TR EN

BAŞARILARIMIZ

TENİS

13-14-15 EYLÜL 2019 ÇORLU 3. YILDIZLAR TENİS TURNUVASI

12 YAŞ KIZLAR

2.Sİ 6A/ BELİS ALPARSLAN

TEŞVİK – 4A/DEFNE MORALAR

TEŞVİK – ZEYNEP KARA

 

 

 

YELKEN

T.Y.F. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI - LASER 4.7

TÜRKİYE 3.SÜ MERİÇ ERDAĞLI

 

BODRUM FEDERASYON KUPASI – LASER 4.7

KIZLAR 3.SÜ ( MİLLİ TAKIM ADAYI) HİLAL MELEK PEHLİVANOĞLU

 

MASA TENİSİ

OKULLAR ARASI LİSE GENÇLER MASA TENİSİ TURNUVASI İL 3.

'SÜLEYMANPAŞA'NIN ŞAMPİYONLARI' 2019 LİSELER ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI İLÇE 1. VE 2.

ASIM ERYILMAZ

EGE SARI

ARDA AYTEN

YİĞİT EMİR BAYRAM

ALPEREN ŞENTÜRK

 

 

 

 

 

BİNİCİLİK

2019 YILI BİNİCİLİK LİSANSI ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

3A/AKSU YANAR

7B/NURSEL ÖZTÜRK

8B/TUANA ÖZDEN

 

 

SATRANÇ

08 ARALIK 2019 TEKİRDAĞ İL BİRİNCİLİĞİ ŞAMPİYONASI

13 YAŞ AÇIK KATEGORİSİ 1.Sİ ŞAHİN ERGİN

 

 

 

 

 

 

 

YÜZME

11-12 YAŞ TÜRKİYE FİNALLERİ

EMRE ONUŞ

100m KELEBEK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

200m KARIŞIK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

50 m KELEBEK – TÜRKİYR 2.Sİ

100m SERBEST – TÜRKİYE 5.Sİ

 

DİLA GENÇAY

50m KELEBEK – TÜRKİYE ŞAMPİYONU

100m KELEBEK – TÜRKİYE 3.SÜ

50m SERBEST – TÜRKİYE 6.SI

100m SERBEST – TÜRKİYE 8.Sİ

 

DURU NAZ ŞİNEL

50m KURBAĞA – A3 BARAJI

100m KURBAĞA – A3 BARAJI

400m SERBEST – A1 BARAJI

 

BATIN BUĞRA ENGİN

50m SERBEST – A1 BARAJI

100m SERBEST – A1 BARAJI

 

ÖMER DENİZ SEZER

100m SERBEST – A4 BARAJI

50m KELEBEK – A4 BARAJI

 

 

 

OKULLAR ARASI TURNUVALAR

 

YÜZME

EGE GÜRGÜN

50 M SIRTÜSTÜ 2.Sİ

100 M SIRTÜSTÜ 1.Sİ

200 M SIRTÜSTÜ 3.SÜ

 

SEZİN AKALTUNTAŞ

100 M SERBEST 1.Sİ

200 M SERBEST 1.Sİ

400 M KARIŞIK 1.Sİ

200 M KARIŞIK 2.Sİ

 

GÖZDE LAFÇI

50 M KELEBEK 1.Sİ

200 M KARIŞIK 1.Sİ

 

EGEMEN ONUŞ

50 M SERBEST 3.SÜ

100 M KELEBEK 3.SÜ

50 M KELEBEK 4.SÜ

 

BASKETBOL GENÇ B

ÖMER KAYRA TUNABAŞ

GÖKHAN BAŞAR DENİZ

YAĞIZ ALP ŞAHİN

ÖMER FARUK ÖTER

BATUĞ EMİR ŞAHİN

EMİR AKIN

MEHMET AKIN

ATA ANIL VATANSEVER

BERKAY TOPÇU

SELİM YEĞİN

ERİM BOZDOĞAN

ALİ DENİZ MANDACI

MEHMET SERHAT KARGIN

 

BASKETBOL GENÇ A

HÜSEYİN EREN AVCİL

FEHMİ KEREM CİVELEK

EMİR KADER

TOLGA MAYADAĞLI

MEHMET ÇETİN

ÇAĞRI ERALP TEREKLİ

EMİRHAN DOĞRAMACI

YİĞİT CEM BİLMEM

SÜLEYMAN SEÇKİN

EMİR SÜNEL

 

SANATSAL BAŞARILARIMIZ

RESİM İLKOKUL

BENİM GÖZÜMDE AKA KONULU RESİM YARIŞMASI

DERİN ERSÖZ 1.

DEFNE MORALAR 2.

EKİN GÜNEY 3.

 

RESİM ORTAOKUL

BUSE BAHADIR 1.

MUSTAFA CAN KÖSE 2.

YAĞMUR ÜSTÜNEL 3.

Bahçelievler Aka Ortaokulu Türkiye 1.si Arda Elbir ödülünü İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sn.Levent Yazıcı’dan teslim aldı. Öğrencimizi ve emeği gecen öğretmen arkadaşlarımızı başarılarından dolayı kutlarız.

Çorlu Aka Ortaokulu Türkiye 1.si Barkın Sezgin ödülünü Tekirdağ Valisi Sn. Aziz Yıldırım ve Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Ersan Ulusan’dan aldı. Öğrencimizi, değerli ailesini ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi başarılarından dolayı kutlarız.

CARIBOU İNGİLİZCE MATEMATİK YARIŞMASINDA EFE TAMCAHAN TÜRKİYE 1.Sİ OLMUŞTUR. CARIBOU CONTEST - MAYIS 2019

3 NİSAN 2019 TARİHİNDE DÜZENLENEN ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA AKA KOLEJİ TÜRKİYE 1.Sİ DÜNYA 25.Sİ - MUHAMMED KAAN TEMEL - https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=265

Top 50 Students

Rank Name School City
1st Ryan Wang Collingwood School West Vancouver, BC
2nd Maria Mihai Holland Road Elementary School Fletchers Lake, NS
3rd Leonardo Luo Westmount Public School Peterborough, ON
4th Simba Fang John G. Althouse M.S. Toronto, ON
5th Weiwei Luo Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
6th Katie M Dolphin Senior P.S. Mississauga, ON
7th Daniel Zhong Orchard Park PS London, ON
8th Andrew Zheng Donald Cousens P.S. Markham, ON
9th Connor McCallum Oxbow Public School Ilderton, ON
10th Kees Alcantara W. Sherwood Fox P.S. London, ON
11th Albert Li Earl Buxton School Edmonton, AB
12th N K Crossroads Home School North York, ON
13th Adrian Chan John G Diefenbaker Elementary Richmond, BC
14th Dora Han W. H. Morden P.S. Oakville, ON
15th Jerry Wang Laurelwood P.S. Waterloo, ON
16th Amber Chen Earl Buxton School Edmonton, AB
17th Amos zhang River Oaks P.S. Oakville, ON
18th Ryan Yu Charles R. Beaudoin P.S. Burlington, ON
19th Legolas Z Southwood P.S. Windsor, ON
20th Antian J Donald Cousens P.S. Markham, ON
21st Grace Ming Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
22nd Vincent Bei Pilgrim Wood P.S. Oakville, ON
23rd Elena Shaw Barrys Bay Barrys Bay, ON
24th Zoie Sarabosing Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
25th Muhammed Kaan Temel Bahçelievler Aka Koleji istanbul, 34
26th Tazmeen Mohsin Gordon A. Brown M.S. Toronto, ON
27th Daphne Lin JW Gerth PS Kitchener, ON
28th Andrew Yang Citadel Middle School Port Coquitlam, BC
29th Aidan Wang Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
30th Alexandru Rusu Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
31st Shaurya Naithani Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
32nd Arian Ali Saeedi Shahid Mahdavi Smart School Kerman, 15
33rd Ansh Agarwal Eldorado Public School Brampton, ON
34th Daniel Beaulac Lycée Louis Pasteur Calgary, AB
35th Calo Zheng Sherwood E.S. Charlottetown, PE
36th Sagar Sawnani Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
37th Nazar Kosarenko Silverthorn P.S. Mississauga, ON
38th Christian Lobo St. Joseph Catholic School Grimsby, ON
39th Sam Shashaani Charles R. Beaudoin P.S. Burlington, ON
40th J S753804 Plum Tree Park P.S. Mississauga, ON
41st Liyanda Dube Home school Mississauga, ON
42nd Jonathan Xiao Kwayhquitlum Middle School Port Coquitlam, BC
43rd Nicholas Souza Wellington P.S. Aurora, ON
44th Silas Todd Hopewell Avenue P.S. Ottawa, ON
45th Andy Zhang Wellington P.S. Aurora, ON
46th Angelina Tseng Havergal College Junior School Toronto, ON
47th Samuel Zhang Michael Cranny E.S. Vaughan, ON
48th Sophia Davis Morris Jack Miner P.S. Whitby, ON
49th Mark Metcalfe Homelands Senior P.S. Mississauga, ON
50th Cyrus Shobeir Ferndale Woods E.S. Barrie, ON

 

ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK OLİMPİYATLARINDA AKA KOLEJİ TÜRKİYE 2.Sİ DÜNYA 42.Sİ - EFE TAMCAHAN - https://cariboutests.com/test/contest_results.php?test=266

Top 50 Students

Rank Name School City
1st Pahul Singh Mangat Caribou Virtual School (Formerly Brock University Library) St.Catharines, ON
2nd Diana Mihai Halifax Central Junior High School Halifax, NS
3rd Richard Zhang J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
4th River Yu William G. Davis P.S. Cambridge, ON
5th Benjamin Wang W. H. Morden P.S. Oakville, ON
6th Akshaya Varakunan Donview M.S. Toronto, ON
7th Kunaal Chandrashekar University of Toronto Schools Toronto, ON
8th Owen Zhang Bristol Road Middle School Mississauga, ON
9th Brendan Wong Centennial P. S. - Waterloo Waterloo, ON
10th Tony Liu Lester B. Pearson Public School Waterloo, ON
11th Avery Chan The Harbour School Hong Kong, 91
12th Alessandro De Menech Louise Arbour French Immersion P.S. London, ON
13th Michael Lee Rocky Lake Junior High Bedford, NS
14th Angela Ye Orchard Park P.S. Burlington, ON
15th Eric Sui Goulbourn M.S. Stittsville, ON
16th Annie Wu Havergal College Junior School Toronto, ON
17th Edric Zhou J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
18th Alvin Young J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
19th Sophia Qu Earl of March S.S. Kanata, ON
20th Shakran Gazi Fallingbrook Middle School Mississauga, ON
21st Orlando Huang Homelands Senior P.S. Mississauga, ON
22nd Brian Y Donald Cousens P.S. Markham, ON
23rd Jerry Wang Linbrook School Oakville, ON
24th Kevin Shao Orchard Park PS London, ON
25th Alice Wang Donview M.S. Toronto, ON
26th Phoebe Ong Homeschool Milpitas, CA
27th Alexander Fritsch St. Matthew Waterloo, ON
28th Bobby L Pineland P.S. Burlington, ON
29th George Fan W. H. Morden P.S. Oakville, ON
30th Doga Cicek Özel Çakabey Okulları İzmir, 35
31st Edwin Chen Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
32nd Juno Flath Masonville P.S. London, ON
33rd Jiaqi Deng School of Mathematical and Statistical Sciences London, ON
34th Orlando Bai J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
35th Patrick Wu Ancaster Senior P.S. Ancaster, ON
36th David Zheng MacGregor Senior P.S. Waterloo, ON
37th Jacob Yan W. H. Morden P.S. Oakville, ON
38th Eric Li J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
39th Andrei Vlasov Fallingbrook Middle School Mississauga, ON
40th Sicheng Scott Hao Kitchener Waterloo Bilingual School Waterloo, ON
41st Ronil Chanchlani Goulbourn M.S. Stittsville, ON
42nd EFE TAMCAHAN Bahçelievler Aka Koleji istanbul, 34
43rd Arul Kolla Home School Arcadia, CA
44th Xingshen Liu Gyeonggi Suwon International School Suwon, 41
45th Viren Mehta Cypress CYPRESS, CA
46th Cindy Li University of Toronto Schools Toronto, ON
47th Riche Cai J.B. Tyrrell Sr. P.S. Toronto, ON
48th Zander Karaganis Broadview P.S. Ottawa, ON
49th Angela Tang Erin Centre Middle School Mississauga, ON
50th Mia Cadsby University of Toronto Schools Toronto, ON
 

 

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ