Başarılarımız


 

MATEMATİK BAŞARILARIMIZ

2020 İSTANBUL BİLİM OLİMPİYATLARI

MEHMET ERDOĞAN BRONZ MADALYA

 

TÜRKİYE MATEMATİK YARIŞMASI

 

ALTIN MADALYA

MEHMET ERDOĞAN TÜRKİYE 1.Sİ

MUHAMMET KAAN TEMEL TÜRKİYE 8.Sİ

 

GÜMÜŞ MADALYA

AHMET MELİH AKTAŞ TÜRKİYE 11.Sİ

ERKAM TUNA BAYOĞLU TÜRKİYE 11.Sİ

BERAT EKİN ÖZEGEN TÜRKİYE 17.Sİ

MEHMET AKİF DEMİREL TÜRKİYE 20.Sİ

BAYRAM OZAN ERMİŞ TÜRKİYE 27.Sİ

 

BRONZ MADALYA

ZEYNEP SERRA TERZİ TÜRKİYE 46.SI

ALİ TALHA ERGÜNEŞ TÜRKİYE 37.Sİ

 

 

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 1.DERECE DİPLOMA

5.SINIF

YEŞİL ALİ YİĞİT
SARIYAR BUĞLEM

GÖKSAL ÖMER

6.SINIF

BAYRAM OZAN ERMİŞ

7.SINIF

ERDOĞAN MEHMET

TERZİ ZEYNEP SERRA

YALÇIN ÖMER BURAK

MENGİ İBRAHİM ALPARSLAN EFE

YEMENCİOĞLU ELİF ESİLA

BAY AYŞE

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 2.DERECE DİPLOMA

5.SINIF

CİVELEK EREN  
SAHİN KİVANÇ
KISAOĞLU KAĞAN

ŞAHİN KORAY
DURAN AHMET ALPEREN

6.SINIF

DURMUŞ MUHAMMED KEREM
DEFNE ARSLAN               
MEHMET HARUN YAMANOĞLU

TALHA ŞAHİN

7.SINIF

AKTAŞ AHMET MELİH

BAYOĞLU ERKAM TUNA

PARLAK MEHMET BATU
ÖDEMİŞ MELDA
ÖZEGEN BERAT EKİN
ÇELİK EMİR ALP

9.SINIF

BAŞKAN ECE

10.SINIF

BEYZA HAMZA
ZEYNEP NAZ ESEN
EDA ZEYNEP DEMİREL
YAVUZ ÇAKMAK SELİM

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 3.DERECE DİPLOMA

5.SINIF

KARAMAN AZİZ
DAŞTAN NİSA NUR
KARAKAŞ KAAN KARTAL
ADALETLİ AYŞE NEVA

6.SINIF

ALİ TALHA ERGÜNEŞ

REYHAN KARGIN

EFE YILMAZ

YAĞIZ EL

 

FEN BİLİMLERİ - BİYOLOJİ

 

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 1.DERECE DİPLOMA

6.SINIF

ÖMER ERAY

7.SINIF

TAHA DOĞAN

ŞEVVAL BEYZA TEKİN

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 2.DERECE DİPLOMA

6.SINIF

TOPRAK SAĞLAM

AZRA AKIN

ÖYKÜ GİZEM AKTAN

7.SINIF

SUDE GÜLEN

BERK BİLGE

URFODU XVII. URFODU TEMELLERİ BİLGİ YARIŞMASI - 3.DERECE DİPLOMA

6.SINIF

YUNUS EMRE KUŞ

BUĞRA KAAN KAYA

KEMAL EFE KOÇİNTAR

NİL ESEN

ALİ EFE SAYGÜN

7.SINIF

AYŞENAZ ÖZBEK

 

 

ADI SOYADIKAZANDIĞI OKUL
İREMNUR YENİGÜNODTÜ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ELİBOLKOÇ ÜNİVERSİTESİ İNG.ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TAM BURSLU)
MİRAY AKPINARBEZMİ ALEM TIP FAKÜLTESİ %50 BURSLU
ÇAĞLA GENÇYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
BERRA ÖZTOPBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
EFE CEYLANDOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
YAĞMUR  ECE ARSLANODTÜ ENDÜSTRİYEL TASARIM
ZEYNEP NUR BÜYÜKÇELENYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50 BURSLU)
YASEM YILMAZARABOĞLUMEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50 BURSLU)
ENBİYA EREZLEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%25 BURSLU)
IRMAK KAPTANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEKİR ULAŞ KOÇYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
BERK ÖZDOĞANBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH. (TAM BURSLU)
KAYRA CAN FİDANANKARA ÜNİ. İNG.ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜH.
BATUHAN BİLİRİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
BAŞAR BAYAZİTİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
AYBERK UÇARIŞIK ÜNİVERSİTESİ İNG.BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
NİHAN KAZARİSTİNYE ÜNİVERSİTESİ İNG. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (TAM BURSLU)
FATMANUR ABİKYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNG. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
MİRAY YILMAZMARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
FARİS BAYKAKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ KAYMAKCIULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN ALP ALTINKAYAKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
ATABERK BAHTİYARDUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜH.
YAĞMUR BAYDEMİRİZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ İNG.GIDA MÜHENDİSLİĞİ
DİLHAN AYSELDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
TAYLAN METEİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SEZİN ERENMARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
NECLA YAREN ARIKOĞLU KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
KEMAL IŞIKANKARA ÜNİVERSİTESİ TARİH
YİĞİT CEM BİLMEMSAKARYA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
EDA ORUNÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
DEFNE VERTÖRÜNİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MELİS BABAYİĞİTNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MALİYE
BERİL DABANNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CANSU NAZ EŞİTNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
ERAY ARSLANNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TOPRAL BİLİMİ VE BİTKİ BESLEME
GÖNÜL GÜNGÖRDÜBARTIN ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ZEHRA BAŞOLTRAKYA ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ
MEHMET ÇETİNBİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
ALEYNA ENGİNTRAKYA ÜNİVERSİTESİ ALMANCA MÜTERCİM VE TERCÜMANLIK
FATİH ÖMER GÜNEŞİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (UZAKTAN EĞİTİM)
YAREN YILMAZBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (%75 BURSLU)
ECE TUNCAYÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%75 BURSLU)
YAĞMUR CEYLANBİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
BERİL NALINCILARDOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%75 BURSLU)
SERRA ÖZTOPBİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER (%75 BURSLU)
ZEHRA MİNA SEKKİNBİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%75 BURSLU)
UYGAR GÖRMEZOĞLUAYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (%75 BURSLU)
DUYGU SALİHOĞLUBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK %50 BURSLU
ASLI SENA ÖNENBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ (%50 BURSLU)
SELİN ILGIN TÜMERYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50 BURSLU)
EREN EMANETBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
SÜMEYYE ÇINARPİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNALARI MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
OZAN KARABAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
OĞUZHAN KORKMAZYÜREKMEF ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%50 BURSLU)
SANEM SAĞLAMÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL KARAŞENİSTİNYE ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)
VATAN TAHA SILDIROĞLUİSTANBUL SABAHATTİM ZAİM ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (%50 BURSLU)
KORAY AYTAÇ MERİÇYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%50 BURSLU)
SANEM SUDE ASLANBİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50 BURSLU)
İREM DEMİREĞENBEYKENT ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
MEHMET YILMAZBİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNG. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
EMİNE CANAZYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİVE ULUSLARLARASI İLİŞKİLER
YAREN AKGENÇMALTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
MELİKE GÜLÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %25 BURSLU
AYŞEGÜL KAYNAKABAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %25 BURSLU
BERRA İDUĞÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK %25 BURSLU
SAMET GÖKSALÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
ONUR YILMAZ KAYALARGELİŞİM ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM VE ANİMASYON (%75 BURSLU)
ŞEYMANUR AKGÜNAYDIN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET
YİĞİT ŞAHİNULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
DENİZHAN TOPRAKULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
CEREN ÇİÇEKULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖMÜR BARAN UZUNIGOR SİKORSKY KİEV POLİTEKNİK ENSTİTÜSÜ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE SİRKECİOĞLUBİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)


ADI SOYADI
TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİM YERLEŞTİĞİ OKUL
ELİF YILMAZ 0,01 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
CENK AKIN 0,02 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
EFE TAMCAHAN 0,02 GALATASARAY LİSESİ
SEVİM GÜRCÜM 0,02 GALATASARAY LİSESİ
ÖMER AKIN OFLAZCA 0,02 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
BORAN CAN DUMAN 0,04 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
KAAN ÇALIŞKAN 0,06 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
BERRA YALÇIN 0,07 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
DEFNE GÜRCÜ 0,07 ÖZEL OKUL
YAĞMUR YILDIRIM 0,09 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ASUDE BAHAR YAŞAR 0,10 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR TERCUMAN 0,10 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
SELİN ÖZ 0,10 ROBERT KOLEJİ
ÇAĞAN ARDA ALAY 0,13 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
BEYZA YARIM 0,15 ÇAPA FEN LİSESİ
HASAN MERT SOYCAN 0,15 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÖRKEM SARP GÜREL 0,15 ÖZEL OKUL
ZAHİT EREN TERZİ 0,26 VEFA LİSESİ
MEHMET ALİ YILMAZ 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
AHMET EMRE KURANOĞLU 0,29 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SELENAY KINALI 0,30 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN BORAN KIZILCI 0,36 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ARSLANTAŞ 0,36 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
PERA ATEŞALAN 0,38 ÖZEL OKUL
CANBERK ÖZBUDAK 0,38 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ELİF EBRAR ÜLGEN 0,41 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
TAHA BAYDARMAN 0,41 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
DENİZ BORA MARALCAN 0,41 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ELİF GÜNEY 0,41 ÖZEL OKUL
UFUK TALHACAN GÜNGÖR 0,47 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TÜRKER AKIN 0,50 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
AYBARS FURKAN ŞAHİN 0,67 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
YUSUF POLAT GÜN 0,70 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
DENİZ TURAN 0,74 ÖZEL OKUL
METEHAN AYDIN 0,85 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
EBRU SAYAN 0,93 VEFA LİSESİ
HALİL EMRE YAVER 0,99 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ÖMER DOĞAN 1,04 ÖZEL OKUL
MURAT MERT AKOĞLU 1,09 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BARTU TUNA 1,09 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
IRMAK OSMA 1,09 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
BUSENAZ BİYİK 1,12 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ERAY AKBULUT 1,15 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
KAAN ŞAHİN 1,16 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
SUDENAZ YÜKSEL 1,16 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ADA GEMİCİ 1,35 ÖZEL OKUL
ÖMER ARDA SEVİM 1,42 AKA FEN LİSESİ
ZEYNEP FULYA KAYA 1,46 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
MERT BULUT 1,59 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
ÇAĞAN EGE EROL 1,64 PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
MUHAMMET IŞIK POLAT 1,77 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
MERT PEKMEZCİ 1,90 PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
TAHA B. ÇAKIR 1,93 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ARDA AKİN 1,94 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
AZRA DOĞANCOŞKUN 2,01 NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ
ERTÜRK VİDİNEL 2,06 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
DUYGU SÜLÜŞ 2,33 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ŞEVVAL SU KURT 2,47 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ABDULLAH KEREM ÖZER 2,49 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
YUSUF DOĞU PAŞAOĞLU 2,62 PROF.DR.NECMETTİN ERBEKAN FEN LİSESİ
EMİNE ERTAŞ 2,64 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ASLAN ATABEY ÜSTÜN 2,68 SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
EYLÜL NAZ ARIN 2,84 ÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
MEHMET SEFA BAYRAKTAR 2,86 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
AYLİN TUANA ÖZDEMİR 2,98 ÖZEL OKUL
DURU YANAR 3,12 ÖZEL OKUL
F.CANBERK USLU 3,27 SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
IŞIL KORKMAZ 3,28 ÖZEL OKUL
ARDA TAŞ 3,36 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ALİ ÇAĞLAYAN 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENİHA SERRA ERGÜNEŞ 3,54 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENA RÜZGAR ÇER 3,87 İTALYAN LİSESİ
MELİKE ÇELİK 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR BİÇİCİ 4,34 AKA FEN LİSESİ
A.ALPEREN AYDIN 4,42 AYHAN KORKMAZ FEN LİSESİ
ECE BAŞKAN 4,77 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
EMRE ERSOYLU 5,02 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
GÖKAY POLAT 5,24 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
DİLARA CUMALI 5,27 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
EMRE SAVAŞ 5,54 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
EGE ERDOĞAN 5,59 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
YUSUF EREN ÖZLEMEK 5,60 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
REHA TÜRKEL 5,60 ÖZEL OKUL
MELİKE NUR ANAR 5,70 ADİLE MERMERCİ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN OZAN ETEKE 5,71 ÖZEL OKUL
MERYEM EBRU AKINCI 5,74 ÖZEL OKUL
ZEYNEP MÜBERRA ÇALIK 5,88 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
YAĞIZHAN YILMAZ 5,89 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
DOĞA UZUNER 6,19 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
CEREN YILMAZ 6,19 AKA FEN LİSESİ
MEHMET ALİ ÖZDEMİR 6,36 ÖZEL OKUL
SARP ÖZGÜR 6,58 ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ
ÖZGÜ DENİZ DÖRTTEPE 6,82 AKA FEN LİSESİ
SİMAY BAYTAŞ 6,89 ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ
ENVER KARABULUT 7,07 TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ŞEVVAL ŞİŞMAN 7,33 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ERVA ERTAŞ 7,40  ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BEREN DİRMENCİ 7,40 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ÇINAR GÖZCÜ 7,62 ERGÜN-MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
EFE ÇAKMAN 7,68 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
BURAK TÜRKEL 7,72 ÖZEL OKUL
ZEYNEP TEKİN 7,96 AKA FEN LİSESİ
EMİR KAAN KÜÇÜK 8,02 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BEYZANUR AKKAYA 8,06 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
IRMAK ATEŞOĞLU 8,08 BEYOĞLU ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP ERDOĞAN 8,22 ÖZEL OKUL
SALİH YAĞIZ YILMAZ 8,25 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
MEHMET EMİR AKDAŞ 8,28 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
TUANA ÖZDEN 8,44 ÖZEL OKUL
MERYEM GÜLCE ÖZTÜRK 8,67 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
BİRCE SU ÇOBAN 8,81 ÖZEL OKUL
BENGÜSU TUNCULAR 8,89 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ELİF NAZ YAMAN 9,49 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
ELİF GÖKÇE SARSILMAZ 9,53 HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP SUDE BAYCAN 9,87 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
TALAT OĞUZ ÖZDEMİR 10,32 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
MEHMET FATİH YALÇIN 10,46 ULUSLARARASI KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
EMİR ADNAN TOPÇU 10,63 MUSTAFA ELMAS ARICI ANADOLU LİSESİ
TUBA BOLAT 10,65 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
KAAN ÇALIK 10,68 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
OSMAN KARADENİZ 10,87 AKA FEN LİSESİ
DİDEM DEMİRKOL 10,98 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

DI SOYADI
TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİMYERLEŞTİĞİ OKUL
ELİF YILMAZ0,01İSTANBUL ERKEK LİSESİ
CENK AKIN0,02İSTANBUL ERKEK LİSESİ
EFE TAMCAHAN0,02GALATASARAY LİSESİ
SEVİM GÜRCÜM0,02GALATASARAY LİSESİ
BORAN CAN DUMAN0,04BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
YAĞMUR YILDIRIM0,09CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ASUDE BAHAR YAŞAR0,1CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR TERCUMAN0,1CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
SELİN ÖZ0,1ROBERT KOLEJİ
BEYZA YARIM0,15ÇAPA FEN LİSESİ
HASAN MERT SOYCAN0,15İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÖRKEM SARP GÜREL0,15ÖZEL OKUL
ZAHİT EREN TERZİ0,26VEFA LİSESİ
MEHMET ALİ YILMAZ0,26CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
AHMET EMRE KURANOĞLU0,29TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SELENAY KINALI0,3BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN BORAN KIZILCI0,36BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ARSLANTAŞ0,36KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
PERA ATEŞALAN0,38ÖZEL OKUL
ELİF EBRAR ÜLGEN0,41YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
TAHA BAYDARMAN0,41YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
AYBARS FURKAN ŞAHİN0,67ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
YUSUF POLAT GÜN0,7BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
ÖMER DOĞAN1,04ÖZEL OKUL
MURAT MERT AKOĞLU1,09ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BUSENAZ BİYİK1,12ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ERAY AKBULUT1,15ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
KAAN ŞAHİN1,16ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP FULYA KAYA1,46YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
MERT BULUT1,59ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
ÇAĞAN EGE EROL1,64PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
MERT PEKMEZCİ1,9PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
AZRA DOĞANCOŞKUN2,01NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ
ABDULLAH KEREM ÖZER2,49YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
YUSUF DOĞU PAŞAOĞLU2,62PROF.DR.NECMETTİN ERBEKAN FEN LİSESİ
AYLİN TUANA ÖZDEMİR2,98ÖZEL OKUL
ALİ ÇAĞLAYAN3,52BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENİHA SERRA ERGÜNEŞ3,54BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENA RÜZGAR ÇER3,87İTALYAN LİSESİ
MELİKE ÇELİK4FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
ECE BAŞKAN4,77ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
GÖKAY POLAT5,24ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
YUSUF EREN ÖZLEMEK5,6ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
REHA TÜRKEL5,6ÖZEL OKUL
MELİKE NUR ANAR5,7ADİLE MERMERCİ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN OZAN ETEKE5,71ÖZEL OKUL
MERYEM EBRU AKINCI5,74ÖZEL OKUL
ZEYNEP MÜBERRA ÇALIK5,88ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
MEHMET ALİ ÖZDEMİR6,36ÖZEL OKUL
SİMAY BAYTAŞ6,89ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ
ERVA ERTAŞ7,4 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
ÇINAR GÖZCÜ7,62ERGÜN-MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
EFE ÇAKMAN7,68ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
BURAK TÜRKEL7,72ÖZEL OKUL
EMİR KAAN KÜÇÜK8,02ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
IRMAK ATEŞOĞLU8,08BEYOĞLU ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP ERDOĞAN8,22ÖZEL OKUL
SALİH YAĞIZ YILMAZ8,25ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
MEHMET EMİR AKDAŞ8,28ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
ELİF GÖKÇE SARSILMAZ9,53HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU LİSESİ
MEHMET FATİH YALÇIN10,46ULUSLARARASI KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ


ULUSLARARASI CARIBOU CONTEST İNGİLİZCE MATEMATİK SINAVINDA DÜNYA BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ MEHMET ERDOĞAN, AHMET MELİH AKTAŞ VE ERKAM TUNA BAYOĞLU'NU TEBRİK EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.

SELİN SEFER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ÖMER SERHAT TURAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

İREM DURUSOY

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

ŞEVVAL ERDÜN

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

TUĞRUL SEZER YÜCEUR

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

İBRAHİM MERT TURHAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

ŞEVVAL NESLİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK

BARIŞ YÜCEL MUTLU

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

SELİN YUNUS

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

MELİKE SUDE MERİÇ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ

ELİF AYÇA TRAK

ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

NAZMİ ATA VARDAR

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ

EMİNE SENA SARAÇOĞLU

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ %50 BURSLU

BEYZA SERBEST

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

MUSTAFA ARDA DAĞDEVİREN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

ESMA KULAK

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

İREM İNKAYA

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - HUKUK FAKÜLTESİ

PETEK NUR ABİZ

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ - ECZACILIK

ZEYNEP TURAL

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI

BEGÜM ESER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME

AHMET OZAN COŞKUNSU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME

CEREN SAHAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

ŞEVVAL TÜMAY

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

OĞUZ GÜR

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

DİDAR ZEYNEP BAYRAM

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİ %50 BURSLU

KAĞAN KARİP

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ - TIP MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

MİRAY ÖZTURA

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI %100 BURSLU

SEVGİ ÇOLAK

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ - EKONOMİ İNG %50 BURSLU

CENK EMİR BAT

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ - BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ%75 BURSLU

KEVSER KAZ

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ-MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK

HÜSNA YAĞMUR DURAL

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK  %50 BURSLU

EMİR TALHA BALIKÇI

İSTANUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ - İÇ MİMARLIK %50 BURSLU

FATMA ÖZGE ÇETİN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ %50 BURSLU

DAMLA SU ÖZCAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ - SANAT VE KÜLTÜR YÖNETİMİ %75 BURSLU

MEHMET ALİ HOCAOĞLU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ - FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON %50 BURSLU

ÖZLEM KARAGÜVEN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ %50 BURSLU

EMİR TEKİN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

AGAH OLCAYTU HAMZA

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - DİJİTAL OYUN TASARIMI (İNG) %50 BURSLU

GÜNGÖR OLTULU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİJİTAL OYUN TASARIMI %50 BURSLU

EYLÜL DOĞAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI %50 BURSLU

FATİH DİNÇ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNG) %50 BURSLU

ARDA GÜL

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

KEREM ÖZCAN

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

TUĞBA TARİM

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ADALET %50 BURSLU

ŞEYMA NUR YILMAZ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ %75 BURSLU

ALEYNA PINAR

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ADALET %50 BURSLU

ZEYNEP NAZ ÖNEN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ % 50 BURSLU

BATUHAN BALOTA

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE MİMARLIK

LAL DALDAL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

ULAŞ GÖKÇENER

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HUKUK

İREMNUR ŞİMŞEK

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

BÜŞRA DOĞA BEYDİLİ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

GÖKHAN GÖKDOĞAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İÇ MİMARLIK % 50 + 15

SELİN KÜBRA KAHRAMAN

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

KUTAY DEMİRAĞ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA TELEVİZYON

YILDIRAY ŞENER

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK

CEYDA MERİÇ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %75 BURSLU


ADI SOYADITÜRKİYE YÜZDELİK DİLİMYERLEŞTİĞİ OKUL
ARDA ELBİR0,01GALATASARAY LİSESİ
BARKIN SEZGİN0,01GALATASARAY LİSESİ
NAZ İLDEM AKALTUNTAŞ0,06İSTANBUL ERKEK LİSESİ
AHMET HAKAN DALKIRAN0,10BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
CEREN AKDENİZ0,11ÇAPA FEN LİSESİ
KUTAY ERAY0,11ÇAPA FEN LİSESİ
DUHA KAZAR0,11ÖZEL OKUL
EYLÜL OKAN0,11ÖZEL OKUL
KAAN KEMAL BAŞKAN0,26CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ARDA ARI0,33CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ALYA MİRAY ARPACI0,34CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
OSMAN YAHYA AKINCI0,34YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EGEMEN KÜÇÜK0,39ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ŞEVVAL GİRGİN0,39YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EMİRHAN UYGUN0,46YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EMRE AVCIOĞLU0,46EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEREN BALABAN0,46KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
MUAMMER ÜNER0,46EBRU NAYİM FEN LİSESİ
FURKAN EFE CİHAN0,46KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ECE SEYREKEL0,52BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
ALİ KAAN BAKIR0,63ÖZEL OKUL
PELİN SONKAYA0,67ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
CEREN YILMAZ0,68EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ETHEM KAYAPINAR0,68ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
ARDA VARLIK0,69EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEYDA ÇALIŞKAN0,72EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SENA MELEK0,79ÖZEL OKUL
ONUR ALP KARAKAŞ0,93EBRU NAYİM FEN LİSESİ
FURKAN AYDIN0,95EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AYŞENUR ERDOĞAN1,06AKA KOLEJİ
UTKU SEVEN1,20EBRU NAYİM FEN LİSESİ
MUHAMMET ENES AVCI1,24EBRU NAYİM FEN LİSESİ
YAĞIZ YALINKILIÇ1,25ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
EFE TUNCAY1,31ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
FEYZA DURSOY1,33ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP YÖRÜTEN1,35EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ZEYNEP SILA KARAHAN1,41ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BEYZA HAMZA1,41AKA KOLEJİ 
YAĞIZ BURAKHAN GÜRARSLAN1,48PERTEVNİYAL LİSESİ
ZEYNEP SERRA UÇ1,49PERTEVNİYAL LİSESİ
TUNA MOLLAMEHMETOĞLU1,50EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ŞEYMA PALANGUR1,60EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AÇELYA ÜNLÜ1,65YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ENVERCAN AKYÜREK1,67YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ARDA AYTEN1,93AKA FEN LİSESİ
ESİN ÇETİNER1,96ÖZEL OKUL
BERK ALP GÜLCAN1,96ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
EFE BERK KARACA1,99YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
BERAT EFE UĞURLU2,37ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
EDA ZEYNEP DEMİREL2,37AKA KOLEJİ
ECE DALKIÇ2,60BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
SUDE GÜLSEVİL2,60AKA FEN LİSESİ
İSMET ARCA ERDOĞAR2,70ÇERKEZKÖY SEVAL-AHMET FEN
SILA KAZ2,81BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
TUNA KARTAL2,95AKA FEN LİSESİ
ZEYNEP DUMRU2,99BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
ARDA DEMİR3,03ÖZEL OKUL
EYÜP TALHA AKMAN3,06BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SAMİ ATALAY ŞERBET3,08TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
FATİH SERDAROĞLU3,18ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
YİĞİT EMİR BAYRAM3,29AKA FEN LİSESİ
HASAN TURAN3,30SEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
YUSUF MERT DİNDAR3,47AKA KOLEJİ
EGE SARI3,51AKA FEN LİSESİ
BEGÜM ÇOLAK3,57NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ
NEHİR NAZ ŞAPÇI3,64AKA FEN LİSESİ
AYÇA İME3,75TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
DAMLA  MUTLU3,76AKA FEN LİSESİ 
MEHMET BATIN ÖZÇELİK4,26TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
GÖKÇE KESKİNDEMİRCİ4,46AKA KOLEJİ
OZAN SERT4,65TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ELİF NAZ ŞENER4,92TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AZRA KÜÇÜKDOĞAN4,96AKA KOLEJİ
EMRE AKSAKAL4,98TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AHMET CAN UMUR4,99AKA FEN LİSESİ
YÜKSEL EMRE IRMAK5,17TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YAVUZ SELİM ÇAKMAK5,60AKA KOLEJİ 
CEREN ULUPINAR5,68İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
CEMRE DİLAY ALP5,77ÖZEL OKUL
YİĞİT KÜRŞAT KAMACI5,82TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ORHAN SELİM YEĞİN5,88AKA FEN LİSESİ
YILMAZ ERDOĞAN6,17GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
PELİNAY AKINCI6,59NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERRA  İŞCAN6,84ÖZEL OKUL
EFE  ASBAŞ6,98AKA FEN LİSESİ
SUDENAZ KUMAŞOĞLU7,16ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ÖZGÜR IŞIK KURU7,67BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
HALİT BAŞAR HASAR7,70ÖZEL OKUL
UFUK EVREN ÖZKAN7,78NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
SENA TURAN7,78ÖZEL OKUL
ALARA MİCAN8,04AKA FEN LİSESİ
ECENAZ POLAT8,19BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
EYLÜL DURU TAMKURU8,21NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERK ÇİĞDEM8,25AKA KOLEJİ 
ARDA  SÖZGEN8,41ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
SENA  KOVAÇOĞLU8,51ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
SELİN ATICILAR8,96NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
NURE FATMA AKBAR9,25AKA KOLEJİ
BORAN ARI9,63ÖZEL OKUL
AYGEN ÇATAN9,97ÖZEL OKUL
AYŞE  YÜNCÜLER10,64ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ARDA YILMAZ11,69AKA KOLEJİ
AYBİKE ZEYNEP DİLAVER11,90AKA KOLEJİ
FATİH ORUÇ11,91TEKİRDAĞ  SOSYAL BİLİMLER LİSESİ