TR EN

BAŞARILARIMIZ

28 Şubat 2018 Tarihinde Yapılan İlkokullar Arası Satranç Turnuvası Atlar Kategorisinde öğrencimiz Poyraz Taş 1.liği elde ederek Satranç Şampiyonu olmuştur. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz. 
 
 
2017-2018 Paletli yüzme Bireysel Genç B, Yıldız ve Küçükler Kış Şampiyonasında, 800M Suüstü yıldızlar 2.si, 400M Suüstü Yıldızlar 2.si, 200M Suüstü Yıldızlar 2.si, 100M Suüstü Yıldızlar 3.sü ve 50M Suüstü Yıldızlar 2.si olarak toplamda 5 madalya kazanan öğrencimiz Emir Turhan'ı kutlar başarılarının devamını dileriz. 

2018 Bedensel Engelliler Yüzme Paralimpik Türkiye Şampiyonasında öğrencimiz Koral Berkin Kutlu 150M Ferdi - 50M Sırt  ve 50M-100M-200M Serbest Yüzme yarışmalarında Türkiye Şampiyonu olarak 5 Altın madalya kazanmıştır. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Yüzme yarışlarında göstermiş olduğu başarılardan dolayı öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

2017-2018 İstanbul Gençler Yüzme Yarışmasında 50M Sırt İstanbul 1.si - 50M Kelebek İstanbul 3.sü öğrencimiz Mustafa Arda Dağdeviren'i kutlar başarılarının devamını dileriz.  

Microsoft Türkiye Kodlama Yarışmasında Tekirdağ Aka Koleji Türkiye Birincisi Oldu.

 

Microsoft Türkiye, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü işbirliği ile Dünyada ilk kez düzenlenen “Yeni Yıla Yeni Bir Dünyada Gir: Minecraft ile Kendi Dünyanı Yarat” kodlama ve tasarım yarışmasında 58 ilden 571 nitelikli proje arasından Tekirdağ AKA Koleji Code Team olarak Türkiye 1.si seçildik. 21 Aralık Perşembe günü Microsoft Türkiye’de yapılan ödül töreninde ödüllerini YEĞİTEK Genel Müdürü Sayın Bilal Tırnakçı’nın elinden aldılar. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ersan Ulusan Aka Koleji Ortaokul Müdürü Aşkın Lofçalı, Bilişim Teknolojileri öğretmeni İlker Göler ve öğrencilerimiz Fatih Serdaroğlu, Tuna Kartal, Yüksel Emre Irmak’ı makamında kabul ederek tebrik etti.

 

2017-2018 TYF Açık Yüzme Test Müsabakasında Emre Aktaş 2000M Erkekler Türkiye 1.si. 7500m Bayanlarda Zeynep Nur Büyükçelen Türkiye 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
ATABERK ÖZÇELİK 500,00 İSTANBUL LİSESİ
MELİS MAT 500,00 İSTANBUL LİSESİ
AHMET YALIM KIRAL 499,94 ÖZEL OKUL
İREM KARANİS 498,49 ÖZEL AMERİKAN ROBERT LİSESİ
İLKE PELİN AYAZ 498,03 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÖKBERK YAVUZ 496,93 BANDIRMA ENERJİSA FEN LİSESİ
DURU URMAK SEVİNÇ 496,55 ÖZEL OKUL
SILA BAŞPINAR 494,00 TEKİRDAĞ EBRU NAİM FEN LİSESİ
ALPEREN BAYRAK 491,40 ÖZEL OKUL
CEREN ESEN 491,19 ÖZEL OKUL
BERKEM ÖKTEM 490,06 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
EFE ÖZGÜR 490,04 SİLİVRİ FUAT SEZGİN FEN LİSESİ
ECE PINAR KAYAN 489,63 ÇORLU IMKB FEN LİSESİ
VEDAT UTKU NAS 489,09 ÇORLU IMKB FEN LİSESİ
FARUK TAYYİP ÇİL 488,26 BAŞAKŞEHİR M.EMİN SARAÇ AND. İ.H.L.
ZEYNEP ECEM HASANOĞLU 486,68 ÖZEL OKUL
NİHAN DEMİRCİOĞULLARI 486,35 ÖZEL OKUL
ASYA ÖNAY 485,68 KIRKLARELİ FEN LİSESİ
DURU BAĞCI 484,69 BAHÇELİEVLER MÜMTAZ TURHAN SOS.BİL.LİSESİ
ÖYKÜ CEYHAN 481,99 ÇERKEZKÖY SEVAL AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
FURKAN DEMİRDÖKEN 468,84 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
ALİ YİĞİT BARUT 464,06 ÖZEL OKUL
NAMIK BATIN GAMBAZ 460,08 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
SUDE ÇALIŞKAN 447,93 ÖZEL OKUL
BERFİN ILGIN ÇAMUR 432,77 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA ANADOLU LİSESİ
OĞUZ MERT ÖZÇELİK 419,98 ÖZEL OKUL
TUĞBERK EROĞLU 412,72 ÖZEL OKUL
KEREM CAN BAHADIR 405,24 ÖZEL OKUL
ÇAĞLAYAN KAYA 382,18 ÖZEL OKUL

 

 

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ