TR EN

BAŞARILARIMIZ

BURAK KAÇAR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

 

SEMİH ATAKAN ERİNÇ 

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ

YASEMİN SİNANGİL

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

 

FURKAN KEÇECİ

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

GENETİK VE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

BEYZA YAVUZYILMAZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

 

BERKE ERCAN

YALOVA ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

ALİM POLAT

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

 

DUYGU ÖZDEMİR

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ (%100 BURSLU)

ZEYNEP TOPÇU

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK (%50 BURSLU)

 

EKREM CEYHAN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)

F.SERCAN ÖZTÜRKCAN

ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

İŞLETME İNGİLİZCE (%75 BURSLU)

 

GÖKAY GÖRKEM KOCATÜRK

HAVA HARP OKULU

ATAKAN ÇETİNEL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ

 

ECENUR EGE

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (%25 BURSLU)

NERMİN YUSUF

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (%50 BURSLU)

 

EMİRHAN ATASAL

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)

BARAN AKKILIÇ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ               

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

 

MERT SAĞLICAK

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)

BARIŞ TÖRÜN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

 

TUĞÇE UZUNAY

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

ALEYNA TEKDAL

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)

MALİYE

 

MERT DOĞUKAN ATAY

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

TV HABERCİLİĞİ VE PROGRAMCILIĞI (%50 BURSLU)

EMRE VARYEMEZ

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ

İNGİLİZCE MÜTERCİM TERCÜMANLIK (%50 BURSLU)

 

İLKAY KÜÇÜK

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME İNGİLİZCE (%50 BURSLU)

ÖYKÜM KARDAŞ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK (%25 BURSLU)

 

BARTU KÖROĞLU

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME İNGİLİZCE (%50 BURSLU)

RABİA ÖZCAN

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

 

OĞUZ YUCAK

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME İNGİLİZCE (%50 BURSLU)

TOLGA BORAN SALMAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK (%25 BURSLU)

 

ARDA ŞENSOY

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (%50 BURSLU)

ASENA GÜLBERK YIKILMAZ

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET

 

MESUT BATUHAN BAŞOL

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%25 BURSLU)

ŞÜKRAN SEFA SERİN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

SOSYOLOJİ

 

UMUT YUSUF

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (%50 BURSLU)

MERVE YILMAZ               

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ              

SOSYOLOJİ (%50 BURSLU)

 

BÜŞRA ASLAN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ               

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (%50 BURSLU)

MERVE DURMUŞOĞLU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

ÇOCUK GELİŞİMİ (%25 BURSLU)

 

ONUR PAŞALI

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

DIŞ TİCARET

İDRİS DENİZ ÖDEV

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME YÖNETİMİ

 

 

Okul Sporları İstanbul İl Birinciliği Yüzme Yarışlarında okulumuz öğrencilerinden Duygu Özdemir, 100 m Kurbağalama'da İstanbul Şampiyonu oldu. Ayrıca 50 ve 200 m Kurbağalama'da İstanbul 2.si olan öğrencimiz 400 m Ferdi Karışık yarşında da İstanbul 4.sü oldu. Öğrencilerimizden Fikrettin Bulut 50 m ve 200 m Kurbağalama'da İstanbul 3. sü olurken 100 m Kurbağalama'da da İstanbul 4. sü olmuştur. Toplam 8 yarışmadan 7 madalya alan gurur tablomuz olan öğrencilerimizi tebrik ederiz. Ayrıca öğrecilerimizin eğitimine emeği geçen okul öğretmenlerimize ve kulüp antrenörümüze de teşekkür ederiz.

TEOG'DA TAM PUAN ALAN ŞAMPİYONLAR

Aka Okullarında; Zeynep Dağcı (Tekirdağ Yerleşkesi), Yiğit Durmuş (İstanbul Bahçelievler Ulvi Halim Kadıoğlu Yerleşkesi) ve İdil Sarıçam (Çorlu Yerleşkesi) TEOG sınavında tüm soruları doğru yanıtlamışlardır. Öğrencilerimizi yürekten kutluyor ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 

 

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM  KAZANDIĞI OKUL
IRMAK ÇUBUKÇU 0,02 İSTANBUL LİSESİ
UTKU YILMAZ 0,05 İSTANBUL LİSESİ
MERTAN YUNUS 0,08 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
ENES SOYAK 0,14 İZMİR BORNOVA FEN LİSESİ
ALİ ARHAN PALA 0,16 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İLKAN BULUT 0,26 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
YUSUF EMRE AKGÜL 0,51 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ZEREN SOLAK 0,53 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEM EREN 0,54 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMİR ERTÜRK KOZANOĞLU 0,55 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
GİZEMSU ÇİMEN 0,61 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
IRMAK UZUN 0,65 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
YUSUF ÜZÜMCÜLER 0,69 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
NEHİR DORA KORKMAZ 0,88 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ECESU ÇOKGÖR 0,96 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMRE AYDOĞAN 0,97 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ECE KARAKAYA 1,20 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AHMET MERT KARA 1,28 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ILGIN DALKIRAN 1,32 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
DOĞA AFRA ATAÇ 1,55 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
ÖYKÜ UYSAL 1,71 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
EGE ÇINAR ÇETİNKAYA 1,81 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
HASAN ALP ÇİZEN 1,86 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
NİSAN EZGİ KARAKAYA 1,86 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
OZAN ÖZTÜRK 1,87 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
BERİN KARAPINAR 2,00 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
MEHMET SERHAT KARĞIN 2,30 AKA FEN LİSESİ
JANSET OYA MET 2,38 AKA FEN LİSESİ
SUDE NAZ ATLAS 2,47 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
GÜLCE ÇERİ 3,15 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
DURU AKINCI 3,37 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
SUDE ARICAN 3,54 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ECE DERVİŞ 3,68 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
TÜRKER DAĞCI 3,84 ÖZEL OKUL
HİLAL MELEK PEHLİVANOĞLU 4,19 AKA FEN LİSESİ
BUĞRA ÇETİN 4,22 İSTANBUL EYÜP ANADOLU LİSESİ
TUĞÇE CİBİR 4,36 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
BESTE YARAPSANLI 4,76 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR YILMAZ 5,66 AKA FEN LİSESİ
YİĞİT ARSLAN 6,27 İZMİR KONAK ANADOLU LİSESİ
AHMET EREN EREZ 6,39 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
SUDE SARIKAYA 6,97 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ALİYE DURU VARTEMEL 7,23 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
HİLAL NAZAR ÇETİN 7,89 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
UMUT YILDIRIM 8,00 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BATU CAN GÜNAY 8,37 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ESMA NUR ÇUHAC 8,66 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BORÇA TAYGEN KARA 8,77 TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ
SELİN ÇİFÇİ 9,04 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
İPEK AKYÜZ 9,12 TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ
ARES DİLİM 9,90 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ÖMER FURKAN ÖĞÜT 10,30 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BARKIN ŞAHİN 10,75 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EDİZ ÇALIŞ 10,96 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
BERKE AYDIN 11,27 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
MİNE ÖZDİLEK 18,69 KIRKLARELİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

 

Melek Pehlivanoğlu - Lazer 4.7 junior kızlar 3.sü

Meriç Erdağlı - Lazer 4.7 junior erkekler 1.si