TR EN

BAŞARILARIMIZ

TEOG'DA TAM PUAN ALAN ŞAMPİYONLAR

Aka Okullarında; Zeynep Dağcı (Tekirdağ Yerleşkesi), Yiğit Durmuş (İstanbul Bahçelievler Ulvi Halim Kadıoğlu Yerleşkesi) ve İdil Sarıçam (Çorlu Yerleşkesi) TEOG sınavında tüm soruları doğru yanıtlamışlardır. Öğrencilerimizi yürekten kutluyor ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 

 

 

ASLI ÇİDEM


GALATASARAY LİSESİ

 

SEVGİ ÇOLAK


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DURU ÖZYAPICIEL


İSTANBUL ERKEK LİSESİ

 

DAMLA SU ÖZCAN


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

ALPEREN BUĞRA ÖZKÖK


BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ

 

YAĞMUR ORHAN


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

NEYRAN EROL


İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ

 

ARZU SELİN YAŞAR


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DUYGU BAYSU


FATİH ÇAPA FEN LİSESİ

 

YAGUD MOHAMED ALBASIR


ÖZEL BAHÇELİEVLER AKA KOLEJİ

DUYGU ÖZDEMİR


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

BARIŞ YÜCEL MUTLU


ÖZEL TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

BEGÜM TONBUL


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

AHMET SİNAN


ÖZEL TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ

SELİN DEFNE SERTER


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

AHMET BARAN GÜLŞEN


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

HASAN ARDA PORSUK


CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ

 

SUDE BARUTÇULAR


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

EMRE HAYATİ BEKİROĞLU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

HÜSNÜ CAN HOCAOĞLU


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

AHMET YETKİN YOLCU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

AHMET EMİRHAN BAYRAM


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

ZEYNEP AKDENİZOĞLU


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

SUDE ÇİVİ


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

DOĞA ÖZMAN


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

METE GİRİT


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

ZEYNEP SAVAŞ


KADIKÖY ANADOLU LİSESİ

 

SEVİM GÜLAY


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

İREM DURUSOY


BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ

 

OZAN CİNCİ


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

MAHMUT DABAKOĞLU


YAŞAR ACAR FEN LİSESİ

 

IŞIL NUR BAHADIR


EBRU NAYİM FEN LİSESİ

FULYA UÇAR


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

AHMET NUSRET AVCI


ŞEHREMİNİ ANADOLU LİSESİ

ARDA GÜLERSOY


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

BEGÜM ESER


YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

KUMRU KALELİ


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

ELİF SUDE TORLAK


YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ

SELİN SEFER


BEŞİKTAŞ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

 

ALİ YAZGAN SEVİNÇ


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

MERT ATMACA


BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ

 

YAĞMUR ALTINKAYNAK


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

ALTAY ATEŞYAKAN


NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ

 

BERTUĞ BÜYÜKEREN


ÇORLU İMKB FEN LİSESİ

FUNDA GÜNGÖRMEZ


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

DAMLA KIRCI


BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

ESMA KULAK


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

AHMET OZAN COŞKUNSU


BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ

LÜTFİ CANBERK ILISAL


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

EMİNE SENA SARAÇOĞLU


DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

BEYZA SERBEST


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

DİDEM KAPLAN


DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ

ALİ ENGİN KARADERE

ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

IRMAK DEMİR


FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ

ŞEVVAL ERDÜN


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

PELİN YILMAZ

ATATÜRK CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

ATA ERDİM EROL


ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ

 

KEREM GENÇOĞLU


ERGÜN ÖNER – MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ

OĞUZHAN YILMAZER


HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ

 

SELİN EKİZLER


ERGÜN ÖNER – MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ

ALPER YÖNDEN


LÜLEBURGAZ RAMAZAN YAMAN FEN LİSESİ

 

METİN ARDA AKDEMİR

KAĞITHANE ANADOLU LİSESİ

BİLGEHAN CELİL TAŞKALE


SEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ

 

KEVSER KAZ


GÜRLEK - NAKİPOĞLU ANADOLU LİSESİ

AYLİN ALİNA TÜFEKÇİ


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

CAN AYDIN


BEŞİR BALCIOĞLU ANADOLU LİSESİ

BERKE ÖZSEZER


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

ZEYNEP SENA KÖSE


BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ

ALPEREN US


İSTANBUL ERKEK LİSESİ (ÖZEL)

 

TUĞÇE GÜZEL


ÇERKEZKÖY HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ

ZEHRA NUR ŞİŞMAN


PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

İBRAHİM ÖZEN


TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİ

İLAYDA YILMAZ


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

HAZAL SAĞDIÇ


TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL LİSESİ

NURETTİN ÇEBİ


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

EREN ALKIŞ


ÇORLU CEMİLE YEŞİL ANADOLU LİSESİ

ECE NUR KIZILIRMAKLI


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

BARTU AYDIN


MERKEZ ÇANAKKALE ANADOLU LİSESİ

SELİNA SEZA ECE


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

SEFER DORUK KANIK


TEKİRDAĞ MİMAR SİNAN ANADOLU LİSESİ

OLGUN ÇIRA


TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ

 

ZEYNEP SADIÇ


TEKİRDAĞ GÜZEL SANATLAR LİSESİ

ABDULLAH KARDAŞ


DURUSU HÜSEYİN ÖKTEN ANADOLU LİSESİ

 

CESİM BOZTOPRAK


ERGENE ANADOLU LİSESİ

İREM NUR ŞİMŞEK


TUĞLACILAR ANADOLU LİSESİ

 

 

Tekirdağ Gençlik Spor İl Müdürlüğünün 29.11.2015 tarihinde düzenlediği Satranç İl Birinciliği Turnuvasında,

Küçükler 12 Yaş Tekirdağ İl Üçüncüsü: Mustafa Atahan Çetinkaya
Küçükler 12 Yaş Tekirdağ İl Birincisi: Ali Arhan Pala
Küçükler 12 Yaş Tekirdağ Kızlar İl İkincisi: Naz İldem Akaltuntaş
Yıldızlar 14 Yaş Tekirdağ İl Birincisi: Utku Kaan Tüfekçi

seçilmiştir. Öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ