TR EN

BAŞARILARIMIZ

MEHMET KADIOĞLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME

 

ALİ FARUK KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)

FAHRETTİN KARABAŞ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK

 

İLAYDA CANSU KARAKUŞ

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

BİLGE KAAN DEMİREL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (%50 BURSLU)

 

ŞEVKİ EREN CAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BEŞERİ BİLİMLER KARŞILAŞTIRMALI EDEB

BUSE CEYLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ / GENETİK

 

BÜŞRA CEYLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ / GENETİK

EMRE ÇETİN

 

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

 

DOĞU CAN DUDU

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

HASAN KANMAZ

NAMIK KEMAL ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞK.

 

FURKAN SEMİH UZUNÖZ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

UTKU MORALAR

 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

 

SELAHATTİN ASLAN

ÇANAKKALE 18MART ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT.

NUR ALARA ALNESSARAT

MEF ÜNİVERSİTESİ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (%25 BURSLU)

 

GÖKTUĞ ÜNAL

YENİYÜZYIL ÜNİV. BİYOMEDİKAL MÜH. (%75 BURSLU)

AYŞE NAZ YANBAŞ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEB. (%50 BURSLU)

 

CANSIN BİRSEN BULDUM

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA

ONUR TEKİN

 

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK

 

KASIM SARSILMAZ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ (%100 BURSLU)

EGE DEMİRBAŞ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

 

ŞEVVAL KÜÇÜK

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ PDR (%100 BURSLU)

ÖZLEYİŞ BUDAK

 

MEF ÜNİVERSİTESİ HUKUK

 

DİLARA PEKER

KEMAL BURGAZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (%50 BURSLU)

MERVE BUSE BUYER

MEF ÜNİVERSİTESİ HUKU (%25 BURSLU)

 

ÇAĞLA BULUT

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50 BURSLU)

CANSEL ÇAKIR

KEMERBURGAZ ÜNİV. İNGİLİZCE PSİKOLOJİ

(%25 BURSLU)

 

ECEM ŞAHAN

 

IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE PSİKOLOJİ

(%50 BURSLU)

SENA ŞAHAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ BÖLÜMÜ

(%100 BURSLU)

 

CENAP ÖZTÜRK

MEF ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE EKONOMİ

(%50 BURSLU)

FATİH ÇAKMAK

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ.

 

AHMET SAİT YAVUZ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FRANSIZCA BÖLÜM

DENİZ MUTLU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRT. (%25 BURSLU)

 

ALEYNA SARIHAN

İSTANBUL TİCARET ÜNİV. İKTİSAT (%50 BURSLU)

GÖKAY YOKUŞ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME

(%25 BURSLU)

 

DOĞUKAN ARDA BATIR

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TURİZM REHBERLİĞİ

ÖZGE KAVUKÇU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ BEŞERİ BİLİMLER İNGİLİZCE

(%50 BURSLU)

 

BEHLÜL TAN

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

DENİZ TURANLI

BİLKENT ÜNİV. İNGİLİZ DİLİ VE EDEB. (%50 BURSLU)

 

NİSAN ÇAĞLAYAN

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ TERCÜMANLIK(%50 BURSLU)

BÜŞRA ÇEBİ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI(%50 BURSLU)

 

DENİZ ATA SEZER

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ULUSLARARASI LOJ. (%25 BURSLU)

MERT MUTLU

YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİ

 

GÖKBERK ORHAN

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ BESYO)

METİNCAN KART

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

 

EBUBEKİR GÜL

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEK.

(%50 BURSLU)

BERK KOYUNCU

YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA)

 

AKIN ÖZDİLEK

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ

BAŞAK TANRINIAN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ODYOMETRİ

 

HİLAL AKMAN

AYDIN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER

(%50 BURSLU)

GAMZE HAZAL YILDIRIM

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE GÜMRÜK İŞLETME

 

AHMET KAYADUMAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA TV

ELİF ODACILAR

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK

 

HANSA İLAYDA MERT

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ YENİ MEDYA (%100 BURSLU)

ECENUR GÜLÇAY

 

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ADALET

 

İLKER KUDRET ATEŞ

 

MARMARA ÜNİV. BESYO

PEKCAN ÖZER

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ

 

ULUSCAN MORALAR

 

İZZET BAYSAL ÜNİV. PAZARLAMA

BATU YÜNCÜLER

 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

 

AZRA GÜLÇİN DURAN
496,9303
EBRU NAYİM FEN LİSESİ

 

EZGİSU YILMAZ
492,4725
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

İDİL SARIÇAM
496,9303
ATATÜRK FEN LİSESİ

 

SERAY TUFAN
492,3481
CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

EGE GÜRTUNCA
496,2006
BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

 

BURAK ÖMER TUNA
492,0167
ÖZEL OKUL

ATAKAN GÖL
496,0345
BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

 

OZAN EGE ÇALIŞIR
491,9187
İZMİR KONAK ANADOLU LİSESİ

DENİZ ÖZBAŞARAN
495,8001
BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

 

ŞİMAL ERCİLİ
491,4982
EBRU NAİM FEN LİSESİ

SU YALÇIN
495,4229
BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

 

ZEYNEP SENA AKPINAR
491,2256
ÖZEL OKUL

NİSANUR KENAR
494,1893
ÇAPA FEN LİSESİ

 

EMİR KAAN ÇAKIR
490,9871
EBRU NAİM FEN LİSESİ

İDİL LARA BİLİCAN
494,0751
KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

SEMİH UTAŞ
490,403
KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

TURGUT EREN ÖNER
493,9026
ÖZEL OKUL

 

OZAN ENES BAŞARAN
489,5114
EBRU NAİM FEN LİSESİ

ZEYNEP DAĞCI
493,7771
CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

YİĞİT DURMUŞ
489,4913
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

OSMAN EMİR TAŞÇI
493,5778
EBRU NAİM FEN LİSESİ

 

İNCİ YILMAZ
489,365
EBRU NAYİM FEN LİSESİ

MELDA BULUT
492,8146
CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

MİRAY AKPINAR
489,0802
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

MELİSA KAZANLI
492,6724
İNGİLTERE

 

BERKAY MORALAR
488,711
EBRU NAYİM FEN LİSESİ

YAĞMUR ECE ARSLAN
488,0968
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

 

RÜMEYSA EROL
482,2096
PROF.DR.MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

TUNA OKAN SOYKAN
487,9777
EBRU NAİM FEN LİSESİ

 

ARDA DUMANCI
482,1569
ÖZEL OKUL

CANDOST SARIÇOBAN
487.8266
İMKB FEN LİSESİ

 

ZİYA DOĞAN YILMAZ
İMKB FEN LİSESİ

DEFNE TURAN
487,7521
ÖZEL OKUL

 

MİRAY YILMAZ
481,6091
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

GONCA TANRIKULU
487,4831
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

YUSUF OSMAN ŞİŞMAN
481,3069
BEYOĞLU İMAMHATİP LİSESİ

ASLI OKTAY
487,4261
BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

ALEYNA YAVANOĞLU
480,7784
ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ

AKIN RIZA ÇAY
487,0279
ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

 

ECESU EROL
480,2237
İMKB FEN LİSESİ

YAĞMUR NUMANOĞLU
486,782
ÖZEL  OKUL

 

ARDA İSMAİL ÇAY
479,8421
IMKB FEN LİSESİ

BERKE ELİBOL
486,3778
TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

 

DOĞUKAN KIRIŞ
479,263
FATİH  ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ

SAADET SERRA HAŞILOĞLU
486,1767
BEŞİKTAŞ ATATÜRK LİSESİ

 

ATA AKINALP
479,263
YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

ULAŞ KAAN KAYMAKÇI
485,1767
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

 

KAAN ÇELİK
478,9364
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

İDİL GÖKÇİMEN
485,0349
İMKB FEN LİSESİ

 

MUHAMMET AKBULUT
478,4912
YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

BERİL SU İZGİ
484,9962
IMKB FEN LİSESİ

 

ALA EZGİ GÜVEN
478,4197
YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

SILA ÖZEN
484,3044
IMKB FEN LİSESİ

 

FARİS BAYKA
477,3994
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

BEYZA NUR İŞLEK
484,1468
VEFA LİSESİ

 

İPEK DAMLA COŞKUN
477,3741
TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

ALİ YAĞIZ ÇETİN
483,5995
IMKB FEN LİSESİ

 

ÇAĞLA GENÇ
477,1947
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

GÜLŞAH BEYZA YARDIM
482,4681
BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ

 

ÇAĞLA KAZANLI
476,7216
İNGİLTERE

KAYRACAN FİDAN
482,2312
TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

 

MUSTAFA EREN SAYGILI
475,9976
ÖZEL  OKUL

OZAN TÜRK
475,0522
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

 

YAĞMUR YÜKSEL
463,5026
NAMIK KEMAL LİSESİ

MELİS BUSE USLU
474,7138
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

AYBERK UÇAR
460,7959
ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

DUYGU SALİHOĞLU
474,4738
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

 

EDA ORUN
459,8456
ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

ZÜLAL CEMRE YAVUZ
473,9082
ÖZEL OKUL

 

YASEM YILMAZ ARABOĞLU
459,683
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

EMİR DURMAZ
473,7181
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

EREN BORAZ
459,3956
YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ

BERK ERDOĞAN
473,4387
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

 

M.KUBİLAY GÜL
455,596
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

BATURALP DALGIÇ
473,048
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

SÜMEYYE ÇINAR
455,423
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

ÖVGÜ GÜRÇAĞ CANDAN
472,9122
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

EREN EMANET
453,9777
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

SUDE YILDIRIM
472,5677
KARŞIYAKA ANADOLU LİSESİ

 

MELİS AKDAĞ
453,8044
NAMIK KEMAL LİSESİ

MURAT KARAÖNÇELOĞLU
471,2003
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

 

EZGİ KOCAOĞLU
453,4943
NAMIK KEMAL LİSESİ

AYKUT ÖZTÜRK
469,9786
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

IRMAK KAPTAN
450,8899
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

ÇAĞAN IRMAK BEYAZKUŞ
469,8366
HÜSEYİN YILDIZ ANADOLU LİSESİ

 

EMİR ÖZDAŞ
449,1716
BEŞİR BALCIOĞLU ANADOLU LİSESİ

DUYGU ECE EROL
469,562
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

EMİR BATIN ÖLKE
MEHMET ALİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

ELİF BURGAZDERE
468,7441
PROF.DR.MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

DEFNE VERTÖRÜN
448,287
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

BERKE KOÇ
467,6932
ÖZEL OKUL

 

EKİN KOR
442,3688
HACI FAHRİ ANADOLU LİSESİ

SALİH GÖRKEM EMER
467,4663
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

ELA NUR OKTAY
442,1242
ÖZEL OKUL

BAŞAR KARADENİZ
465,9038
TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

DİLHAN AYSEL
441,0023
TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

BENGİSU SİMAY DİLDEN
464,4864
NAMIK KEMAL LİSESİ

 

SELİN ILGIN TÜMER
438,7356
ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

ULUÇBEY TEREK
437,2639
ÖZEL OKUL

 

ATABERK BAHTİYAR
430,0592
ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

MELİS BABAYİĞİT
436,4479
ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

 

ZEYNEP TAŞ
428,8322
BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

SEZİN EREN
435,0653
ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

 

CEMRE ASLAN
427,5121
NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ

TUANA DARENDELİ
434,1935
ASİYA AĞAOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

DAĞHAN EMİN ALAÇATI
427,4211
NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ

İHSAN GÖKBERK ÖZEREN
433,9911
TEKİRDAĞ BELEDİYESİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

YAĞMUR TURANLI
424,0528
TUĞLACILAR ANADOLU LİSESİ

MEHMET YILMAZ
430,0592
ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ

 

YUNUS EMİRHAN BARIN
422,814
ÇORLU TİCARET BORSASI ANADOLU LİSESİ

Geleceğin Bilişim Dehaları Aka Kolejinde

Microsoft Türkiye, Finansbank ve Habitat Derneği işbirliği ile çocukları kod yazmaya teşvik etme amacıyla düzenlenen ‘Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor’  Kodu Cup Türkiye 2016’da final heyecanı yaşandı. ‘Çevre ve Ben’ temasıyla düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından 8-14 yaş arası çocukların katıldığı yarışmada 165 ekip arasından finale kalan AKA Code Team Türkiye 2.si oldu.

Özel Tekirdağ Aka İlköğretim Okulu Müdürü Aşkın LOFÇALI, yaratıcılığın ve geleceği planlamanın önemini kavradığımız, ülkenin geleceğinde söz sahibi olan kurum, kuruluş ve derneklerin liderleriyle bir arada olmanın heyecanını yaşadığımız bu yarışmada, Aka Okulları olarak dört şıkkın dışına taşan bir eğitim felsefesine sahip olmanın gururunu bizlere bir kez daha yaşattığı için AKA Code Team’e, yeni yüzyılın gereklilikleri doğrultusunda çocukların teknoloji okuryazarlığı konusundaki becerilerini geliştirmeyi, onlara algoritmik düşünme becerisi kazandırarak gelişimlerini destekleyen Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz İlker Göler’ e ve böylesine anlamlı bir çalışmanın  parçası olmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen değerli velilerimize çok teşekkür ederiz, dedi.

Türkiye çapında düzenlenen Kanguru matematik sınavında 13 öğrencimiz % 5'lik dilime girerek Final müsabakalarına girmeye hak kazanmışlardır. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlarız.

 

 
Öğrencimiz Handenur Şahin 11-12 Temmuz tarihlerinde Konya'da yapılan Türkiye Satranç Federasyonu Yıldızlar Şampiyonasında 18 yaş kategorisinde Türkiye 1. si oldu. Handenur şimdi Dünya Şampiyonasına hazırlanıyor.... Tebrikler HANDENUR

AKA OKULLARI Romanya’nın Oredea kentinde 25-26 Nisan tarihlerinde düzenlenen Balkan Gençler Yüzme Şampiyonası müsabakalarında öğrencimiz

Duygu Özdemir'in de dahil olduğu Türkiye’yi temsil eden sporcularımız Balkan 2.si oldular. Öğrencilerimizi tebrik ederiz. Resim Galerisi

 

ASLI ÇİDEM


GALATASARAY LİSESİ

 

SEVGİ ÇOLAK


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DURU ÖZYAPICIEL


İSTANBUL ERKEK LİSESİ

 

DAMLA SU ÖZCAN


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

ALPEREN BUĞRA ÖZKÖK


BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

 

YAĞMUR ORHAN


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

NEYRAN EROL


İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ

 

ARZU SELİN YAŞAR


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DUYGU BAYSU


FATİH ÇAPA FEN LİSESİ

 

YAGUD MOHAMED ALBASIR


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DUYGU ÖZDEMİR


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

BARIŞ YÜCEL MUTLU


ÖZEL TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

BEGÜM TONBUL


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

AHMET SİNAN


ÖZEL TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

SELİN DEFNE SERTER


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

AHMET BARAN GÜLŞEN


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

HASAN ARDA PORSUK


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

SUDE BARUTÇULAR


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

EMRE HAYATİ BEKİROĞLU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

HÜSNÜ CAN HOCAOĞLU


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

AHMET YETKİN YOLCU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

AHMET EMİRHAN BAYRAM


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

ZEYNEP AKDENİZOĞLU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

SUDE ÇİVİ


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

DOĞA ÖZMAN


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

METE GİRİT


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

ZEYNEP SAVAŞ


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

SEVİM GÜLAY


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

İREM DURUSOY


BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ

 

OZAN CİNCİ


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

MAHMUT DABAKOĞLU


YAŞAR ACAR FEN LİSESİ

 

IŞIL NUR BAHADIR


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

FULYA UÇAR


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

AHMET NUSRET AVCI


ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ

ARDA GÜLERSOY


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

BEGÜM ESER


YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

KUMRU KALELİ


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

ELİF SUDE TORLAK


YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

SELİN SEFER


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

ALİ YAZGAN SEVİNÇ


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

MERT ATMACA


BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ

 

YAĞMUR ALTINKAYNAK


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

ALTAY ATEŞYAKAN


NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ

 

BERTUĞ BÜYÜKEREN


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

FUNDA GÜNGÖRMEZ


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

DAMLA KIRCI


BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ESMA KULAK


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

AHMET OZAN COŞKUNSU


BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

LÜTFİ CANBERK ILISAL


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

EMİNE SENA SARAÇOĞLU


DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

BEYZA SERBEST


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

DİDEM KAPLAN


DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

ALİ ENGİN KARADERE

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

IRMAK DEMİR


FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ

ŞEVVAL ERDÜN


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

PELİN YILMAZ

ATATÜRK CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

ATA ERDİM EROL


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

KEREM GENÇOĞLU


ERGÜN ÖNER – MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ

OĞUZHAN YILMAZER


HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ

 

SELİN EKİZLER


ERGÜN ÖNER – MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ

ALPER YÖNDEN


LÜLEBURGAZ RAMAZAN YAMAN FEN LİSESİ

 

METİN ARDA AKDEMİR

KAĞITHANE ANADOLU LİSESİ

BİLGEHAN CELİL TAŞKALE


SEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ

 

KEVSER KAZ


GÜRLEK - NAKİPOĞLU ANADOLU LİSESİ

AYLİN ALİNA TÜFEKÇİ


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

CAN AYDIN


BEŞİR BALCIOĞLU ANADOLU LİSESİ

BERKE ÖZSEZER


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

ZEYNEP SENA KÖSE


BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

ALPEREN US


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

TUĞÇE GÜZEL


ÇERKEZKÖY HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ

ZEHRA NUR ŞİŞMAN


PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

İBRAHİM ÖZEN


TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİ

İLAYDA YILMAZ


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

HAZAL SAĞDIÇ


TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİ

NURETTİN ÇEBİ


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

EREN ALKIŞ


ÇORLU CEMİLE YEŞİL ANADOLU LİSESİ

ECE NUR KIZILIRMAKLI


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

BARTU AYDIN


MERKEZ ÇANAKKALE ANADOLU LİSESİ

SELİNA SEZA ECE


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

SEFER DORUK KANIK


TEKİRDAĞ MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ

OLGUN ÇIRA


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

ZEYNEP SADIÇ


TEKİRDAĞ GÜZEL SANATLAR LİSESİ

ABDULLAH KARDAŞ


DURUSU HÜSEYİN ÖKTEN ANADOLU LİSESİ

 

CESİM BOZTOPRAK


ERGENE ANADOLU LİSESİ

İREM NUR ŞİMŞEK


TUĞLACILAR ANADOLU LİSESİ

 

 

Türkiye Tenis Federasyonu Franke Cup Antalya 10 Yaş Yeşil Top Kızlar Şampiyonu olan 4.sınıf öğrencimiz Deniz TURAN'ı tebrik ediyoruz.

2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Bahçelievler ilçesinde düzenlenen “Benim Öğretmenim” adlı kompozisyon yarışmasında 6.sınıf öğrencimiz Zeynep Cahide YASA ilçe 1.si olmuştur, göstermiş olduğu başarıdan dolayı öğrencimizi kutlarız.

Resim Galerisi

CMAS (Dünya Su Altı Sporları Konfederasyonu) tarafından Polonya’da düzenlenen Monopalet Avrupa Şampiyonasında 8.sınıf öğrencimiz Yaren YILMAZ 

800 Metre Monopalet Avrupa 5.si, 400 Metre Monopalet Avrupa 5.si, 200 Metre Monopalet Avrupa 6.sı, olmuştur. Öğrencimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

 

 

3. Sınıf öğrencilerimizden Mehmet Efe Al İstanbul Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği “Suya Adını Yaz” yüzme yarışmasında Sırtta 3. ve Kurbağada 4. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılar dileriz.

5-6 Aralık 2015 tarihlerinde Macaristan'da yapılan "Santa Claus Cup 2015" Buz Hokeyi Turnuvasına minikler kategorisinde katılan Türk Minik Buz Hokeyi Takımı 5. olmuştur. Takımda yer alan 4. sınıf öğrencimiz Eray Akbulut'u ve takım arkadaşlarını kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Resim Galerisi

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ