TR EN

BAŞARILARIMIZ

Öğrencimiz İrem Damla Gürel, Fizy Şehrin Sesi yarışmasında Tekirdağ 1.si olmuştur.

Melek Pehlivanoğlu - Lazer 4.7 junior kızlar 3.sü

Meriç Erdağlı - Lazer 4.7 junior erkekler 1.si

 

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM KAZANDIĞI OKUL
IRMAK ÇUBUKÇU 0,02 İSTANBUL LİSESİ
DENİZ NAZ ÖZKAN 0,03 AMERİKAN ROBERT KOLEJİ
ALPER EMRE ZAFER 0,04 İSTANBUL LİSESİ
UTKU YILMAZ 0,05 İSTANBUL LİSESİ
BURAK EMİR SEZEN 0,07 İSTANBUL LİSESİ
MERTAN YUNUS 0,08 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
EREN SAKA 0,10 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İNCİ YAĞMUR SAYLIK 0,12 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
ENES SOYAK 0,14 İZMİR BORNOVA FEN LİSESİ
ALİ ARHAN PALA 0,16 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İDİL YAKAY 0,17 ÖZEL OKUL
ÖZGÜR GÖZCÜ 0,18 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ATAHAN EFE ALTUNEL 0,23 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ENES BARIŞ GÜLER 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
İLKAN BULUT 0,26 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
METİN EGE KAVUK 0,31 ŞİŞLİ TERAKKİ FEN LİSESİ
EMİR ŞENKUL 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
ZEYNEP DEMİRBAŞ 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
ECE ÖZDEMİR 0,44 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
YUSUF EMRE AKGÜL 0,51 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
HİVDA SU BAYAZİT 0,53 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
ZEREN SOLAK 0,53 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
BEDİRHAN ÇOLTU 0,54 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
CEM EREN 0,54 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMİR ERTÜRK KOZANOĞLU 0,55 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EKİNSU DİNÇ 0,57 ÖZEL OKUL
SILA HACIOSMANOĞLU 0,58 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
GİZEMSU ÇİMEN 0,61 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
HARUN GÜRBÜZ 0,64 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
KEREM CİNDARUK 0,65 ÖZEL OKUL
IRMAK UZUN 0,65 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
MURAT ERSİN 0,66 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
FERZAN NİSA SARIBAŞ 0,68 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
YUSUF ÜZÜMCÜLER 0,69 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ARDA SOYÖZ 0,70 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
NEHİR DORA KORKMAZ 0,88 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TUANA DURUSOY 0,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
ECESU ÇOKGÖR 0,96 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMRE AYDOĞAN 0,97 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TALAT EMRE ŞİRİKÇİ 0,98 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
GÖKAY ATA SIR 1,05 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ECE KARAKAYA 1,20 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AHMET MERT KARA 1,28 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ILGIN DALKIRAN 1,32 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
DORUK AYDIN 1,38 VEFA LİSESİ
ONUR ÖZDOĞAN 1,43 PERTEVNİYAL LİSESİ
AHMET BERAT ÜNLÜ 1,49 PERTEVNİYAL LİSESİ
MUSTAFA ATAHAN ÇETİNKAYA 1,54 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
DOĞA AFRA ATAÇ 1,55 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
ÖYKÜ UYSAL 1,71 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
SEDA GÜVEN 1,75 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
NİLSU YURTSEVEN 1,79 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
EGE ÇINAR ÇETİNKAYA 1,81 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
HASAN ALP ÇİZEN 1,86 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
NİSAN EZGİ KARAKAYA 1,86 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
DAMLASU ÜZÜM 1,87 ÖZEL OKUL
OZAN ÖZTÜRK 1,87 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
BERİN KARAPINAR 2,00 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
YİĞİT EMRE SABIKMA 2,25 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
MEHMET SERHAT KARĞIN 2,30 AKA FEN LİSESİ
JANSET OYA MET 2,38 AKA FEN LİSESİ
SUDE NAZ ATLAS 2,47 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
ZEYNEP BERRA ALBAYRAK 2,52 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
KABİL MELİH KISACIK 2,60 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
ABDULLAH FURKAN ÖZDEMİR 2,95 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AHMET ALİ SÖNMEZ 3,00 VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EYLÜL KARALAR 3,02 ÖZEL OKUL
ZEYNEP ECE CİCİMEN 3,12 ÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİ
GÜLCE ÇERİ 3,15 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
KEREM YABA 3,23 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
DURU AKINCI 3,37 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AHMET ERTUĞRUL BOZAR 3,38 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AYŞE BENGİSU ÇITANAK 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SUDE ARICAN 3,54 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ECE DERVİŞ 3,68 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
DOĞU EREN AY 3,70 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
KEREM ÖZSOY 3,71 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
TÜRKER DAĞCI 3,84 ÖZEL OKUL
KORKMAZ KAAN ÖZBAHAR 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
BAŞAR TUNÇAY 4,12 ÖZEL OKUL
HİLAL MELEK PEHLİVANOĞLU 4,19 AKA FEN LİSESİ
BUĞRA ÇETİN 4,22 İSTANBUL EYÜP ANADOLU LİSESİ
OZAN ERDEM CÜCİ 4,36 DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ
TUĞÇE CİBİR 4,36 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
SUMRU SUBAŞI 4,57 ÇERKEZKÖY SEVAL - AHMET FEN LİSESİ
NİSA TURGUTELİ 4,71 SAMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
BESTE YARAPSANLI 4,76 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR YILMAZ 5,66 AKA FEN LİSESİ
ORHUN YAKAY 5,82 ÇERKEZKÖY SEVAL - AHMET FEN LİSESİ
MERT KIRUÇ 5,95 ÖZEL OKUL
EFE UYSAL 6,23 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ARSLAN 6,27 İZMİR KONAK ANADOLU LİSESİ
SÜMEYRA ÇİFCİ 6,30 PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
AHMET EREN EREZ 6,39 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
EYLÜL YAĞMUR KARAKUŞ 6,58 ÖZEL OKUL
EZGİ ER 6,69 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
SUDE SARIKAYA 6,97 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ÇİĞDEM BİRİNCİOĞLU 7,05 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
ALİYE DURU VARTEMEL 7,23 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
AYŞEGÜL EYLÜL BOZDAĞ 7,52 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
DERİN YILMAZ 7,54 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
EZGİ KUTER 7,56 ÖZEL OKUL
YAREN TEKİN 7,70 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
EFE GÖÇENOĞLU 7,73 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
MERT PINAR 7,85 GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
HİLAL NAZAR ÇETİN 7,89 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
CELAL ATA ARIBAŞ 7,98 ERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
UMUT YILDIRIM 8,00 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP CAHİDE YASA 8,32 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
BATU CAN GÜNAY 8,37 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ESMA NUR ÇUHAC 8,66 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BORÇA TAYGEN KARA 8,77 TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ
İPEK ÖZTURA 8,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
SELİN ÇİFÇİ 9,04 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
İPEK AKYÜZ 9,12 TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ
YUSUF BALKIŞ 9,64 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ARES DİLİM 9,90 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ÖMER FURKAN ÖĞÜT 10,30 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERAT SARIOĞLU 10,66 DR. KEMAL NACİ EKŞİ ANADOLU LİSESİ
BARKIN ŞAHİN 10,75 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EDİZ ÇALIŞ 10,96 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
BERKE AYDIN 11,27 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
MİNE ÖZDİLEK 18,69 KIRKLARELİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

 

ZEYNEP SUDE BAŞ                

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

 

MELİSA MERCAN ÖZKAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

ARDA KIRAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

 

PELİNSU ÇAYIR

BEZMİ ALEM ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

İBRAHİM TAHA ATEŞ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

 

MELEK ECEM TAŞCI

EGE ÜNİVERSİTESİ GENETİK VE BİYOMÜHENDİSLİK

BERK BAYRAKTAR

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

 

BERKAY KISMET          

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

EMİNE İLAYDA YILDIZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

 

MELFİN NİSA SOLCAN

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK

MERİÇ ASRIN CAN

MEF ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%75 BURSLU)

 

BİROL KÜNYELİ

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50)

EMİNE ZÜLAL YİĞİT

FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%50)

 

ÖMER KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (%50)

FİKRETTİN BULUT

PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ DENİZ ULAŞTIRMA MÜHENDİSLİĞİ (%50)

 

ŞEVVAL ÇAKMANUS

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET (%50)

GÜLCE ALPASLAN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÇİZGİ FİLM VE ANİMASYON (%50)

 

BERRE AYGÜN

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ (%50 BURSLU)

ZEYNEP LEVENT

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%50)

 

İREM AKYÜZ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ÇEVİRİ BİLİMİ (%50)

BETÜL YILDIZ

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (%50)

 

ECE NUR CİHANOĞLU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT (%50)

ERKAN CAN KURTULUŞ

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50)

 

MUHAMMET İNANÇ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (%50)

HÜMEYRA GÜLCAN

MEF ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (%50)

 

SUDE ZEHRA EROĞLU

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

MEHMET DEMİRCAN

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM SANATLARI (%50)

 

İLKNUR ATABEY          

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

ALEYNA İPEKÇİOĞLU       

MEF ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

 

HELİN DİLA BAŞEL

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ MÜTERCİM TERCÜMANLIK İNGİLİZCE (%50)

BERK VEYSEL KILIÇ          

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

 

FİLİZ KÖLE

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVA ULAŞTIRMA

DERDA ZORLU          

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK

 

 

 

 

 

ZEYNEP EKİN AKDEMİR 500.0000 GALATASARAY LİSESİ
MELİH KAAN AYHAN 499.7601 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
ONUR ORMAN 498.0249 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEREN DÜŞÜNEN 495.8820 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
UTKU KAAN TÜFEKÇİ 494.8864 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMRAR ÇIVGIN 494.6531 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
GÜNSU DURU MUTLU 493.9023 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AYÇA IŞIKER 493.8751 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
DİLARA ESENKAL 493.5730 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SENA NİLÜFER GÖÇER 492.1022 ÇANAKKALE FEN LİSESİ
CEMRE NAZLI AYKANAT 491.9922 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
BEDRİ CAN ÇALIŞKAN 491.5616 EDİRNE SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ
BEYZA SERİN 490.6934 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
BARKIN KOÇER 489.6929 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ÇAĞAN YANGÖZ 489.3612 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
BARKIN GÖROĞLU 488.7364 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
AYŞE NESLİŞAH ÇOŞKUN 487.7707 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ARDA AYYILDIZBAYRAKTAR 486.6785 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
MUHAMMET ERTUĞRUL GÜL 484.6974 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
MUAMMER ERDEM MERGEN 484.5904 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AYŞENAZ UZUN 484.0690 ÖZEL OKUL
UMUT YAŞAR ERGÜN 483.9945 ÖZEL OKUL
KAMİL MECİT GÜVEN 480.6846 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
BAŞAK ÇARMIK 477.1133 ÖZEL OKUL
ZEHRA ARIKAN 476.4218 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
PINAR İSKİTKAN  476.1406 ÖZEL OKUL
TOLGA KAAN MAYADAĞLI 476.0301 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
HAYRİ ERKİN EKİCİ 471.7276 NAMIK KEMAL LİSESİ
RECEPCAN KIZILIRMAKLI 471.1960 NAMIK KEMAL LİSESİ
SİNEM ÇALIŞ 457.1065 NAMIK KEMAL LİSESİ
EREN YILDIRIM 457.0375 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
OSMAN BURAK DURGUT 456.3069 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
CANSU DENİZ ECERTAŞTAN 456.1319 NAMIK KEMAL LİSESİ
GÜNSU GÜNEŞ 448.4139 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
ATA UĞUR GÜRKAŞ 447.5645 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
BERKCAN BAYRAM 437.4790 TUĞLACILAR ANADOLU LİSESİ
KAAN İŞBİLEN 434.6821 TUĞLACILAR ANADOLU LİSESİ
KARHAN KULELİ 391.7066 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA ANADOLU LİSESİ
EFE BOZKURT 365.0607 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA ANADOLU LİSESİ
ALPEREN GÜNDÜZ 320.9555 ŞARKÖY ANADOLU LİSESİ

2-3 Mart tarihlerinde Tekirdağ Yelken Kulübünde 1.si düzenlenen "Okullararası Yelken Yarışmalarında" öğrencilerimzden

Ege Noyan TOPDEMİR - Lazar Kat.4.

Esila İŞGÖREN - Optimist Junior Kat.3.

Hilal Melek PEHLİVANOĞLU - Lazer Kat.2.

Meriç ERDAĞLI - Lazer Kat.1.

olmuşlardır. Lise yelken takımımız İzmir'de yapılacak olan Okullararası Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanmışlardır.

24 Mart 2019 tarihinde ODTÜ / ANKARA Serbest Dalış Yarışmasında öğrencimiz Yaren Yılmaz Türkiye Gençler 1.si olmuştur. Öğrencimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ