ÖSYS GURUR TABLOMUZ

AKA OKULLARI ÖSYS GURUR TABLOMUZ 

 

KEREM ÖZCAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

 

ŞEVVAL HÜYÜKLÜ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNG)

MUHAMMET FATİH ÖZEL

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

TIP

 

CANSIN BİRSEN BULDUM

İTÜ

KİMYA

BERK DİLEK

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

 

BURAK KAÇAR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

TAHA SANTALU

ODTÜ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

 

ALPER CANİK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT (İNG.)

FAHRETTİN KARABAŞ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK

 

ATAKAN ÇETİNEL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ

EMİR JURBAN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

TIP

 

ALİ CAN ATICI

İTÜ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

CANBERK EŞMELİLER

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

 

HANDE NUR ŞAHİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

SİYASET BİLİMİ

MEHMET RIZA KADIOĞLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (İNGİLİZCE)

 

ALİ FARUK KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK MÜH. (BURSLU)

TOLGA ERKAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

EKONOMETRİ

 

GÖZDE GÜLTEKİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

MATEMATİK

METEHAN YÜKSELİR

MIT. MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY (ABD)

 

GÖKHAN GÖKALP

ODTÜ

İŞLETME

ALİ ÖZDURNA

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK FAKÜLTESİ

 

ORHAN SİNAN SEKMAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

UTKUCAN AKTAŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ

 

BUSE YALÇIN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

EMRE ŞEN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

MATEMATİK (BURSLU)

 

BURAK GÜLER

İTÜ

MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ

NECAT IŞIK

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

MELİSA SEZEN

İTÜ

İÇ MİMARLIK

TUĞBA ULAŞAN

İTÜ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

 

HAZAL GÜREL

MİMAR SİNAN ÜVİVERSİTESİ

KONSERVATUVAR

HÜSEYİN ŞÜKRÜ UZUNÖZ

ODTÜ

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

CEMRE NAZ ERSAL

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)

İBRAHİM KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME (BURSLU)
 

AHMET FATİH CEYHAN

F.S.M. ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH (TAM BURSLU)

FURKAN KALYONCU

İSTANBUL TEKNİK ÜNV. GEMİ DENİZ TEKN. MÜH.

 

BUSE YAKARIŞIK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

KASIM SARSILMAZ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

GASTRONOMİ (TAM BURSLU)

 

KÜBRA NUR VARDAL

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜH.

BÜŞRA CEYLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

MOLEKÜLER BİYOLOJİ / GENETİK

 

ŞEVVAL KÜÇÜK

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (TAM BURSLU)

PERİHAN SARI

BİLİM ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK BİLİMLERİ (TAM BURSLU)

 

AHMET KARADUMAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

RADYO TELEVİZYON

UĞUR KARAHAN

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

 

ERDİ BALCI

PAMUKKLE ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

AHMED DARP JAMAHİR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

FAHRETTİN DEMİR

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

NAİL SERHAN ÜREK

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜH

 

UĞUR KOYUNCUOĞLU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

GASTRONOMİ BURSLU

M. SELÇUKHAN GEÇGİL

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

 

NEFİSE ARBUT

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM (TAM BURSLU)

ALEYNA TEKDAL

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

MALİYE

 

BARIŞ TÖRÜN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

SEMİH ATAKAN ERİNÇ

İTÜ

OTOMOSYON MÜHENDİSLİĞİ

 

ESLEM YETER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

ŞÜKRAN SEFA SERİN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

SOSYOLOJİ

 

GÖKAY GÖRKEM KOCATÜRK

HAVA HARP OKULU

FEYZA YAVUZYILMAZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

 

BERKE ERCAN

YALOVA ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

EMİRE TUĞÇE SÜMER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ

 

CENK KORKMAZ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

ALİ NACİ KÜÇÜKÇOLAK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ULAŞTIRMA VE LOJİSTİK

 

DEVRAN YALÇINKAYA

KATÜ

İŞLETME

OSMAN ÇETİNKAYA

ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İSTATİSTİK

 

ELÇİN TONBUL

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

HÜSEYİN ASLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

FELSEFE

 

BURAK BOZAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

CAN ÖZDAMAR

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

 

NİLAY KONUR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ

KEREM AYDINLI

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

BÜŞRA ARLI

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ

EMRE BAL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

GAMZE ERKAYA

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ

FELSEFE

BUKET TÜRKMEN

IB PROGRAMI İLE SURREY ÜNİVERSİTESİ(İNGİLTERE)

 

SENA ŞAHAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ (TAM BURSLU)

FURKAN SEMİH UZUNÖZ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

 

GÖKCAN YÜKSEL

GİRNE ÜNİVERSİTESİ

MUHASEBE İNG. (TAM BURSLU)

EZGİ ALTUN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

 

ANIL BALIKÇI

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİRESİ

İŞLETME (İNG) (TAM BURSLU)

GİZEM ÖZDEM

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

DİL BİLİMİ

 

DENİZ BEKTAŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İSPANYOL DİLİ VE EDEBİYATI

Bu Haber 1542 Defa Görüntülenmiştir.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ