BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

BURAK KAÇAR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

 

SEMİH ATAKAN ERİNÇ 

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

KONTROL VE OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ

YASEMİN SİNANGİL

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

 

FURKAN KEÇECİ

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

GENETİK VE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

BEYZA YAVUZYILMAZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

 

BERKE ERCAN

YALOVA ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

ALİM POLAT

AYDIN ÜNİVERSİTESİ

HUKUK FAKÜLTESİ

 

DUYGU ÖZDEMİR

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ (%100 BURSLU)

ZEYNEP TOPÇU

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK (%50 BURSLU)

 

EKREM CEYHAN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)

F.SERCAN ÖZTÜRKCAN

ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

İŞLETME İNGİLİZCE (%75 BURSLU)

 

GÖKAY GÖRKEM KOCATÜRK

HAVA HARP OKULU

ATAKAN ÇETİNEL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ

 

ECENUR EGE

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (%25 BURSLU)

NERMİN YUSUF

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (%50 BURSLU)

 

EMİRHAN ATASAL

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)

BARAN AKKILIÇ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ               

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)

 

MERT SAĞLICAK

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%50 BURSLU)

BARIŞ TÖRÜN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

 

TUĞÇE UZUNAY

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

ALEYNA TEKDAL

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)

MALİYE

 

MERT DOĞUKAN ATAY

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

TV HABERCİLİĞİ VE PROGRAMCILIĞI (%50 BURSLU)

EMRE VARYEMEZ

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ

İNGİLİZCE MÜTERCİM TERCÜMANLIK (%50 BURSLU)

 

İLKAY KÜÇÜK

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME İNGİLİZCE (%50 BURSLU)

ÖYKÜM KARDAŞ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK (%25 BURSLU)

 

BARTU KÖROĞLU

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME İNGİLİZCE (%50 BURSLU)

RABİA ÖZCAN

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

 

OĞUZ YUCAK

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME İNGİLİZCE (%50 BURSLU)

TOLGA BORAN SALMAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK (%25 BURSLU)

 

ARDA ŞENSOY

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (%50 BURSLU)

ASENA GÜLBERK YIKILMAZ

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI TİCARET

 

MESUT BATUHAN BAŞOL

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER (%25 BURSLU)

ŞÜKRAN SEFA SERİN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

SOSYOLOJİ

 

UMUT YUSUF

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (%50 BURSLU)

MERVE YILMAZ               

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ              

SOSYOLOJİ (%50 BURSLU)

 

BÜŞRA ASLAN

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ               

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (%50 BURSLU)

MERVE DURMUŞOĞLU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

ÇOCUK GELİŞİMİ (%25 BURSLU)

 

ONUR PAŞALI

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

DIŞ TİCARET

İDRİS DENİZ ÖDEV

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME YÖNETİMİ

 

 

KEREM ÖZCAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

 

ŞEVVAL HÜYÜKLÜ

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (İNG)

MUHAMMET FATİH ÖZEL

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

TIP

 

CANSIN BİRSEN BULDUM

İTÜ

KİMYA

BERK DİLEK

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

 

BURAK KAÇAR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

TAHA SANTALU

ODTÜ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

 

ALPER CANİK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT (İNG.)

FAHRETTİN KARABAŞ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK

 

ATAKAN ÇETİNEL

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ

EMİR JURBAN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

TIP

 

ALİ CAN ATICI

İTÜ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

CANBERK EŞMELİLER

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

 

HANDE NUR ŞAHİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

SİYASET BİLİMİ

MEHMET RIZA KADIOĞLU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME (İNGİLİZCE)

 

ALİ FARUK KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK ELEKTRONİK MÜH. (BURSLU)

TOLGA ERKAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

EKONOMETRİ

 

GÖZDE GÜLTEKİN

GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ

MATEMATİK

METEHAN YÜKSELİR

MIT. MASSACHUSETTS INSTITUTE OF TECHNOLOGY (ABD)

 

GÖKHAN GÖKALP

ODTÜ

İŞLETME

ALİ ÖZDURNA

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK FAKÜLTESİ

 

ORHAN SİNAN SEKMAN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

UTKUCAN AKTAŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ

 

BUSE YALÇIN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

EMRE ŞEN

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

MATEMATİK (BURSLU)

 

BURAK GÜLER

İTÜ

MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ

NECAT IŞIK

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

MELİSA SEZEN

İTÜ

İÇ MİMARLIK

TUĞBA ULAŞAN

İTÜ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

 

HAZAL GÜREL

MİMAR SİNAN ÜVİVERSİTESİ

KONSERVATUVAR

HÜSEYİN ŞÜKRÜ UZUNÖZ

ODTÜ

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

CEMRE NAZ ERSAL

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)

İBRAHİM KADIOĞLU

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İŞLETME (BURSLU)
 

AHMET FATİH CEYHAN

F.S.M. ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH (TAM BURSLU)

FURKAN KALYONCU

İSTANBUL TEKNİK ÜNV. GEMİ DENİZ TEKN. MÜH.

 

BUSE YAKARIŞIK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

KASIM SARSILMAZ

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

GASTRONOMİ (TAM BURSLU)

 

KÜBRA NUR VARDAL

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜH.

BÜŞRA CEYLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

MOLEKÜLER BİYOLOJİ / GENETİK

 

ŞEVVAL KÜÇÜK

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

REHBERLİK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (TAM BURSLU)

PERİHAN SARI

BİLİM ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK BİLİMLERİ (TAM BURSLU)

 

AHMET KARADUMAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

RADYO TELEVİZYON

UĞUR KARAHAN

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

 

ERDİ BALCI

PAMUKKLE ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

AHMED DARP JAMAHİR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

 

FAHRETTİN DEMİR

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

NAİL SERHAN ÜREK

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

METALURJİ MÜH

 

UĞUR KOYUNCUOĞLU

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

GASTRONOMİ BURSLU

M. SELÇUKHAN GEÇGİL

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

 

NEFİSE ARBUT

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM (TAM BURSLU)

ALEYNA TEKDAL

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

MALİYE

 

BARIŞ TÖRÜN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

SEMİH ATAKAN ERİNÇ

İTÜ

OTOMOSYON MÜHENDİSLİĞİ

 

ESLEM YETER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

ŞÜKRAN SEFA SERİN

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

SOSYOLOJİ

 

GÖKAY GÖRKEM KOCATÜRK

HAVA HARP OKULU

BEYZA YAVUZYILMAZ

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

 

BERKE ERCAN

YALOVA ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

EMİRE TUĞÇE SÜMER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ

 

CENK KORKMAZ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

ALİ NACİ KÜÇÜKÇOLAK

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ULAŞTIRMA VE LOJİSTİK

 

DEVRAN YALÇINKAYA

KATÜ

İŞLETME

OSMAN ÇETİNKAYA

ESKİŞEHİR OSMAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İSTATİSTİK

 

ELÇİN TONBUL

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

HÜSEYİN ASLAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

FELSEFE

 

BURAK BOZAN

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

CAN ÖZDAMAR

KOÇ ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

 

NİLAY KONUR

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ

KEREM AYDINLI

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

BÜŞRA ARLI

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ

EMRE BAL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İŞLETME

 

GAMZE ERKAYA

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ

FELSEFE

BUKET TÜRKMEN

IB PROGRAMI İLE SURREY ÜNİVERSİTESİ(İNGİLTERE)

 

SENA ŞAHAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

EKONOMİ (TAM BURSLU)

FURKAN SEMİH UZUNÖZ

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

 

GÖKCAN YÜKSEL

GİRNE ÜNİVERSİTESİ

MUHASEBE İNG. (TAM BURSLU)

EZGİ ALTUN

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

KAMU YÖNETİMİ

 

ANIL BALIKÇI

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİRESİ

İŞLETME (İNG) (TAM BURSLU)

GİZEM ÖZDEM

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

DİL BİLİMİ

 

DENİZ BEKTAŞ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İSPANYOL DİLİ VE EDEBİYATI

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM KAZANDIĞI OKUL
IRMAK ÇUBUKÇU 0,02 İSTANBUL LİSESİ
DENİZ NAZ ÖZKAN 0,03 AMERİKAN ROBERT KOLEJİ
ALPER EMRE ZAFER 0,04 İSTANBUL LİSESİ
UTKU YILMAZ 0,05 İSTANBUL LİSESİ
BURAK EMİR SEZEN 0,07 İSTANBUL LİSESİ
MERTAN YUNUS 0,08 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
EREN SAKA 0,10 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İNCİ YAĞMUR SAYLIK 0,12 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
ENES SOYAK 0,14 İZMİR BORNOVA FEN LİSESİ
ALİ ARHAN PALA 0,16 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İDİL YAKAY 0,17 ÖZEL OKUL
ÖZGÜR GÖZCÜ 0,18 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ATAHAN EFE ALTUNEL 0,23 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ENES BARIŞ GÜLER 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
İLKAN BULUT 0,26 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
METİN EGE KAVUK 0,31 ŞİŞLİ TERAKKİ FEN LİSESİ
EMİR ŞENKUL 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
ZEYNEP DEMİRBAŞ 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
ECE ÖZDEMİR 0,44 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
YUSUF EMRE AKGÜL 0,51 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
HİVDA SU BAYAZİT 0,53 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
ZEREN SOLAK 0,53 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
BEDİRHAN ÇOLTU 0,54 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
CEM EREN 0,54 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMİR ERTÜRK KOZANOĞLU 0,55 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EKİNSU DİNÇ 0,57 ÖZEL OKUL
SILA HACIOSMANOĞLU 0,58 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
GİZEMSU ÇİMEN 0,61 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
HARUN GÜRBÜZ 0,64 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
KEREM CİNDARUK 0,65 ÖZEL OKUL
IRMAK UZUN 0,65 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
MURAT ERSİN 0,66 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
FERZAN NİSA SARIBAŞ 0,68 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
YUSUF ÜZÜMCÜLER 0,69 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ARDA SOYÖZ 0,70 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
NEHİR DORA KORKMAZ 0,88 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TUANA DURUSOY 0,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
ECESU ÇOKGÖR 0,96 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
EMRE AYDOĞAN 0,97 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TALAT EMRE ŞİRİKÇİ 0,98 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
GÖKAY ATA SIR 1,05 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ECE KARAKAYA 1,20 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AHMET MERT KARA 1,28 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ILGIN DALKIRAN 1,32 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
DORUK AYDIN 1,38 VEFA LİSESİ
ONUR ÖZDOĞAN 1,43 PERTEVNİYAL LİSESİ
AHMET BERAT ÜNLÜ 1,49 PERTEVNİYAL LİSESİ
MUSTAFA ATAHAN ÇETİNKAYA 1,54 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
DOĞA AFRA ATAÇ 1,55 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
ÖYKÜ UYSAL 1,71 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
SEDA GÜVEN 1,75 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
NİLSU YURTSEVEN 1,79 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
EGE ÇINAR ÇETİNKAYA 1,81 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
HASAN ALP ÇİZEN 1,86 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
NİSAN EZGİ KARAKAYA 1,86 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
DAMLASU ÜZÜM 1,87 ÖZEL OKUL
OZAN ÖZTÜRK 1,87 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
BERİN KARAPINAR 2,00 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
YİĞİT EMRE SABIKMA 2,25 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
MEHMET SERHAT KARĞIN 2,30 AKA FEN LİSESİ
JANSET OYA MET 2,38 AKA FEN LİSESİ
SUDE NAZ ATLAS 2,47 ÇORLU  İMKB FEN LİSESİ
ZEYNEP BERRA ALBAYRAK 2,52 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
KABİL MELİH KISACIK 2,60 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
ABDULLAH FURKAN ÖZDEMİR 2,95 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AHMET ALİ SÖNMEZ 3,00 VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EYLÜL KARALAR 3,02 ÖZEL OKUL
ZEYNEP ECE CİCİMEN 3,12 ÖZEL SAİNTE PULCHERİE FRANSIZ LİSESİ
GÜLCE ÇERİ 3,15 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
KEREM YABA 3,23 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
DURU AKINCI 3,37 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AHMET ERTUĞRUL BOZAR 3,38 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AYŞE BENGİSU ÇITANAK 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SUDE ARICAN 3,54 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ECE DERVİŞ 3,68 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
DOĞU EREN AY 3,70 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
KEREM ÖZSOY 3,71 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
TÜRKER DAĞCI 3,84 ÖZEL OKUL
KORKMAZ KAAN ÖZBAHAR 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
BAŞAR TUNÇAY 4,12 ÖZEL OKUL
HİLAL MELEK PEHLİVANOĞLU 4,19 AKA FEN LİSESİ
BUĞRA ÇETİN 4,22 İSTANBUL EYÜP ANADOLU LİSESİ
OZAN ERDEM CÜCİ 4,36 DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ
TUĞÇE CİBİR 4,36 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
SUMRU SUBAŞI 4,57 ÇERKEZKÖY SEVAL - AHMET FEN LİSESİ
NİSA TURGUTELİ 4,71 SAMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
BESTE YARAPSANLI 4,76 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR YILMAZ 5,66 AKA FEN LİSESİ
ORHUN YAKAY 5,82 ÇERKEZKÖY SEVAL - AHMET FEN LİSESİ
MERT KIRUÇ 5,95 ÖZEL OKUL
EFE UYSAL 6,23 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ARSLAN 6,27 İZMİR KONAK ANADOLU LİSESİ
SÜMEYRA ÇİFCİ 6,30 PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
AHMET EREN EREZ 6,39 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
EYLÜL YAĞMUR KARAKUŞ 6,58 ÖZEL OKUL
EZGİ ER 6,69 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
SUDE SARIKAYA 6,97 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ÇİĞDEM BİRİNCİOĞLU 7,05 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
ALİYE DURU VARTEMEL 7,23 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
AYŞEGÜL EYLÜL BOZDAĞ 7,52 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
DERİN YILMAZ 7,54 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
EZGİ KUTER 7,56 ÖZEL OKUL
YAREN TEKİN 7,70 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
EFE GÖÇENOĞLU 7,73 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
MERT PINAR 7,85 GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
HİLAL NAZAR ÇETİN 7,89 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
CELAL ATA ARIBAŞ 7,98 ERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
UMUT YILDIRIM 8,00 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP CAHİDE YASA 8,32 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
BATU CAN GÜNAY 8,37 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ESMA NUR ÇUHAC 8,66 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BORÇA TAYGEN KARA 8,77 TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ
İPEK ÖZTURA 8,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
SELİN ÇİFÇİ 9,04 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
İPEK AKYÜZ 9,12 TEKİRDAĞ AKA KOLEJİ
YUSUF BALKIŞ 9,64 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ARES DİLİM 9,90 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ÖMER FURKAN ÖĞÜT 10,30 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERAT SARIOĞLU 10,66 DR. KEMAL NACİ EKŞİ ANADOLU LİSESİ
BARKIN ŞAHİN 10,75 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EDİZ ÇALIŞ 10,96 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
BERKE AYDIN 11,27 TEKİRDAĞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
MİNE ÖZDİLEK 18,69 KIRKLARELİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

 

 

ADI SOYADI YÜZDELİK DİLİM  KAZANDIĞI OKUL
DENİZ NAZ ÖZKAN 0,03 AMERİKAN ROBERT KOLEJİ
ALPER EMRE ZAFER 0,04 İSTANBUL LİSESİ
BURAK EMİR SEZEN 0,07 İSTANBUL LİSESİ
EREN SAKA 0,10 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
İNCİ YAĞMUR SAYLIK 0,12 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
ÖZGÜR GÖZCÜ 0,18 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ATAHAN EFE ALTUNEL 0,23 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ENES BARIŞ GÜLER 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
METİN EGE KAVUK 0,31 ŞİŞLİ TERAKKİ FEN LİSESİ
EMİR ŞENKUL 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
ZEYNEP DEMİRBAŞ 0,32 ÇAPA FEN LİSESİ
HİVDA SU BAYAZİT 0,53 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
BEDİRHAN ÇOLTU 0,54 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
SILA HACIOSMANOĞLU 0,58 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
MURAT ERSİN 0,66 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
FERZAN NİSA SARIBAŞ 0,68 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
TUANA DURUSOY 0,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
DORUK AYDIN 1,38 VEFA LİSESİ
ONUR ÖZDOĞAN 1,43 PERTEVNİYAL LİSESİ
AHMET BERAT ÜNLÜ 1,49 PERTEVNİYAL LİSESİ
MUSTAFA ATAHAN ÇETİNKAYA 1,54 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
YİĞİT EMRE SABIKMA 2,25 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP BERRA ALBAYRAK 2,52 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
KABİL MELİH KISACIK 2,60 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
ABDULLAH FURKAN ÖZDEMİR 2,95 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AHMET ALİ SÖNMEZ 3,00 VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
EYLÜL KARALAR 3,02 ÖZEL OKUL
KEREM YABA 3,23 HASAN POLATKAN ANADOLU LİSESİ
AHMET ERTUĞRUL BOZAR 3,38 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
AYŞE BENGİSU ÇITANAK 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
DOĞU EREN AY 3,70 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
KEREM ÖZSOY 3,71 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
KORKMAZ KAAN ÖZBAHAR 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
OZAN ERDEM CÜCİ 4,36 DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ
NİSA TURGUTELİ 4,71 SAMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
MERT KIRUÇ 5,95 ÖZEL OKUL
SÜMEYRA ÇİFCİ 6,30 PROF. DR. MÜMTAZ TURHAN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
ÇİĞDEM BİRİNCİOĞLU 7,05 ZEYTİNBURNU BORSA İSTANBUL ANADOLU LİSESİ
AYŞEGÜL EYLÜL BOZDAĞ 7,52 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
DERİN YILMAZ 7,54 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
YAREN TEKİN 7,70 YAHYA KEMAL BEYATLI ANADOLU LİSESİ
MERT PINAR 7,85 GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
CELAL ATA ARIBAŞ 7,98 ERGÜN ÖNER - MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP CAHİDE YASA 8,32 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
İPEK ÖZTURA 8,93 BAHÇELİEVLER AKA ANADOLU LİSESİ
BERAT SARIOĞLU 10,66 DR. KEMAL NACİ EKŞİ ANADOLU LİSESİ

 

Öğrencilerin yaratıcılık , bilimsel araştırma faaliyetlerine ilgi ve yeteneğini ortaya çıkarmak uluslararası kültürler arası iletişimi, gelişimi sağlamak amacı ile düzenlenen 11 ülkenin katılımıyla gerçekleşen 14.Uluslararası Bilim Temelleri (URFODU) Matematik olimpiyatlarında Moskova da düzenlenen yarışmaya  katılan öğrencilerimizden

Emirhan Uygun  1.LİK VE GÜMÜŞ MADALYA

Kaan Kemal Başkan
Zeynep Sıla Karahan
Osman Yahya Akıncı
Mehmet Tuna Albayrak 

3. lük derecesi alarak ülkemizi ve okulumuzu en güzel şekilde temsil etmişlerdir.

Sınava Türkiye de katılan öğrencilerimiz

75 – 89 ARALIĞINDAKİ ÖĞRENCİLERİMİZ

Mehmet Akif  Demirel

Muhammed Kaan Temel

Efe Tamcahan

Beyza Yarım

Elif Yılmaz

Arda Elbir  

 İKİNCİ DERECE DİPLOMA;

55 – 74 aralığındaki öğrencilerimiz de

Murat Arda DAMA

Ekin GÖKER

Muhammet Musab BAUŞ

Asude Bahar YAŞAR

Muhammet Baydarman Taha

Yağmur Tercüman

Melodi DOĞRU

Cenk Akın        

Sevim Gürcüm

Egemen Küçük

Eylül Okan

Hasan Turan   

ÜÇÜNCÜ DERECE DİPLOMA ile ödüllendirilmişlerdir.

Tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlarız. Öğrencilerimizi sınavlara hazırlayan matematik olimpiyat öğretmenlerimiz Didem Us Ceylan ve Duygu Çakır'a çok teşekkür ederiz.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ