bay, ON
24th Zoie Sarabosing Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
25th Muhammed Kaan Temel Bahçelievler Aka Koleji istanbul, 34
26th Tazmeen Mohsin Gordon A. Brown M.S. Toronto, ON
27th Daphne Lin JW Gerth PS Kitchener, ON
28th Andrew Yang Citadel Middle School Port Coquitlam, BC
29th Aidan Wang Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
30th Alexandru Rusu Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
31st Shaurya Naithani Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
32nd Arian Ali Saeedi Shahid Mahdavi Smart School Kerman, 15
33rd Ansh Agarwal Eldorado Public School Brampton, ON
34th Daniel Beaulac Lycée Louis Pasteur Calgary, AB
35th Calo Zheng Sherwood E.S. Charlottetown, PE
36th Sagar Sawnani Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
37th Nazar Kosarenko Silverthorn P.S. Mississauga, ON
38th Christian Lobo St. Joseph Catholic School Grimsby, ON
39th Sam Shashaani Charles R. Beaudoin P.S. Burlington, ON
40th J S753804 Plum Tree Park P.S. Mississauga, ON
41st Liyanda Dube Home school Mississauga, ON
42nd Jonathan Xiao Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
43rd Nicholas Souza Wellington P.S. Aurora, ON
44th Silas Todd Hopewell Avenue P.S. Ottawa, ON
45th Andy Zhang Wellington P.S. Aurora, ON
46th Angelina Tseng Havergal College Junior School Toronto, ON
47th Samuel Zhang Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
48th Sophia Davis Morris Jack Miner P.S. Whitby, ON
49th Mark Metcalfe Homelands Senior P.S. Mississauga, ON
50th Cyrus Shobeir Ferndale Woods E.S. Barrie, ON

 

ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA AKA KOLEJİ TÜRKİYE 2.Sİ DÜNYA 42.Sİ - EFE TAMCAHAN - https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=266

Top 50 Students

Rank Name School City
1st Pahul Singh Mangat Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
2nd Diana Mihai Halifax Central Junior High School Halifax, NS
3rd Richard Zhang J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
4th River Yu William G. Davis P.S. Cambridge, ON
5th Benjamin Wang W. H. Morden P.S. Oakville, ON
6th Akshaya Varakunan Donview M.S. Toronto, ON
7th Kunaal Chandrashekar University of Toronto Schools Toronto, ON
8th Owen Zhang Bristol Road Middle School Mississauga, ON
9th Brendan Wong Centennial P. S. - Waterloo Waterloo, ON
10th Tony Liu Lester B. Pearson Public School Waterloo, ON
11th Avery Chan The Harbour School Hong Kong, 91
12th Alessandro De Menech Louise Arbour French Immersion P.S. London, ON
13th Michael Lee Rocky Lake Junior High Bedford, NS
14th Angela Ye Orchard Park P.S. Burlington, ON
15th Eric Sui Goulbourn M.S. Stittsville, ON
16th Annie Wu Havergal College Junior School Toronto, ON
17th Edric Zhou J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
18th Alvin Young J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
19th Sophia Qu Earl of March S.S. Kanata, ON
20th Shakran Gazi Fallingbrook Middle School Mississauga, ON
21st Orlando Huang Homelands Senior P.S. Mississauga, ON
22nd Brian Y Donald Cousens P.S. Markham, ON
23rd Jerry Wang Linbrook School Oakville, ON
24th Kevin Shao Orchard Park PS London, ON
25th Alice Wang Donview M.S. Toronto, ON
26th Phoebe Ong Homeschool Milpitas, CA
27th Alexander Fritsch St. Matthew Waterloo, ON
28th Bobby L Pineland P.S. Burlington, ON
29th George Fan W. H. Morden P.S. Oakville, ON
30th Doga Cicek Özel Çakabey Okulları İzmir, 35
31st Edwin Chen Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
32nd Juno Flath Masonville P.S. London, ON
33rd Jiaqi Deng School of Mathematical and Statistical Sciences London, ON
34th Orlando Bai J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
35th Patrick Wu Ancaster Senior P.S. Ancaster, ON
36th David Zheng MacGregor Senior P.S. Waterloo, ON
37th Jacob Yan W. H. Morden P.S. Oakville, ON
38th Eric Li J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
39th Andrei Vlasov Fallingbrook Middle School Mississauga, ON
40th Sicheng Scott Hao Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
41st Ronil Chanchlani Goulbourn M.S. Stittsville, ON
42nd EFE TAMCAHAN Bahçelievler Aka Koleji istanbul, 34
43rd Arul Kolla Home School Arcadia, CA
44th Xingshen Liu Gyeonggi Suwon International School Suwon, 41
45th Viren Mehta Cypress CYPRESS, CA
46th Cindy Li University of Toronto Schools Toronto, ON
47th Riche Cai J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
48th Zander Karaganis Broadview P.S. Ottawa, ON
49th Angela Tang Erin Centre Middle School Mississauga, ON
50th Mia Cadsby University of Toronto Schools Toronto, ON
 

 

AKA OKULLARI ÇEK CUMHURİYETİ’NDE TÜRK BAYRAĞINI ZİRVEYE TAŞIDI.

XV. ULUSLARARASI BİLİM TEMELLERİ URFODU BİLGİ YARIŞMASI

XV. Uluslararası Bilim Temelleri Urfodu Bilgi Yarışması Rusya Federasyonu Ural Federal Öğretmen evi tarafından Matematik, Coğrafya, Biyoloji, Fizik, Kimya, Almanca ve İngilizce branşlarında düzenlenmekte ve Uluslararası alanda Beyaz Rusya, Bulgaristan, Çek cumhuriyeti, Kazakistan, Kırgızistan, Rusya Federasyonu, Türkiye ve Çin cumhuriyeti ülkelerinin katılımı ile gerçekleşmektedir. Aka Okulları Bilim Temelleri Bilgi Yarışmasına 09-13 Nisan Tarihleri arasında Uluslararası sınav merkezlerinden Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrin de Matematik ve Biyoloji dalından katıldı.

Yarışma sonucunda;

 

Matematik dalında

6. sınıf öğrencimiz; Eymen AKSOY Altın madalya

6.sınıf öğrencimiz Ekin GÖKER 1.lik diplomasi

8. sınıf öğrencimiz Sena MELEK 1.lik diplomasi

10.sınıf öğrencimiz Burak BERK 1.lik diplomasi

 

Biyoloji dalında

6.sınıf öğrencimiz Behzat Eren CEYLAN altın madalya

6.sınıf öğrencimiz Nehir KOCAGİL Bronz madalya

6.sınıf öğrencimiz Yavuz Selim ALBAYRAK 2.lik diplomasi ile ülkemizi temsil ettiler.

 

Avcılar Milli Eğitim Matematik Olimpiyatlarında öğrencimiz MUHAMMED KAAN TEMEL 6. Sınıflar birincisi olarak altın madalya kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik ederiz.

http://www.avmato.com/?Syf=26&Syz=671531&/4.-AVMATO-SONU%C3%87LARI

SARP ÖZGÜR OKUL SPORLARI FEDERASYONUNUN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEKLER YÜZME YARIŞLARINDA 200M KARIŞIKTA 1.

100M KURBAĞADA 2.

200M KURBAĞADA 3.

100M KELEBEKTE 2

.

YILDIZ KIZLAR KORT TENİSİ İL 1.LİĞİ

DENİZ TURAN, MERYEM GÜLCE ÖZTÜRT

DOĞU TAŞ  YILDIZLAR ERKEK KARETE (KUMİTE) İl 1.Sİ,  44 kg'da  Bölge 1.Sİ

YILDIZ ERKEK MASA TENİSİ TAKIMI İL 2.LİĞİ

EFE SARI, ASIM ERYILMAZ, ARMAĞAN ENES ÇEŞMECİ, TÜRKER TUNA

ATLETİZM YILDIZ KIZLAR  1500M'DE İL 1.LİĞİ

DENİZ TURAN

AEROBİK CİMNASTİK MİNİK KIZLAR İL 2.LİĞİ

ELİF ASYA TABAK

OKÇULUK MİNİKLER KATEGORİSİ İL 2.Sİ

MEHMET ARDA BAYTAR

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ