MATEMATİK BİLİM OLİMPİYATLARI

AKA KOLEJİ BAHÇELİEVLER MATEMATİK BİLİM OLİMPİYATLARI DEĞERLENDİRME SINAVLARINDA YİNE EN ÖNDE

 

İSTANBUL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TEMEL FİKİRLERDEN TEMEL BİLİMLERE BİLİM OLİMPİYATLARI PROJESİ BAHÇELİEVLER İLÇESİ BİLİM OLİMPİYATLARI EĞİTİMİ SEÇME SINAVI SONUÇLARI

https://bahcelievler.meb.gov.tr/www/bilim-olimpiyatlari-hazirlik-kursu-ii-asama-ogrenci-secme-sinavi-sonuclari/icerik/1325

 

BAHÇELİEVLER İLÇESİ

12 Ocak 2019 BİLİM OLİMPİYATLARI EĞİTİMLERİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI

2. AŞAMA SONUÇLARI BİLGİ FORMU (5.SINIF)

Sıra No

Adı Soyadı

Okul Adı

Doğru

Yanlış

Boş

Net

1

Mehmet ERDOĞAN

Özel Aka Ortaokulu

15

4

1

14,00

2

Mehmet Batu PARLAK

Özel Aka Ortaokulu

12

6

2

10,50

3

Ahmet Melih AKTAŞ

Özel Haznedar On Adım E.B. Ortaokulu

10

2

8

9,50

4

Ayserin GÖKÇE

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

11

8

1

9,00

5

Eylem KARAARSLAN

Bahçelievler Özel Doğa Koleji Ort.

9

4

7

8,00

6

Ayşe TAŞKIN

Kemal Hasoğlu İ.H. Ortaokulu

9

5

6

7,75

7

Ahmet Selim YILDIZ

15 Temmuz Şehitleri İ.H. Ortaokulu

9

6

5

7,50

8

Batuhan TÜRK

Kumport Ortaokulu

9

7

4

7,25

9

Erkan Tuna BAYOĞLU

Kumport Ortaokulu

8

3

9

7,25

10

Elif YILMAZ

Kazım Karabekir Ortaokulu

9

8

3

7,00

11

Ömer Burak YALÇIN

Özel Aka Ortaokulu

9

8

3

7,00

12

Kerem İSMETOĞULLARI

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

8

7

5

6,25

13

Yasir COŞKUN

Bülent Ecevit Ortaokulu

8

7

5

6,25

14

Hamit Batuhan YILDIZ

Kazım Karabekir Ortaokulu

8

8

4

6,00

15

Kerem YAVUZ

Özel Aka Ortaokulu

8

8

4

6,00

16

Rojhat Taha GÖNENÇ

Kazım Karabekir Ortaokulu

8

8

4

6,00

17

Zeynep Serra TERZİ

Özel Aka Ortaokulu

7

4

9

6,00

18

Ömer ÖZSOY

Özel Aka Ortaokulu

8

9

3

5,75

19

Ahmet Burak OZAN

Özel Kocasinan On Adım E.B. Ortaokulu

8

10

2

5,50

20

Elif Esila YEMENCİOĞLU

Özel Aka Ortaokulu

8

10

2

5,50

21

Yusuf Yakup ÇEBİOĞLU

Yenibosna Fatih Ortaokulu

7

6

7

5,50

22

Hamza MÜJDECİ

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

8

12

0

5,00

23

Hiranur İNAL

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

8

12

0

5,00

 

24

İbrahim Alparslan Efe MENGİ

Özel Aka Ortaokulu

8

12

0

5,00

25

Mevlüt Alperen YILDIZ

Yenibosna Fatih Ortaokulu

6

5

 

4,75

26

Hatice Rümeysa AKINCI

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

7

10

3

4,50

 

27

Ali Arda SEVGİ

Bağlar Ortaokulu

5

4

11

4,00

28

Zeynep DİKBAŞ

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

7

12

1

4,00

29

Amine KÖSESOY

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

7

13

0

3,75

30

Muhammed Emin ÇİNGİTAŞ

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

7

13

0

3,75

31

Elif DEMİR

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

5

6

9

3,50

32

Emir Alp ÇELİK

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

6

11

3

3,25

33

Asude Yıldız YETKİN

Kazım Karabekir Ortaokulu

6

12

2

3,00

34

Fatmanur Zehra YİĞİT

Şehit Mehmet Karaaslan A.L.İ.H. O

5

8

7

3,00

35

Ramazan YAVUZ

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

6

12

2

3,00

36

Ayşenur ÇALIŞKAN

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

5

9

6

2,75

37

Yunus Emre TOKTAŞ

Kuleli Ortaokulu

6

13

1

2,75

38

Bedirhan TOKMAK

Kazım Karabekir Ortaokulu

6

14

0

2,50

39

Muhammed Efe UÇAR

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

6

14

0

2,50

40

Suha CİLLO

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

6

14

0

2,50

41

Abdulkadir MORTAŞ

Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu

5

11

4

2,25

42

Ahmet Emin AY

Özel Başarılı Ortaokulu

4

7

9

2,25

43

Rengin ŞAHİN

Bahçelievler Arel Koleji Ort.

5

12

3

2,00

44

Bahat GÜVEN

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

5

14

1

1,50

45

Abdullah KOÇ

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

5

15

0

1,25

46

Mertcan KARACÜLLÜ

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

5

15

0

1,25

47

Muhammed Berk ÖZDEMİR

Yenibosna Fatih Ortaokulu

5

15

0

1,25

48

Mustafa Enes AKKUŞ

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

4

13

3

0,75

49

Bekir Mert DENİZ

Kuleli Ortaokulu

3

10

7

0,50

50

Enes YALÇINKAYA

Mimar Sinan A. İ.H.L. Ortaokulu

3

10

7

0,50

51

İrem Naz ÇELİK

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

4

14

2

0,50

52

Muhammed FİLİZ

Şehit Mahir Ayabak İ.H. Ortaokulu

3

10

7

0,50

53

Nisanur KARATEKİN

Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu

4

14

2

0,50

54

Yasemin YAZICI

Şehit Erhan BULUT Ortaokulu

4

14

2

0,50

55

Adem ÇELİK

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

3

12

5

0

56

Aynur BAŞ

Dr. Refik Saydam Ortaokulu

3

12

5

0

57

İlker Semih YILMAZ

Bülent Ecevit Ortaokulu

4

16

0

0

58

Ömer BAYAT

Mehmet Akif ERSOY Ortaokulu

4

16

0

0

59

Tasnım BAKI

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

4

16

0

0

60

Elif YÜCEL

Kazım Karabekir Ortaokulu

3

14

3

-0,50

61

Yiğit MEVSİM

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

3

17

0

-1,25

62

Eymen KARABULUT

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

2

15

3

-1,75

63

Egemen ÇAKIR

Kudret Saraçoğlu İ.H. Ortaokulu

1

13

6

-2,25

64

Hasan KAPLAN

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

2

18

0

-2,50

65

Nur Nigar TOKER

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

2

18

0

-2,50

66

Enes ERDEM

Yenibosna Fatih Ortaokulu

1

17

2

-3,25

 

 

BAHÇELİEVLER İLÇESİ

12 Ocak 2019 BİLİM OLİMPİYATLARI EĞİTİMLERİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI

2. AŞAMA SONUÇLARI BİLGİ FORMU (6.SINIF)

Sıra No

Adı Soyadı

Okul Adı

Doğru

Yanlış

Boş

Net

1

Muhammed Kaan TEMEL

Özel Aka Ortaokulu

19

5

6

17,75

2

Eymen AKSOY

Özel Aka Ortaokulu

18

9

3

15,75

3

Tarık Emre ÇALIŞKAN

Özel Aka Ortaokulu

14

6

10

12,50

4

Hüsnü Eren AKDAŞ

Özel Aka Ortaokulu

13

4

13

12,00

5

Mustafa Sabri ERUN

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

13

5

12

11,75

6

Mehmet Akif DEMİRCİ

Özel Aka Ortaokulu

12

8

10

10,00

7

Kerem Bera OKUMUŞ

15 Temmuz Şehitleri İ.H. Ortaokulu

11

6

13

9,50

8

Aras Deniz ÖZDEM

Bakırköy Halil Bedii YÖNETGEN Ortaokulu

11

8

11

9,00

9

 Ege ÖZTÜRK

Bakırköy Cumhuriyet Ortaokulu

13

17

0

8,75

10

Kerem ALİM

Güngören Şiir Mektebi Ortaokulu

10

5

15

8,75

11

Murat Arda DAMA

Özel Aka Ortaokulu

12

13

5

8,75

12

Yusuf Taha KEDERSİZ

Bülent Ecevit Ortaokulu

12

13

5

8,75

13

Mehmet Tuna ALBAYRAK

Özel Aka Ortaokulu

10

10

10

7,50

14

Selim YALINIZ

Yenibosna Fatih Ortaokulu

10

10

10

7,50

15

Enes DEMİRCİ

Bülent Ecevit Ortaokulu

9

7

14

7,25

16

Zeynep TEPELER

Özel Aka Ortaokulu

9

9

12

6,75

17

Ahmet Metincan KARANFİL

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

9

10

11

6,50

18

Yusuf YALÇIN

15 Temmuz Şehitleri İ.H. Ortaokulu

8

6

16

6,50

19

Mehmet MEMİŞ

Bülent Ecevit Ortaokulu

9

13

8

5,75

20

Emir AŞAN

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

6

3

21

5,25

21

Ekin GÖKER

Özel Aka Ortaokulu

6

6

18

4,50

22

Zehra ÇAT

Bülent Ecevit Ortaokulu

6

16

8

2,00

23

Yusuf UYAR

Org. Eşref Bitlis Ortaokulu

5

18

7

0,50

 

24

Şeyma KOCABAŞ

Yunus Emre İ.H. Ortaokulu

4

16

10

0,00

 

 

 

 

 

Bu Haber 449 Defa Görüntülenmiştir.

KAYIT BAŞVURUSU

KAMPUS SEÇİMİ

OKUL SEÇİMİ

SINIF SEÇİMİ