BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

ADI SOYADI KAZANDIĞI OKUL
İREMNUR YENİGÜN ODTÜ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
BERKE ELİBOL KOÇ ÜNİVERSİTESİ İNG.ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TAM BURSLU)
MİRAY AKPINAR BEZMİ ALEM TIP FAKÜLTESİ %50 BURSLU
ÇAĞLA GENÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ  
BERRA ÖZTOP BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%25 BURSLU)
EFE CEYLAN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (%50 BURSLU)
YAĞMUR  ECE ARSLAN ODTÜ ENDÜSTRİYEL TASARIM
ZEYNEP NUR BÜYÜKÇELEN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50 BURSLU)
YASEM YILMAZARABOĞLU MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (%50 BURSLU)
ENBİYA EREZ LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ (%25 BURSLU)
IRMAK KAPTAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BEKİR ULAŞ KOÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
BERK ÖZDOĞAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH. (TAM BURSLU)
KAYRA CAN FİDAN ANKARA ÜNİ. İNG.ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜH.
BATUHAN BİLİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
BAŞAR BAYAZİT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
AYBERK UÇAR IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNG.BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
NİHAN KAZAR İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ İNG. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (TAM BURSLU)
FATMANUR ABİK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNG. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
MİRAY YILMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
FARİS BAYKA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
ULAŞ KAYMAKCI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
DOĞAN ALP ALTINKAYA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
ATABERK BAHTİYAR DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜH.
YAĞMUR BAYDEMİR İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ İNG.GIDA MÜHENDİSLİĞİ
DİLHAN AYSEL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
TAYLAN METE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
SEZİN EREN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
NECLA YAREN ARIKOĞLU  KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
KEMAL IŞIK ANKARA ÜNİVERSİTESİ TARİH
YİĞİT CEM BİLMEM SAKARYA ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK
EDA ORUN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ
DEFNE VERTÖRÜN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MELİS BABAYİĞİT NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MALİYE
BERİL DABAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CANSU NAZ EŞİT NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
ERAY ARSLAN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TOPRAL BİLİMİ VE BİTKİ BESLEME
GÖNÜL GÜNGÖRDÜ BARTIN ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ZEHRA BAŞOL TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ
MEHMET ÇETİN BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
ALEYNA ENGİN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ALMANCA MÜTERCİM VE TERCÜMANLIK
FATİH ÖMER GÜNEŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (UZAKTAN EĞİTİM)
YAREN YILMAZ BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK (%75 BURSLU)
ECE TUNCAY ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%75 BURSLU)
YAĞMUR CEYLAN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%75 BURSLU)
BERİL NALINCILAR DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (%75 BURSLU)
SERRA ÖZTOP BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER (%75 BURSLU)
ZEHRA MİNA SEKKİN BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (%75 BURSLU)
UYGAR GÖRMEZOĞLU AYDIN ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (%75 BURSLU)
DUYGU SALİHOĞLU BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK %50 BURSLU
ASLI SENA ÖNEN BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ (%50 BURSLU)
SELİN ILGIN TÜMER YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50 BURSLU)
EREN EMANET BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
SÜMEYYE ÇINAR PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNALARI MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
OZAN KARA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
OĞUZHAN KORKMAZYÜREK MEF ÜNİVERSİTESİ HUKUK (%50 BURSLU)
SANEM SAĞLAM ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ŞEVVAL KARAŞEN İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (%50 BURSLU)
VATAN TAHA SILDIROĞLU İSTANBUL SABAHATTİM ZAİM ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (%50 BURSLU)
KORAY AYTAÇ MERİÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%50 BURSLU)
SANEM SUDE ASLAN BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK (%50 BURSLU)
İREM DEMİREĞEN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
MEHMET YILMAZ BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İNG. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
EMİNE CANAZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİVE ULUSLARLARASI İLİŞKİLER
YAREN AKGENÇ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
MELİKE GÜL ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %25 BURSLU
AYŞEGÜL KAYNAKA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %25 BURSLU
BERRA İDUĞ ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK %25 BURSLU
SAMET GÖKSAL ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ TARLA BİTKİLERİ
ONUR YILMAZ KAYALAR GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM VE ANİMASYON (%75 BURSLU)
ŞEYMANUR AKGÜN AYDIN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET
YİĞİT ŞAHİN ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
DENİZHAN TOPRAK ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
CEREN ÇİÇEK ULUSLARARASI BALKAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖMÜR BARAN UZUN IGOR SİKORSKY KİEV POLİTEKNİK ENSTİTÜSÜ UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
EMRE SİRKECİOĞLU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ADI SOYADI
TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİM YERLEŞTİĞİ OKUL
ELİF YILMAZ 0,01 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
CENK AKIN 0,02 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
EFE TAMCAHAN 0,02 GALATASARAY LİSESİ
SEVİM GÜRCÜM 0,02 GALATASARAY LİSESİ
ÖMER AKIN OFLAZCA 0,02 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
BORAN CAN DUMAN 0,04 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
KAAN ÇALIŞKAN 0,06 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
BERRA YALÇIN 0,07 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
DEFNE GÜRCÜ 0,07 ÖZEL OKUL
YAĞMUR YILDIRIM 0,09 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ASUDE BAHAR YAŞAR 0,10 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR TERCUMAN 0,10 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
SELİN ÖZ 0,10 ROBERT KOLEJİ
ÇAĞAN ARDA ALAY 0,13 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
BEYZA YARIM 0,15 ÇAPA FEN LİSESİ
HASAN MERT SOYCAN 0,15 İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ
GÖRKEM SARP GÜREL 0,15 ÖZEL OKUL
ZAHİT EREN TERZİ 0,26 VEFA LİSESİ
MEHMET ALİ YILMAZ 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
AHMET EMRE KURANOĞLU 0,29 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SELENAY KINALI 0,30 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN BORAN KIZILCI 0,36 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
YİĞİT ARSLANTAŞ 0,36 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
PERA ATEŞALAN 0,38 ÖZEL OKUL
CANBERK ÖZBUDAK 0,38 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ELİF EBRAR ÜLGEN 0,41 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
TAHA BAYDARMAN 0,41 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
DENİZ BORA MARALCAN 0,41 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ELİF GÜNEY 0,41 ÖZEL OKUL
UFUK TALHACAN GÜNGÖR 0,47 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
TÜRKER AKIN 0,50 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
AYBARS FURKAN ŞAHİN 0,67 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
YUSUF POLAT GÜN 0,70 BEŞİKTAŞ ANADOLU LİSESİ
DENİZ TURAN 0,74 ÖZEL OKUL
METEHAN AYDIN 0,85 ÖZEL TEKİRDAĞ AKA FEN LİSESİ
EBRU SAYAN 0,93 VEFA LİSESİ
HALİL EMRE YAVER 0,99 TEKİRDAĞ EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ÖMER DOĞAN 1,04 ÖZEL OKUL
MURAT MERT AKOĞLU 1,09 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BARTU TUNA 1,09 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
IRMAK OSMA 1,09 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
BUSENAZ BİYİK 1,12 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ERAY AKBULUT 1,15 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
KAAN ŞAHİN 1,16 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
SUDENAZ YÜKSEL 1,16 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ADA GEMİCİ 1,35 ÖZEL OKUL
ÖMER ARDA SEVİM 1,42 AKA FEN LİSESİ
ZEYNEP FULYA KAYA 1,46 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
MERT BULUT 1,59 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
ÇAĞAN EGE EROL 1,64 PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
MUHAMMET IŞIK POLAT 1,77 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
MERT PEKMEZCİ 1,90 PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ
TAHA B. ÇAKIR 1,93 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ARDA AKİN 1,94 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
AZRA DOĞANCOŞKUN 2,01 NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ
ERTÜRK VİDİNEL 2,06 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
DUYGU SÜLÜŞ 2,33 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ŞEVVAL SU KURT 2,47 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ABDULLAH KEREM ÖZER 2,49 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
YUSUF DOĞU PAŞAOĞLU 2,62 PROF.DR.NECMETTİN ERBEKAN FEN LİSESİ
EMİNE ERTAŞ 2,64 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
ASLAN ATABEY ÜSTÜN 2,68 SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
EYLÜL NAZ ARIN 2,84 ÖZEL ÇORLU BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ
MEHMET SEFA BAYRAKTAR 2,86 ÇEMBERLİTAŞ ANADOLU LİSESİ
AYLİN TUANA ÖZDEMİR 2,98 ÖZEL OKUL
DURU YANAR 3,12 ÖZEL OKUL
F.CANBERK USLU 3,27 SEVAL-AHMET ÇETİN FEN LİSESİ
IŞIL KORKMAZ 3,28 ÖZEL OKUL
ARDA TAŞ 3,36 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ALİ ÇAĞLAYAN 3,52 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENİHA SERRA ERGÜNEŞ 3,54 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SENA RÜZGAR ÇER 3,87 İTALYAN LİSESİ
MELİKE ÇELİK 4,00 FLORYA TEVFİK ERCAN ANADOLU LİSESİ
YAĞMUR BİÇİCİ 4,34 AKA FEN LİSESİ
A.ALPEREN AYDIN 4,42 AYHAN KORKMAZ FEN LİSESİ
ECE BAŞKAN 4,77 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
EMRE ERSOYLU 5,02 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
GÖKAY POLAT 5,24 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
DİLARA CUMALI 5,27 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
EMRE SAVAŞ 5,54 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
EGE ERDOĞAN 5,59 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
YUSUF EREN ÖZLEMEK 5,60 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
REHA TÜRKEL 5,60 ÖZEL OKUL
MELİKE NUR ANAR 5,70 ADİLE MERMERCİ ANADOLU LİSESİ
HÜSEYİN OZAN ETEKE 5,71 ÖZEL OKUL
MERYEM EBRU AKINCI 5,74 ÖZEL OKUL
ZEYNEP MÜBERRA ÇALIK 5,88 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
YAĞIZHAN YILMAZ 5,89 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
DOĞA UZUNER 6,19 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
CEREN YILMAZ 6,19 AKA FEN LİSESİ
MEHMET ALİ ÖZDEMİR 6,36 ÖZEL OKUL
SARP ÖZGÜR 6,58 ORHAN ÇETİN FEN LİSESİ
ÖZGÜ DENİZ DÖRTTEPE 6,82 AKA FEN LİSESİ
SİMAY BAYTAŞ 6,89 ŞİŞLİ ANADOLU LİSESİ
ENVER KARABULUT 7,07 TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
ŞEVVAL ŞİŞMAN 7,33 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ERVA ERTAŞ 7,40  ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BEREN DİRMENCİ 7,40 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ÇINAR GÖZCÜ 7,62 ERGÜN-MEHMET ÖNER ANADOLU LİSESİ
EFE ÇAKMAN 7,68 ÖZEL AKA ANADOLU LİSESİ
BURAK TÜRKEL 7,72 ÖZEL OKUL
ZEYNEP TEKİN 7,96 AKA FEN LİSESİ
EMİR KAAN KÜÇÜK 8,02 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
BEYZANUR AKKAYA 8,06 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
IRMAK ATEŞOĞLU 8,08 BEYOĞLU ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP ERDOĞAN 8,22 ÖZEL OKUL
SALİH YAĞIZ YILMAZ 8,25 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
MEHMET EMİR AKDAŞ 8,28 ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
TUANA ÖZDEN 8,44 ÖZEL OKUL
MERYEM GÜLCE ÖZTÜRK 8,67 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
BİRCE SU ÇOBAN 8,81 ÖZEL OKUL
BENGÜSU TUNCULAR 8,89 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ELİF NAZ YAMAN 9,49 HACI FAHRİ ZÜMBÜL ANADOLU LİSESİ
ELİF GÖKÇE SARSILMAZ 9,53 HACI BEKTAŞ VELİ ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP SUDE BAYCAN 9,87 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
TALAT OĞUZ ÖZDEMİR 10,32 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
MEHMET FATİH YALÇIN 10,46 ULUSLARARASI KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
EMİR ADNAN TOPÇU 10,63 MUSTAFA ELMAS ARICI ANADOLU LİSESİ
TUBA BOLAT 10,65 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
KAAN ÇALIK 10,68 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
OSMAN KARADENİZ 10,87 AKA FEN LİSESİ
DİDEM DEMİRKOL 10,98 MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ

SELİN SEFER

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ÖMER SERHAT TURAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

İREM DURUSOY

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

ŞEVVAL ERDÜN

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

TUĞRUL SEZER YÜCEUR

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNG) %25 BURSLU

İBRAHİM MERT TURHAN

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET

ŞEVVAL NESLİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK

BARIŞ YÜCEL MUTLU

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

SELİN YUNUS

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

MELİKE SUDE MERİÇ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ

ELİF AYÇA TRAK

ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

NAZMİ ATA VARDAR

İSTANBUL TEKNİK ÜNVİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ

EMİNE SENA SARAÇOĞLU

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ %50 BURSLU

BEYZA SERBEST

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ

MUSTAFA ARDA DAĞDEVİREN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ

ESMA KULAK

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

İREM İNKAYA

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - HUKUK FAKÜLTESİ

PETEK NUR ABİZ

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ - ECZACILIK

ZEYNEP TURAL

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ - ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI

BEGÜM ESER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME

AHMET OZAN COŞKUNSU

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME

CEREN SAHAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

ŞEVVAL TÜMAY

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

OĞUZ GÜR

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

DİDAR ZEYNEP BAYRAM

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ - PSİKOLOJİ %50 BURSLU

KAĞAN KARİP

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ - TIP MÜHENDİSLİĞİ %50 BURSLU

MİRAY ÖZTURA

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI %100 BURSLU

SEVGİ ÇOLAK

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ - EKONOMİ İNG %50 BURSLU

CENK EMİR BAT

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ - BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ%75 BURSLU

KEVSER KAZ

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ-MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK

HÜSNA YAĞMUR DURAL

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK  %50 BURSLU

EMİR TALHA BALIKÇI

İSTANUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ - İÇ MİMARLIK %50 BURSLU

FATMA ÖZGE ÇETİN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ %50 BURSLU

DAMLA SU ÖZCAN

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ - SANAT VE KÜLTÜR YÖNETİMİ %75 BURSLU

MEHMET ALİ HOCAOĞLU

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ - FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON %50 BURSLU

ÖZLEM KARAGÜVEN

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ %50 BURSLU

EMİR TEKİN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

AGAH OLCAYTU HAMZA

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ - DİJİTAL OYUN TASARIMI (İNG) %50 BURSLU

GÜNGÖR OLTULU

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ DİJİTAL OYUN TASARIMI %50 BURSLU

EYLÜL DOĞAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI %50 BURSLU

FATİH DİNÇ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ (İNG) %50 BURSLU

ARDA GÜL

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

KEREM ÖZCAN

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İNG) %75 BURSLU

TUĞBA TARİM

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ ADALET %50 BURSLU

ŞEYMA NUR YILMAZ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ %75 BURSLU

ALEYNA PINAR

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ ADALET %50 BURSLU

ZEYNEP NAZ ÖNEN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ % 50 BURSLU

BATUHAN BALOTA

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE MİMARLIK

LAL DALDAL

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

ULAŞ GÖKÇENER

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ HUKUK

İREMNUR ŞİMŞEK

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ

BÜŞRA DOĞA BEYDİLİ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ

GÖKHAN GÖKDOĞAN

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE İÇ MİMARLIK % 50 + 15

SELİN KÜBRA KAHRAMAN

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

KUTAY DEMİRAĞ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ RADYO SİNEMA TELEVİZYON

YILDIRAY ŞENER

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK

CEYDA MERİÇ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ %75 BURSLU

ADI SOYADI TÜRKİYE YÜZDELİK DİLİM YERLEŞTİĞİ OKUL
ARDA ELBİR 0,01 GALATASARAY LİSESİ
BARKIN SEZGİN 0,01 GALATASARAY LİSESİ
NAZ İLDEM AKALTUNTAŞ 0,06 İSTANBUL ERKEK LİSESİ
AHMET HAKAN DALKIRAN 0,10 BEŞİKTAŞ KABATAŞ ERKEK LİSESİ
CEREN AKDENİZ 0,11 ÇAPA FEN LİSESİ
KUTAY ERAY 0,11 ÇAPA FEN LİSESİ
DUHA KAZAR 0,11 ÖZEL OKUL
EYLÜL OKAN 0,11 ÖZEL OKUL
KAAN KEMAL BAŞKAN 0,26 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ARDA ARI 0,33 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
ALYA MİRAY ARPACI 0,34 CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ
OSMAN YAHYA AKINCI 0,34 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EGEMEN KÜÇÜK 0,39 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ŞEVVAL GİRGİN 0,39 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EMİRHAN UYGUN 0,46 YAŞAR ACAR FEN LİSESİ
EMRE AVCIOĞLU 0,46 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEREN BALABAN 0,46 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
MUAMMER ÜNER 0,46 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
FURKAN EFE CİHAN 0,46 KADIKÖY ANADOLU LİSESİ
ECE SEYREKEL 0,52 BEŞİKTAŞ SAKIP SABANCI ANADOLU LİSESİ
ALİ KAAN BAKIR 0,63 ÖZEL OKUL
PELİN SONKAYA 0,67 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
CEREN YILMAZ 0,68 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ETHEM KAYAPINAR 0,68 ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
ARDA VARLIK 0,69 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
CEYDA ÇALIŞKAN 0,72 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
SENA MELEK 0,79 ÖZEL OKUL
ONUR ALP KARAKAŞ 0,93 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
FURKAN AYDIN 0,95 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AYŞENUR ERDOĞAN 1,06 AKA KOLEJİ
UTKU SEVEN 1,20 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
MUHAMMET ENES AVCI 1,24 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
YAĞIZ YALINKILIÇ 1,25 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
EFE TUNCAY 1,31 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
FEYZA DURSOY 1,33 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
ZEYNEP YÖRÜTEN 1,35 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ZEYNEP SILA KARAHAN 1,41 ADNAN MENDERES ANADOLU LİSESİ
BEYZA HAMZA 1,41 AKA KOLEJİ 
YAĞIZ BURAKHAN GÜRARSLAN 1,48 PERTEVNİYAL LİSESİ
ZEYNEP SERRA UÇ 1,49 PERTEVNİYAL LİSESİ
TUNA MOLLAMEHMETOĞLU 1,50 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
ŞEYMA PALANGUR 1,60 EBRU NAYİM FEN LİSESİ
AÇELYA ÜNLÜ 1,65 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ENVERCAN AKYÜREK 1,67 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
ARDA AYTEN 1,93 AKA FEN LİSESİ
ESİN ÇETİNER 1,96 ÖZEL OKUL
BERK ALP GÜLCAN 1,96 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
EFE BERK KARACA 1,99 YEŞİLKÖY ANADOLU LİSESİ
BERAT EFE UĞURLU 2,37 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
EDA ZEYNEP DEMİREL 2,37 AKA KOLEJİ
ECE DALKIÇ 2,60 BAHÇELİEVLER CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ
SUDE GÜLSEVİL 2,60 AKA FEN LİSESİ
İSMET ARCA ERDOĞAR 2,70 ÇERKEZKÖY SEVAL-AHMET FEN
SILA KAZ 2,81 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
TUNA KARTAL 2,95 AKA FEN LİSESİ
ZEYNEP DUMRU 2,99 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
ARDA DEMİR 3,03 ÖZEL OKUL
EYÜP TALHA AKMAN 3,06 BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ
SAMİ ATALAY ŞERBET 3,08 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
FATİH SERDAROĞLU 3,18 ÇORLU İMKB FEN LİSESİ
YİĞİT EMİR BAYRAM 3,29 AKA FEN LİSESİ
HASAN TURAN 3,30 SEMİHA AYVERDİ ANADOLU LİSESİ
YUSUF MERT DİNDAR 3,47 AKA KOLEJİ
EGE SARI 3,51 AKA FEN LİSESİ
BEGÜM ÇOLAK 3,57 NİŞANTAŞI NURİ AKIN ANADOLU LİSESİ
NEHİR NAZ ŞAPÇI 3,64 AKA FEN LİSESİ
AYÇA İME 3,75 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
DAMLA  MUTLU 3,76 AKA FEN LİSESİ 
MEHMET BATIN ÖZÇELİK 4,26 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
GÖKÇE KESKİNDEMİRCİ 4,46 AKA KOLEJİ
OZAN SERT 4,65 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ELİF NAZ ŞENER 4,92 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AZRA KÜÇÜKDOĞAN 4,96 AKA KOLEJİ
EMRE AKSAKAL 4,98 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
AHMET CAN UMUR 4,99 AKA FEN LİSESİ
YÜKSEL EMRE IRMAK 5,17 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
YAVUZ SELİM ÇAKMAK 5,60 AKA KOLEJİ 
CEREN ULUPINAR 5,68 İSTANBUL ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
CEMRE DİLAY ALP 5,77 ÖZEL OKUL
YİĞİT KÜRŞAT KAMACI 5,82 TEKİRDAĞ ANADOLU LİSESİ
ORHAN SELİM YEĞİN 5,88 AKA FEN LİSESİ
YILMAZ ERDOĞAN 6,17 GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ
PELİNAY AKINCI 6,59 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERRA  İŞCAN 6,84 ÖZEL OKUL
EFE  ASBAŞ 6,98 AKA FEN LİSESİ
SUDENAZ KUMAŞOĞLU 7,16 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ÖZGÜR IŞIK KURU 7,67 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
HALİT BAŞAR HASAR 7,70 ÖZEL OKUL
UFUK EVREN ÖZKAN 7,78 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
SENA TURAN 7,78 ÖZEL OKUL
ALARA MİCAN 8,04 AKA FEN LİSESİ
ECENAZ POLAT 8,19 BORSA İSTANBUL ZEYTİNBURNU ANADOLU LİSESİ
EYLÜL DURU TAMKURU 8,21 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
BERK ÇİĞDEM 8,25 AKA KOLEJİ 
ARDA  SÖZGEN 8,41 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
SENA  KOVAÇOĞLU 8,51 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
SELİN ATICILAR 8,96 NAMIK KEMAL ANADOLU LİSESİ
NURE FATMA AKBAR 9,25 AKA KOLEJİ
BORAN ARI 9,63 ÖZEL OKUL
AYGEN ÇATAN 9,97 ÖZEL OKUL
AYŞE  YÜNCÜLER 10,64 ÇORLU MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ
ARDA YILMAZ 11,69 AKA KOLEJİ
AYBİKE ZEYNEP DİLAVER 11,90 AKA KOLEJİ
FATİH ORUÇ 11,91 TEKİRDAĞ  SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

TENİS

13-14-15 EYLÜL 2019 ÇORLU 3. YILDIZLAR TENİS TURNUVASI

12 YAŞ KIZLAR

2.Sİ 6A/ BELİS ALPARSLAN

TEŞVİK – 4A/DEFNE MORALAR

TEŞVİK – ZEYNEP KARA

 

 

 

YELKEN

T.Y.F. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - LASER 4.7

TÜRKİYE 3.SÜ MERİÇ ERDAĞLI

 

BODRUM FEDERASYON KUPASI – LASER 4.7

KIZLAR 3.SÜ ( MİLLİ TAKIM ADAYI) HİLAL MELEK PEHLİVANOĞLU

 

MASA TENİSİ

OKULLAR ARASI LİSE GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASI İL 3.

'SÜLEYMANPAŞA'NIN ŞAMPİYONLARI' 2019 LİSELER ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI İLÇE 1. VE 2.

ASIM ERYILMAZ

EGE SARI

ARDA AYTEN

YİĞİT EMİR BAYRAM

ALPEREN ŞENTÜRK

 

 

 

 

 

BİNİCİLİK

2019 YILI BİNİCİLİK LİSANSI ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

3A/AKSU YANAR

7B/NURSEL ÖZTÜRK

8B/TUANA ÖZDEN

 

 

SATRANÇ

08 ARALIK 2019 TEKİRDAĞ İL BİRİNCİLİĞİ ŞAMPİYONASI

13 YAŞ AÇIK KATEGORİSİ 1.Sİ ŞAHİN ERGİN

 

 

 

 

 

 

 

YÜZME

11-12 YAŞ TÜRKİYE FİNALLERİ

EMRE ONUŞ

100m KELEBEK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

200m KARIŞIK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

50 m KELEBEK – TÜRKİYR 2.Sİ

100m SERBEST – TÜRKİYE 5.Sİ

 

DİLA GENÇAY

50m KELEBEK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

100m KELEBEK – TÜRKİYE 3.SÜ

50m SERBEST – TÜRKİYE 6.SI

100m SERBEST – TÜRKİYE 8.Sİ

 

DURU NAZ ŞİNEL

50m KURBAĞA – A3 BARAJI

100m KURBAĞA – A3 BARAJI

400m SERBEST – A1 BARAJI

 

BATIN BUĞRA ENGİN

50m SERBEST – A1 BARAJI

100m SERBEST – A1 BARAJI

 

ÖMER DENİZ SEZER

100m SERBEST – A4 BARAJI

50m KELEBEK – A4 BARAJI

 

 

 

OKULLAR ARASI TURNUVALAR

 

YÜZME

EGE GÜRGÜN

50 M SIRTÜSTÜ 2.Sİ

100 M SIRTÜSTÜ 1.Sİ

200 M SIRTÜSTÜ 3.SÜ

 

SEZİN AKALTUNTAŞ

100 M SERBEST 1.Sİ

200 M SERBEST 1.Sİ

400 M KARIŞIK 1.Sİ

200 M KARIŞIK 2.Sİ

 

GÖZDE LAFÇI

50 M KELEBEK 1.Sİ

200 M KARIŞIK 1.Sİ

 

EGEMEN ONUŞ

50 M SERBEST 3.SÜ

100 M KELEBEK 3.SÜ

50 M KELEBEK 4.SÜ

 

BASKETBOL GENÇ B

ÖMER KAYRA TUNABAŞ

GÖKHAN BAŞAR DENİZ

YAĞIZ ALP ŞAHİN

ÖMER FARUK ÖTER

BATUĞ EMİR ŞAHİN

EMİR AKIN

MEHMET AKIN

ATA ANIL VATANSEVER

BERKAY TOPÇU

SELİM YEĞİN

ERİM BOZDOĞAN

ALİ DENİZ MANDACI

MEHMET SERHAT KARGIN

 

BASKETBOL GENÇ A

HÜSEYİN EREN AVCİL

FEHMİ KEREM CİVELEK

EMİR KADER

TOLGA MAYADAĞLI

MEHMET ÇETİN

ÇAĞRI ERALP TEREKLİ

EMİRHAN DOĞRAMACI

YİĞİT CEM BİLMEM

SÜLEYMAN SEÇKİN

EMİR SÜNEL

 

SANATSAL BAŞARILARIMIZ

RESİM İLKOKUL

BENİM GÖZÜMDE AKA KONULU RESİM YARIŞMASI

DERİN ERSÖZ 1.

DEFNE MORALAR 2.

EKİN GÜNEY 3.

 

RESİM ORTAOKUL

BUSE BAHADIR 1.

MUSTAFA CAN KÖSE 2.

YAĞMUR ÜSTÜNEL 3.