TR EN

BAŞARILARIMIZ

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM  KAZANDIĞI OKUL
DENİZ NAZ ÖZKAN 0,03 AMERİKAN ROBERT KOLEJİ
ALPER EMRE ZAFER 0,04 İSTANBUL LİSESİ
BURAK EMİR SEZEN 0,07 İSTANBUL LİSESİ
EREN SAKA 0,10 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İNCİ YAĞMUR SAYLIK 0,12 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
ÖZGÜR GÖZCÜ 0,18 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ATAHAN EFE ALTUNEL 0,23 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ENES BARIŞ GÜLER 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
METİN EGE KAVUK 0,31 ŞİŞLİ TERAKKİ FEN LİSESİ
EMİR ŞENKUL 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
ZEYNEP DEMİRBAŞ 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
HİVDA SU BAYAZİT 0,53 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
BEDİRHAN ÇOLTU 0,54 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
SILA HACIOSMANOĞLU 0,58 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
MURAT ERSİN 0,66 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
FERZAN NİSA SARIBAŞ 0,68 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
TUANA DURUSOY 0,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
DORUK AYDIN 1,38 VEFA LİSESİ
ONUR ÖZDOĞAN 1,43 PERTEVNİYAL LİSESİ
AHMET BERAT ÜNLÜ 1,49 PERTEVNİYAL LİSESİ
MUSTAFA ATAHAN ÇETİNKAYA 1,54 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
YİĞİT EMRE SABIKMA 2,25 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP BERRA ALBAYRAK 2,52 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
KABİL MELİH KISACIK 2,60 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
ABDULLAH FURKAN ÖZDEMİR 2,95 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AHMET ALİ SÖNMEZ 3,00 VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EYLÜL KARALAR 3,02 ÖZEL OKUL
KEREM YABA 3,23 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
AHMET ERTUĞRUL BOZAR 3,38 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AYŞE BENGİSU ÇITANAK 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
DOĞU EREN AY 3,70 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
KEREM ÖZSOY 3,71 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
KORKMAZ KAAN ÖZBAHAR 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
OZAN ERDEM CÜCİ 4,36 DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ
NİSA TURGUTELİ 4,71 SAMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
MERT KIRUÇ 5,95 ÖZEL OKUL
SÜMEYRA ÇİFCİ 6,30 PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
ÇİĞDEM BİRİNCİOĞLU 7,05 ZEYTİNBURNU BORSA İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
AYŞEGÜL EYLÜL BOZDAĞ 7,52 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
DERİN YILMAZ 7,54 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
YAREN TEKİN 7,70 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
MERT PINAR 7,85 GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
CELAL ATA ARIBAŞ 7,98 ERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP CAHİDE YASA 8,32 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
İPEK ÖZTURA 8,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
BERAT SARIOĞLU 10,66 DR. KEMAL NACİ EKŞİ ANADOLU LİSESİ

 

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM  KAZANDIĞI OKUL
İDİL YAKAY 0,17 ÖZEL OKUL
ECE ÖZDEMİR 0,44 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
EKİNSU DİNÇ 0,57 ÖZEL OKUL
HARUN GÜRBÜZ 0,64 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
KEREM CİNDARUK 0,65 ÖZEL OKUL
ARDA SOYÖZ 0,70 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TALAT EMRE ŞİRİKÇİ 0,98 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
GÖKAY ATA SIR 1,05 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SEDA GÜVEN 1,75 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
NİLSU YURTSEVEN 1,79 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
DAMLASU ÜZÜM 1,87 ÖZEL OKUL
ZEYNEP ECE CİCİMEN 3,12 ÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİ
BAŞAR TUNÇAY 4,12 ÖZEL OKUL
SUMRU SUBAŞI 4,57 ÇERKEZKÖY SEVAL - AHMET FEN LİSESİ
ORHUN YAKAY 5,82 ÇERKEZKÖY SEVAL - AHMET FEN LİSESİ
EFE UYSAL 6,23 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
EYLÜL YAĞMUR KARAKUŞ 6,58 ÖZEL OKUL
EZGİ ER 6,69 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
EZGİ KUTER 7,56 ÖZEL OKUL
EFE GÖÇENOĞLU 7,73 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
YUSUF BALKIŞ 9,64 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ

 

 

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM  KAZANDIĞI OKUL
IRMAK ÇUBUKÇU 0,02 İSTANBUL LİSESİ
UTKU YILMAZ 0,05 İSTANBUL LİSESİ
MERTAN YUNUS 0,08 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
ENES SOYAK 0,14 İZMİR BORNOVA FEN LİSESİ
ALİ ARHAN PALA 0,16 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İLKAN BULUT 0,26 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
YUSUF EMRE AKGÜL 0,51 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ZEREN SOLAK 0,53 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEM EREN 0,54 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMİR ERTÜRK KOZANOĞLU 0,55 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
GİZEMSU ÇİMEN 0,61 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
IRMAK UZUN 0,65 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
YUSUF ÜZÜMCÜLER 0,69 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
NEHİR DORA KORKMAZ 0,88 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ECESU ÇOKGÖR 0,96 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMRE AYDOĞAN 0,97 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ECE KARAKAYA 1,20 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AHMET MERT KARA 1,28 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ILGIN DALKIRAN 1,32 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
DOĞA AFRA ATAÇ 1,55 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
ÖYKÜ UYSAL 1,71 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
EGE ÇINAR ÇETİNKAYA 1,81 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
HASAN ALP ÇİZEN 1,86 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
NİSAN EZGİ KARAKAYA 1,86 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
OZAN ÖZTÜRK 1,87 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
BERİN KARAPINAR 2,00 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
MEHMET SERHAT KARĞIN 2,30 AKA FEN LİSESİ
JANSET OYA MET 2,38 AKA FEN LİSESİ
SUDE NAZ ATLAS 2,47 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
GÜLCE ÇERİ 3,15 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
DURU AKINCI 3,37 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
SUDE ARICAN 3,54 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ECE DERVİŞ 3,68 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
TÜRKER DAĞCI 3,84 ÖZEL OKUL
HİLAL MELEK PEHLİVANOĞLU 4,19 AKA FEN LİSESİ
BUĞRA ÇETİN 4,22 İSTANBUL EYÜP ANADOLU LİSESİ
TUĞÇE CİBİR 4,36 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
BESTE YARAPSANLI 4,76 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR YILMAZ 5,66 AKA FEN LİSESİ
YİĞİT ARSLAN 6,27 İZMİR KONAK ANADOLU LİSESİ
AHMET EREN EREZ 6,39 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
SUDE SARIKAYA 6,97 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ALİYE DURU VARTEMEL 7,23 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
HİLAL NAZAR ÇETİN 7,89 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
UMUT YILDIRIM 8,00 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BATU CAN GÜNAY 8,37 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ESMA NUR ÇUHAC 8,66 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BORÇA TAYGEN KARA 8,77 TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ
SELİN ÇİFÇİ 9,04 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
İPEK AKYÜZ 9,12 TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ
ARES DİLİM 9,90 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ÖMER FURKAN ÖĞÜT 10,30 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BARKIN ŞAHİN 10,75 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EDİZ ÇALIŞ 10,96 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
BERKE AYDIN 11,27 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
MİNE ÖZDİLEK 18,69 KIRKLARELİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

 

28 Şubat 2018 Tarihinde Yapılan İlkokullar Arası Satranç Turnuvası Atlar Kategorisinde öğrencimiz Poyraz Taş 1.liği elde ederek Satranç Şampiyonu olmuştur. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz. 
 
 
2017-2018 Paletli yüzme Bireysel Genç B, Yıldız ve Küçükler Kış Şampiyonasında, 800M Suüstü yıldızlar 2.si, 400M Suüstü Yıldızlar 2.si, 200M Suüstü Yıldızlar 2.si, 100M Suüstü Yıldızlar 3.sü ve 50M Suüstü Yıldızlar 2.si olarak toplamda 5 madalya kazanan öğrencimiz Emir Turhan'ı kutlar başarılarının devamını dileriz. 

2018 Bedensel Engelliler Yüzme Paralimpik Türkiye Şampiyonasında öğrencimiz Koral Berkin Kutlu 150M Ferdi - 50M Sırt  ve 50M-100M-200M Serbest Yüzme yarışmalarında Türkiye Şampiyonu olarak 5 Altın madalya kazanmıştır. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Yüzme yarışlarında göstermiş olduğu başarılardan dolayı öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ