![Aka Koleji](https://akakoleji.k12.tr/public/site/images/logo.png)
Okulumuzda yemek hizmeti uzman gıda mühendisleri ve yetkilileri tarafından yürütülmektedir. Yemekler okulumuzun mutfağında profesyonel ahçılar tarafından hazırlanmaktadır.
Hazırlanan yemeklerin lezzet ölçütleri aşçıbaşı tarafından; sağlık bilgisi ve koruma değerlendirmeleri ise gıda mühendisi ve okul hemşiresi tarafından yapılmaktadır.
Yemekhane ve kantin düzenli olarak okulca görevlendirilen öğretmen ve sağlık personeli tarafından denetlenmektedir.