BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

Türkiye genelinde 35.000 ögrencinin katıldığı 2017 Kanguru Matematik yarışmasında 7.sınıf öğrencimiz Enes Barış Güler Türkiye 9.su olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Öğrencimizi ve öğretmenimizi başarılarından dolayı kutlarız.
2016-2017 MEB Bedensel Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonu olan Koral Berkin Kutlu ve Şehit Ömer Halisdemir Sezonu Bahçelievler İlçe Yüzme Yarışlarında Gençler, Yıldızlar, Küçükler kategorisinde toplam 36 madalya 4 kupa kazanan öğrencilerimiz Duygu Özdemir, Fikrettin Bulut, Arda Dağdeviren, Yaren Yılmaz, Zeynep Nur Büyükçelen, Ozan Türk, Yaren Küçükçavdar, Yiğit Durmuş, Yiğit Emre Sabıkma, Salih Yağız Yılmaz, Elif Papakçı ve Emre Aktaş'ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Bahçelievler İlçe Milli Müdürlüğü Spor Şenlikleri kapsamında yapılan müsabakalarda Genç Kız Voleybol Takımımız ilçe 3.sü oldu.Tüm sporcularımızı tebrik ederiz.
Okulistik sınavında Türkiye birincileri olan 2-B sınıfından Nilda Gülay adlı öğrencimizi ve 2-A sınıfından Mertcan Dağ, Nehir Bozkurt, Asya Akbulut öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Okulistik deneme sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak 700 tam puan alan 8.Sınıf öğrencilerimiz "Didar Dabakoğlu, Caner Baran,İpek Özen,Serhan Emir Kol,Bekir Kaan Kavafoğlu,Ceren Ceylan,Efe Orhan, Mert Cengiz ve Enes Sencer Polat'ı kutlar,başarılarının devamını dileriz.

Türkiye çapında düzenlenen Kanguru matematik sınavında 13 öğrencimiz % 5'lik dilime girerek Final müsabakalarına girmeye hak kazanmışlardır. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlarız.

 

 

Bahçelievler Aka Koleji - 2.Okulistik Deneme sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak 700 tam puan alan ve Türkiye birincisi olan 5.sınıf öğrencilerimizden Elif Yılmaz, 6.sınıf öğrencilerimizden Emirhan Uygun ve 7.sınıf öğrencilerimizden Burak Emir Sezen'i kutlar başarılarının devamını dileriz.

Duygu Özdemir; Gençler 50m Kelebek ve Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler 100m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Fikrettin Bulut; Gençler 200m Serbest ve Gençler 100m Kurbağa İlçe Şampiyonluğu, Gençler Kelebek İlçe 2.liği.
 
Damla Pınar Özdemir; Yıldızlar 100m ve 50m Kurbağa, 25m Kelebek İlçe Şampiyonluğu.
 
Ulaş Kaan Kaymakçı; Yıldızlar 25m Serbest İlçe 2.liği
 
Duru Güney; Yıldızlar 25m Serbest İlçe Şampiyonluğu.
 
Yaren Yılmaz; Yıldızlar 200m Serbest İlçe 2.liği.
 
Ahmet Yiğit Atlı; Yıldızlar 25m Kelebek İlçe 2.liği.
 
Azra Küçükdoğan; Küçükler 25m. Kelebek ve Serbest İlçe 2.liği.
 
4x50 Yıldızlar Karışık ve Serbest Bayrak Yarışı İlçe 2.liği Kupası.
 
Toplamda 23 Madalya ve 2 Kupa alan sporcularımızı kutlarız.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ